Květen 2014

Opustil nás.. :( TAUR! :'(

30. května 2014 v 16:47

Dneska, fakt blbá nálada :( Už z nadpisku.. Dne 28. 5 2014 nás opustil Taur.Byl to skvělej koník. Učitel. Pohodář. Skokan. A i když byl trochu lenoch, měli jsme ho všichni moc rádi! :( Tahle info celou takovou tu ''Úhereckou rodinu'' nehorázně zasáhlo. A hlavně Martinu - trenérku, majitelku a skvělou duši Úherec. Takže: Marti, drž se! Stojíme s tebou! :(
Jinak, abych vám to objasnila. Taureček byl prvním hříbětem co se v Úhercích narodilo. Byl synem Nicolky. Byl to skvělej koník. Sice to v boxu obcas trochu zkoušel - kousal a kopal - ale nikdo by o něm nikdy neřekl nic špatného. Na vyjížďkách, byl bezkonkurenční! :3 Do dnes si pamatuju svůj první cval a svojí první vyjížďku právě na Taurečkovy :3 Dožil se krásných 17 let, a kdyby neměl koliku, je tu ještě dlouho. Víte, strašně špatně se mi o tom tady píše. Fakt jsmě ho měli strašně rádi a jeho smrt nás vzala. Mě i Beny.

Proto prosím omluvte dočasnou neaktivitu, omluvte kratší článek a pomocí fotek s námi zavzpomínejte na Taura! :3*
Rest in peace!
○ *Mushroom* ○


Nekrásnější kukuč ♥

Já na Taurečkovy ♥

Znova s ním ♥

Nezapomeneme ♥ Užij si to na věčnýmch pastvinách a pozdravuj všechny,
kteří už odešli před tebou! :))


-Perfect Mondays with Beny-

19. května 2014 v 22:01
Ou jé :DD Lidi dneska byl fakt krutej den! :D Mam hrozně dobrou náladu!!!!!
Takže asi začnu - jsem hodně citlivá na změny počasí(víkend déšť,dneska 25°) a tak jsem byla celej den tak "trochu" mimo,ale jsem na to zvyklá ;) motala se mi hlava a prostě celkově jsem nebyla schopná se soustředit :D a tak jsem spoléhala na koně..a opravdu,přijela jsem,všechno bylo zase nádherný a tu dobrou náladu mam jen díky tomu :3 Dneska nebylo Martině (naší trenérce) dobře a tak jsme i přes pěkné počasí vybízející k vyjížďce zůstaly na kolbišti.ALE,udála se taková moje premiéra,protože jsem poprvý jela na Zambim
Trénink probíhal jako obvykle - šly jsme na kolbiště,dotáhly,nasedly a už jsme krokovaly.Kamarádka vyběhala Alexu na kruhovce,a my jsme mezitím vykrokovaly.Pak se k nám přidala i Alexa,ještě chvilku jsme byly v kroku.Pak už to byla klasika -> klusaly jsme a dělaly všechny cviky a pak jsme šly cválat :) Zambiho jsem chvíli přemlouvala a nešlo mi ho nacválat a Martina mi už chtěla pomáhat a popohnat ho,jenže toho se akorát lekl a zajely jsme na druhou stranu kde se mi podařilo zaskočit :) Jsem celkem pyšná že se mi to podařilo bez Martiny pomoci a že jsemse s tím poprala sama,Tak to podle mě má být..získam nový zkušenosti a tak :) no a potom si ještě holky zaskákaly,což musela Martina včas utnout,protože tam byl na muj vkus celkem chaos...a vždycky když někdo skočil,vypadalo to,že padá...a to už byl konec tréninku :)

Zkusím vám vynahradit ten minulý týden,tak vás "trošku" uplatím fotkami :DD
Ten výraz :D To mě vždycky dostane :DD

Zambi :))
..
Prostě milouš <3
:)

The Walking Dead

18. května 2014 v 20:06 Recenze

The Walking dead
Hra vytvořená studii Telltale games na předlohu stejnojmenného komixu a později i seriálu. Avšak hra si žije svým vlastním příběhem. Hlavní pozornost, se obrací na bývalého učitele, nyní odsouzeného vraha jménem Lee. Jeho příběh začíná nevinně, při převozu do věznice kdy se Lee díky nehodě dostane přímo do nitra zombí apokalipsy a ''jen tak mimochodem'' zachrání asi desetiletou Clementine (Klementýnka) jejíž rodiče odjeli a chůvu zabili zombíci. Lee a Clem se proto vydávají na strastiplnou výpravu plnou akce, dobrodružství ale i důležitých rozhodnutí a nevšedních zážitků.
V druhém díle stejnojmené hry (season two) je už Clem sama a snaží se přežít v lese plném zobíků. Naštěstí se jí podaří najít lidi..
Celá hra umožňuje atraktivní vtáhnutí do děje a využívá hlavně momentu překvapení a sází na psychologický ráz příběhu. Pěkná grafika dotváří dokonalou atmosféru.


Random topic 2 - *Mushroom* a #Beny#

14. května 2014 v 20:44

Ahoj. Dnešní téma zní Ask.fm . Takže co bych vám mohla říct? :) Možná, že Ask.fm znám teprve nedlouho (půl roku?) a tak.. nevím :) Rozšířil se až moc rychle a najednou ho mají všichni. A tím se taky stalo, že začali vznikat Anonymové, hejtři ale i ''slavní lidé'' a další možní i nemožní týpci. Poslední dobou, se až skoro zdá, že Ask byl vytvořen kvůli nadávkám v anonymu a kvůli lidské závisti a zlosti. Jeho pravý důvod zcela ztratil smysl. Místo normálních otázek, abychom se třeba o člověku něco dozvěděli, napíšeme mu třeba že smrdí nebo že ho nikdo nemá rád. Víte, nechci tady být hnusná nebo nespravedlivá, ale tak to prostě je. Svět je plný nenávisti a zloby a tak se i přátelské ''otázkování'' pomalu mění na veřejnou hádku. Tady platí to, co platí všeobecně. Než začneš nadávat, zameť si před svým vlastním prahem. Ale někteří lidé, toto bohužel nikdy nepochopí.
Dalším takovým ''ask hitem'' jsou tzv. Slavní lidé z Asku. Já, jsem tohle nikdy nechápala a asi ani nepochopím. Jistě znáte třeba Makyku, někdo možná zná Denise Kubíka, Alexe Asgariho nebo Prokopa Holého. Toto jsou ti slavní lidé. A abych se přiznala, nemám je moc ráda. Je to otázka vkusu, ale to, že je někdo sleduje na asku přeci neznamená, že jsou slavní! :O Jde tady o sledovanost. Stejně jako na YouTube jde o odebírání, tady jde o sledovanost. Ale, nepřijde mi to fér. Zatímco na YouTube si to ti lidé musí zasloužit, musí něco natočit, vynaložit úsilí, peníze a samozřejmně nějaký ten nápad, na asku prostě odpoví na pár otázek jakéhosi obdivovatele a už jsou slavní. A proč jsou slavní? Možná protože jsou to takový ti typičtí vychloubaví lidé. Nagelujou patku, nasaděj čepici, utažený džíny s rozkrokem u kolen a jedou si ''SWAG''. Je to tak. Jsou oblíbení, protože si hrají na něco, co nejsou. A lidé, jako ovečky za nima prostě jdou, kopírujou jejich názory, považují je za svoje vzory a, řeknu to tak, blbnou. Opravdu. A to hlavně dnešní Teenageři. Neříkám že nejsem jedním z nich.. ale nemám za potřebí kopírovat názory jiných.
A tak.. Co si myslím o Ask.fm ? Myslím, že ten kdo vymyslel tento server, měl jasný cíl a to otázkování. Aby se lidé o sobě dozvěděli víc. Ale asi mu nedošlo, že lidé jsou svině a tak se ask poslední dobou mění na nezvladatelný kolotoč nadávek a urážek.
○ *Mushroom* ○


Tak jo...upřímně?Nesnášim ask!Nenávidim ty s prominutím buzíky,kteří jsou považováni za kluky,holkama v našem věku ;) Taky mi záleží na tom aby můj potencionální kluk byl hezkej,ale hezkej pro mě,ne pro 3000 přátel na Asku a Facebooku.. Ask měl přátelský cíl,ale zvrhlo se to v něco strašnýho ;) Víte,já měla Ask...a smazala jsem si ho! :) Jsem na sebe pyšná,protože je mi 100x líp.Myslím že to lidi mění..lidi se tam hádají..hádají se lidi kteří se znají doslova od školky..
měla jsem Ask a přiznávam že mě to začalo měnit..najednou,než jsem se nadála,zajímal mě počet sledování nějakých lidí kteří Askem doslova žijí..zajímaly mě "LIKES" chodila jsem se tam dívat každých 5 minut za každé situace,jako do prázdné ledničky..tahle generace jde do háje a Ask to podporuje z 60% ! Jednou jsem se probudila a v hlavě si řekla "ne,to prostě nejsem já" a smazala ho ;) Lidi se tam mění hrozně..měla jsem kamarádku a dá se říct že díky Asku je to všechno pryč ;) Už to nebyla ta vtipná holka,která mě rozesmála i v nejhorších situacích,díky asku jsem jí poznala takovou jaká je teď(byla taková asi i předtím) - pijavice která sosá lajky na Asku i na Facebooku,protože by neměla ten SWAG :) Díky Asku jsem zjistila pravdu a to považuju za jediný klad toho VŠEHO :) Je to neupřímný..došlo mi : proč chtít přízeň lidí který neznám? Vážně ze sebe nebudu dělat něco co nejsem a ikdyž jsem se na asku snažila být sama sebou..nejde to..stáhne vás to dolů ;) dřív nebo pozdějc..
Pak je ale druhá strana - lidi kteří mají Ask a o liky jim nejde(jó existuje to),jako například youtubeři,kteří čerpají z otázek pro svá videa na youtube,lidi jako Mr.Kev kteří jsou něčím zajímavý i bez Asku a dokážou zaujmout i bez něj :) Hasiči,doktoři vědci..zná tyhle slova vůbec někdo? Tihle nás zachraňují z hořících budov a sundavají naše kočičky ze stromů,tihle se nám snaží zachránit život a léčit naše bebíčka,tihle nás posunují vpřed jako celek a vymýšlejí vymoženosti které byly kdysi všem ještě cizí..oni nepotřebují žádné uznání? většinou po něm ani netouží ;) Chceme opravdu vzhlížet k nagelovaným puberťákům s nasrávacíma teplákama a Iphonama nebo k opravdovým hrdinům? :)

#Beny#

Omluva

13. května 2014 v 20:34
Ahoj :) Chci se omluvit že ze včerejška nejsou fotky..vy o tom nevíte,ale já je plánovala a k tomu mam rozdělaný video ;) Na koních byl tak "trošku" krušnější den,přijela sem tam pozdě a vůbec jsem neměla náladu,ani čas něco fotit,natož natáčet.Takže tak :) Snad budou příští pondělí..

#Beny#

Sherlock

12. května 2014 v 17:50 Recenze

Sherlock
Televizní minisérie z dílny BBC. V zatím třech sériích po třech dílech, čekají Sherlocka Holmese (Benedict Cumberbatch) a jeho věrného přítele Johna Watsona (Martin Freeman) nezapomenutelné loupeže a vraždy. Zatímco v prvních dvou sériích se Sherlock potýká s úhlavním nepřítelem Jamesem - Jimmem Moriartym (Andrew Scott) zatím poslední, třetí série se věnuje jeho návratu a ''znovuspřátelení'' s Watsonem. John totiž žije celé dva roky v domnění, že Sherlock zemřel po skoku z vysoké budovy, ke kterému byl donucen sebevraždou Moriartyho. Ale vše je jinak a když se Sherlock vrátí do Londýna, zjistí že John žije dál, našel si přítelkyni a pro Sherlocka už zde nezbývá moc místa.

Zoo plzeň :)

11. května 2014 v 9:40 Galerie

Ahojte. Včera jsme s rodinou podnikli výlet do Plzeňské zoo. A to jsem si nenechala ujít, takže vybírám pár povedenějších snímků. Jen je možná třeba podotknout, že jsou bez výraznějších úprav a focené obyčejným foťákem. Přesněji Nicon Coolpix L820 :)) Jo a ještě něco: nejsem žádný fotograf. A termíny jako přepal, nedoostření nebo clona, jsou pro mě naprosto cizí! :)

Random topic 1 - #Beny#

10. května 2014 v 16:00

Fajné :D Máme tu naše sobotní random topic,tento týden na téma falešní přátelé ;)
Důkladně jsem nad tím přemýšlela a můj takový v uvozovkách názor je takový,že z nějakého důvodu,člověk pořád chce něco co ještě nemá - vím že to víte,nechci vás poučovat ;) Příklad - Když jsem ještě chodila do školky,nebyla jsem moc oblíbená.Jelikož jsem ještě byla malej špunt,myslela jsem že se těm ostatním fiflenkám zavděčím tím,že si pořídím hračku jakou mají i ony.Zrovna letěly takový barevný koule(If you know what i mean :DD ) s obličejíkama různých tipů,které když jste poslali po zemi,zatáčely všude,jen ne tam kam jste chtěli(to byl ale záměr).Už vážně nevím jak se to jmenuje/jmenovalo...Tak jsem mamku fakt donutila aby mi to koupila,ikdyž vím že ona věděla co bude následovat.Holt jsem ještě neměla rozum no! :D Tak jsem nastoupila další den do školky s mojí new toy a myslela jsem si bůhvíjak to nebude dobrý,ale nebylo.U fiflenek už letělo něco jiného - poníci.Tak jsem se poučila..Myslím že tohle byl přesně ten moment,od tý doby se mi to už nestalo.Díky bohu..Proto už jsem se nikdy nikomu nechtěla zavděčit.Mimochodem jsme si pak pořídili Samíčka,který hračku totálně rozcupoval :DDD
Teď mi to přijde takové systematické :D
Zkrátka už jsem starší a vím co mě po koupi omrzí a co ne ;) Ale zpátky k tématu :D
Podle mě jsou tři tipy falešných přátel
1.Lidé kteří vás mají na oko rádi,ale ve skutečnosti vás jen využívají k vlastním účelům a potřebám např.dobře se s vámi povídá,je s vámi sranda atd..
2.Lidé kteří s vámi hrají známou hru "FRIENDS FOREVER" nesnášim ty slova -_- a až je jednoduše přestanete bavit,nebo dokonce najdou někoho lepšího než jste vy(to jde? :D ) ,vymění vás :) that's simple .. na tyhle lidi by měl být brán největší zřetel,protože VY z toho vyjdete jako ti poškození!VY až to skončí,budete smutní,budete truchlit,v duchu si budete říkat - Ale já jsem si myslela že jsme kamarádi/kamarádky.VY budete říkat že to chcete vrátit,není co vracet,ten pocit kamarádství,věrnosti,porozumění,jste prožívali sami ;) ten člověk který vám tohle udělá/udělal je bezcitný..úplně ;) NIKDY vás neměl rád,NIKDY..a věřte mi že následky jsou dlouhodobé a bolestivé,teda jestli vám na něm záleželo ;) o to hůř když se s dannou osobou musíte dál někde stýkat - tréninky,škola,kroužek...Dost možná je tahle skupina nejzákeřnější ;) Vážně vím o čem mluvím..už jsem naštěstí ve fázi takové,že když někde narazím na starou konverzaci,vidím to jak jsem se snažila a to jak mě "někdo" krmil totálníma žvástama který nejsou pravda :D už se nad tim jenom usmívám :D a když se něco takového stane i vám,radím to samé..Fuck you baby :) ani se nesnažte,se jim dokázat o co přišli,dojde jim to ;)
3.Je podobná jako ta 1.s tím rozdílem že vás za zády pomlouvají :D Tahle skupina je asi každému známá vážně asi už od těch školkových let ;) tohle se dá snadno prokouknout a snad asi není co řešit :D Tady je nejlepší lék,neřešit to :D tahle skupina je vážně nejvíc AWKWARD a nejvíc vypatlaná :D

Psala jsem zdlouhavě,protože se pokouším předat špatné zkušenosti v dobrý prospěch ostatních..možná si říkáte "ty jsi blbá moc to řešíš" ale já jsem prostě citlivka a na OPRAVDOVÝ přátele nedám dopustit a hodně mi na nich záleží ;) So that's what I wanted to say.. :)

#Beny#

Jo, a ještě něco.. pod článkem máte anketu, tak prosím hlasujte za téma, které chcete aby se objevilo v dalším dílu Random Topic :)) Děkujeme! :)