Makárna :D

9. května 2014 v 9:19


Ahojte. Tak jsem včera byla zase za Bongem. Měli jsmě nějakou jinou trenérku, ne Terku kterou máme vždycky. Asi tam nebyla. Každopádně tahle trenérka byla.. dá se říct ''ostrá'' a měla pevně stanovený pravidla, s jejihž chápáním jsem mívala občas problémi.. Ale dobré je, že při klusání mi dala 8.5 bodu! :)) Z deseti.. A tím se cítím být na sebe pyšná. Zvláštní bylo, že Andy, která dle Terky jezdí fakt dobře, řekla, že její ježdění je nesmyslný a zkrátka že jezdí blbě. To je možná to, co jsem nechápala. Víte, musím říct že tahle trenérka mě celkem dostala. Byla přísná ale i hodná zároveň. Nechápu. Ale je to tak. Snažila se nám pomáhat, odpustila mi nějaký chyby ale zase apelovala na rytmus v klusu a na správnou nohu. Spojení ''Můj obligádní cvik'' jsme slyšeli asi milionkrát, ale tak.. newadí :D
Jinak.. něco k tomu ježdění. Na začátku jsme se taknějak navzájem ''poznávali'' nebo spíš trenérka poznávala nás. Neznala totiž ani nás a ani koně. Takže to bylo takové mírně Epic. Potom jsme klusali a hodně jsme dělali kruhy a od stěny ke stěně :) To jsou ty obligádní cviky (ani newim jestli se to tak píše) :D ale.. nuže dobrá. Na závěr nás čekal cval. Na každou ruku a taky kruhy.. Po prvním nacválání mi bylo řečeno, že na cval ať si radši počkám na Terku (asi to bylo tak strašný) a proto sem jenom klusala. Ale bylo to fajn. Bongo byl sice celkem pomalej, ale klusal hezky, žádný změny rytmu.. :) Byla jsem fakt celkem Happy. Takže tak.. :))
Nemám žádnou fotku s Bongem - není čas. Ale dám fotku koníků před stájí.. Bongo je úplně v pravo (nejblíž) :))
○ *Mushroom* ○

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 neweresth | Web | 9. května 2014 v 9:23 | Reagovat

Kočko, to je fajn, že máš možnost vyzkoušet i jinou trenérku. Čím víc zažiješ, tím víc zkušeností a to je super! Hehe, je super, že jsi dostala tak vysoké hodnocení, určitě někdy dosáhneš i desítky, když budeš makat! Přeju ti hodně štěstí a užitých dní s Bongem. Makejte, jen tak dál! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama