Recenze - Jedna za všechny

9. května 2014 v 13:19


Vybrala jsem si film Jedna za všechny,který má mimochodem celkem hvězdné obsazení.
Film vypadá tak že Carly(Cameron Diaz) má na začátku milence Marka(Nikolaj Waldau).Po střetu s jeho manželkou Kate(Leslie Mann) zjistí že je Mark ženatý.Kate i Carly prožívají velké zklamání,až na to že Carly to nedává tolik znát.Carly nechtěla nejdřív mít s Kate nic společného,ale po velké pařbě se spoustou alkoholu se holky doslova přes noc stanou kamarádkami.
Společně vymýšlí všemožné akce s kterými by alespoň trochu Markovi ztížily život.Například to že mu hodí do pití projímadlo,do drinků mu hází hormony a šampon smíchají s depilačním krémem.Nic netušící Mark který se dál stýká s Kate a Carly se dál potýká s "náhodnými" nástrahami života.V životě by ho nenapadlo že se ženy znají a už vůbec ne že spolu spřádají plány na jeho pasti.Carly s Kate nakonec najdou i třetí milenku Marka,Amber(Kate Upton).Společně tak holky vytvořily zázračné trio mozků s všemožnými plány jak Marka zničit.Tahle část je ale trochu složitější na vysvětlení,tak už řeknu snad jen to že na konci se jim podařilo Marka úspěšně oškubat! :) :D
PS : Nicki Minaj hrála něco jako sekretářku Carly a párkrát tam prohodila i nějakou tu hlášku ;) Hrál tam i Mason z Upířích deníků (Taylor Kinney)

Plus - Smála jsem se snad od patnácti minut,co ten film začal snad až do konce! :DDD Fakt DOST záživnej film ;) Určitě doporučuju!
Minus - Myslím že mě trochu zklamalo to,že tam Nicki Minaj nebyla tak často...možná že by nebylo špatný kdyby hrála jednu z tria nebo klidně i nějakou čtvrtou zhrzenou milenku ;) :D Bylo by to zajímavý :3

Filmu dám 97% :)

#Beny#
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama