TT - Styl

9. května 2014 v 20:26 |  Téma týdne
.. Lidi,promiňte,ale nějak se nám ten článek smazal,což nás moc nepotěšilo,tak ho zveřejňujeme znovu ;) ..

Uíí :D Naše 1.téma týdne..styl..co k tomu asi tak říct..styl je spíše věc celebrit,ale tak proč jim to vyčítat..mají peníze,můžou si dovolit vlastního stylistu a po většinu svého času jsou ostře sledovaní bulvárem..tím chci poukázat na to že normální člověk asi nebude mít prostředky na to,kupovat si každý týden nové oblečení,podle toho jak se nějaký plešatý stylista z časopisu vyspal ;) Pro normální lidi je pojem "styl" výraz pro oblečení ve kterém se cítí dobře.Nemusí to být vrcholy měsíčních trendů,ale myslím že by to mělo zahrnovat ten pocit "cítit se dobře",aniž by jste si dělali hlavu ze svého okolí.Lidi kteří se oblíkají podle toho aby se více líbili ostatním než sobě to podle mě nemají v hlavě v pořádku.Tím ale nechci nějak hatovat a podněcovat myšlenku toho že do školy chodim v pytli od brambor :DD Jasně že ne ;) Ale to jak se oblíkám,v podstatě reprezentuje MĚ.
So this is my feeling about this..
#Beny#


Takže.. abych se taky vyjádřila. Co pro mě znamená styl? Znamená to pro mě hlavně oblečení, barvy, modely, taky modelky a nebo lidi co musí za každou cenu vypadat dobře, ale občas působěj spíš jako strašidla. Styl je něco, podle čeho se všichni snaží oblíkat. Styl určují barvy nebo střihy ale přestává se myslet na pohodlí a na účel. Zkrátka.. stylově i na pole. řekla bych. Kvůli stylu si lidé začali barvit vlasy, kvůli stylu jsou modelky tak vychrtlé a umírají na podviživení. Tedy, neříkám že za to může styl, ale rozhodně za to mohou návrháři a stylisté, kteří se nás snaží navlíkat do modelů užších a užších. V dnešní době platí, že mít styl je být oblíbený. Copak je to tak důležité? To že se někdo oblíká do moderního oblečení, přeci neznamená, že je dobrý člověk. Víte, můj názor je prachobyčejný, styl je na nic. Kazí nás i naše mozky, náš pohled na svět, naše všechno. Dnešní lidé jsou ochotni vložit všechny svoje peníze do stylového oblečení namísto aby je vložili do něčeho užitečného. Na co jsou nám pak plné skříně? Maximálně na dobrý pocit z toho, že jsem stylový.
A proto.. prosím vás, lidi kteří se snažíte být stylový. Nechte toho. Na někoho to možná dojem udělá, ale.. falešní přátelé? Really? Opravdu to chcete? Já myslim že tohle nechce nikdo z nás. Nebo alespoň většina.. doufám v to.
Můj názor je takový, že každý z nás, má nějaký ten svůj osobitý styl. Někdo nosí legíny, někdo džíny jiný sukně. Je to přece úplně jedno. Každý ať nosí co je mu milé a co je mu pohodlné. například Můj styl jsou obyčejné džíny a tričko s nějakým velikým nápisem, či obrázkem. Není to moderní, asi to není ani stylové. Ale je to můj osobní styl a jsem to já. Takže nechť si každý vytvoří ten svůj styl, nekoukejme na to ''co se letos nosí'' ale choďme si v čem je nám to milé ;)
○ *Mushroom* ○

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hopeless* | Web | 10. května 2014 v 9:32 | Reagovat

Skvěle napsaný článek,naprosto s vaším názorem souhlasím :)Oblékat se do toho, co chceme my, je lepší než kopírovat něčí styl.Jsme přece originál, ne? :)..

---
Děkuji za spřátelení! :) Mimochodem, fotím na klasický digital od Olympus. Žádná kvalitní zrcadlovka ani tak, navíc  rozhodně nepatří k nejnovějším, ale když  se dobře nastaví scéna, vzniknou vcelku pěkné fotky :D :)

2 Renattt | 3. srpna 2015 v 14:43 | Reagovat

Druhý článek je sice pěkný, ale trochu z toho mám pocit, že si pleteš styl a trend. V druhé části článku už mluvíš o stylu jako o něčem jiném. Nicméně, myšlenka dobrá. Zkus jenom zapracovat na souvislostech. Jinak # nohate :-D vaše tvorba se mi líbí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama