#Beny# - začáteční příběh

8. května 2014 v 16:16
Zdravim ve spolek :)
Rozhodla jsem se, že sem napíšu o místě kde jezdím, abych vám to trochu přiblížila :)

Úherce
Na začátku to byla jenom obyčejná zmínka o táboře, od jedný kamarádky mojí mámy. Říkala, že tam její dcera byla atp...Když už bylo jistý že tam jedu, tak jsem to nijak neřešila.Jestli jsem měla nějaký pocity, tak asi spíš převládaly ty špatný, protože jsem do tý doby neměla s táborama moc dobrý zkušenosti ;) Jediná věc, která mě nadchla byla ta, že tam se mnou pojede moje kamarádka a já tam tím pádem nemusela bejt sama v "new" kolektivu, ikdyž jsem věděla, že ikdybych byla někde sama, tak se z nějakýho důvodu dost dobře a rychle seznamuju a těch s kterýma vycházim bývá drtivá většina.
V tý době před táborem, jsem jezdila teprve rok (ne tam) a musim říct, že sem se za tu dobu naučila hodně věcí a určitě nelituju toho, že jsem tam mohla jezdit, ale přesto jsem jízdárnu vyměnila za Úherce. Hned jak na konci tábora přijela mamka, běžela jsem za ní, všechno jí řekla a hned jsme se s Martinou (mojí trenérkou) domlouvaly na tom že tam začnu jezdit, v jakej den a všechno možný. Z tábora jsem měla tak dobrej pocit, jako ještě nikdy. Samozřejmě jsem se nakonec zase seznámila i přes to, že tam se mnou byla kamarádka :D V podstatě jsem se pak bavila víc s ostatníma než s ní :D Ale ona na tom byla myslim stejně ;) Na tomhle táboře jsem se seznámila s Áďou (druhá adminka) a myslim že jsem se s ní i nejvíc bavila ;)
Tak byl konec prázdnin a já začala chodit na koně do Úherec.Nějak mi ten první rok strašně utek a už tu byl další letňák ;) Na tom jsem ale nebyla s Áďou, ale byl super jako ten 1.! :) Kromě toho před letňákem jsem byla i na podzimáku a jarňáku, to i tenhle rok. Všechno bylo (je) boží a já to tam začala strašně milovat! :) Když tam přijdu, všechno ze mě spadne...starosti, stres, škola, bolest..prostě jsem to jenom JÁ. Když tam jsem, sálá na mě takovej ten pocit bezpečí, ta radost, pohoda. Pocit že můžu bejt tam a na nic nemusim myslet a ničim se zatěžovat. Takhle to na mě působí a jsem fakt šťastná za každou chvíli tam :)

Btw.už se zase blíží prázdniny, což znamená že i další letňák na kterej jedu zase s Áďou a pár dalšíma kamarádkama :) Tam kde je napsáno Taru má být Taur ;) Menší překlep člověka, co dělal tu koláž :D

#Beny#
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charming | Web | 11. června 2014 v 18:45 | Reagovat

Dafne je moc krásný koník :-) já jezdím už hoooodně dlouho. je to fajn mít místo, kam si můžeš jít odpočinout. Alespoň psychicky. Po tréninku jsem byla tak nehorázně zmožená, ale stálo to za to. Naučila jsem se skákat do 150cm. A drezurní cviky do L. Jsem za to opravdu ráda :-) koníci jsou koníček, který nikdy neomrzí pokud je máš v srdci :-) Ať ti koně jdou :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama