Červen 2014

Bye bye :D

30. června 2014 v 15:00
Podle názvu asi tušíte oč jde :D
S rodinkou odjíždíme na 2 týdny do Chorvatska :33 Takže jsem chtěla jenom poukázat na to,že tu 2 týdny nebudu..Nevím jak Áda,ale ta to má asi nabitý :D Jinak -> o prázdninách po dovolený se tu budu pohybovat,protože pak už jedu jenom s Ádou a s holkama na tábor (YAAY :D ) a dost možná tam bereme i počítač,aby jsme vám mohly dodávat aktuální dávku čerstvých fotek :D :33 No a pak mě už budou čekat nějaký výlety,aquaparky,koupáky,chození ven atd.,což je otázka jednoho dne ;) :D
Takže tak :)
!Užívejte prázdniny a čágo!
#Beny#


TAG - #Beny#

24. června 2014 v 15:18 Tagy
1. Tvůj úplně největší trapas? :)
Já se strapňuju každej den.. :D Takže si nepamatuju co bylo nejhorší :D
2. Co si myslíš o Táborech ?
O těch dobrých jenom to dobrý :D
3. Máš ráda Bobříky odvahy? :D
Ty pořádný ve stylu "horor v Bravíčku" mam ráda :3
Co plánuješ na prázdniny?
Dovolenou,oslavu narozenin,tábor,výlety,chození ven atd. :D
5. Co teď čteš za knížku?
Julie na koňské farmě :DDDD
6. Tvůj nejoblíbenější film/seriál ?
TVD,TWD,Simpsnovi
7. Tvůj nejoblíbenější Soundtrack k nějakýmu filmu/seriálu/hře .. ?
Soundtrack k The Vampire Diaries :D
8. Co bude/bylo na vysvědšení?
To je tajný :D
9. Oblíbený ovoce? :O
Pomelo :33
10. Coca-cola nebo Kofola a proč ? :)
Coca-cola :D nevim proč..prostě Kofola mi chutná jinak :D
______________________________
Abych neporušila.. dál TAGuji:
Alex - patchy-fibi.blog.cz
Zaira - equistrean.blog.cz
______________________________
Zde máte otázky:
1. Kdo je tvůj vzor?
2. Oblíbený seriál a postava v něm?
3. Kolik přečteš průměrně za rok knížek?
4. Co plánuješ na prázdniny?
5. Znáš alespoň jednu verzi The Walking Dead(komix,hru,seriál)?
6. Názor na třídního učetele?
7. Názor na holky které si malují obočí ? :D
8. Paul Wesley x Ian Somerhalder?
9. Myslíš že soutěže v TV hrají na city?
10. Jak dlouho ti průměrně trvá napsat článek na tvém blogu?
Jsou to blbosti,ale vážně jsem netušila na co se ptát :DDD

*Mushroom* je zaTAGovaná! :O

21. června 2014 v 14:57 Tagy

Ahojte.. :) Takže jsem byla ZaTAGována a to konkrétně od Hopeless* ... takže tímto ti moc děkuju.. a jde se na otázky :))
______________________________

-Memories never die-

19. června 2014 v 19:00
Tak jak jsem slíbila :)
Když jsem začínala,jezdila jsem na kobylce jménem Sára :) Dá se říct,že mě naučila asi 65% toho co umím teď a jsem za to hrozně vděčná! Mám ráda všechny koně z Úherec,ale nejvíc mi prostě přirostla k srdci právě ona :) Máme nehorázný množství vzpomínek .. od našich začátků,co se mi jí podařilo splašit,až po překonání rekordu barelů na táboře :) Zkrátka .. ušly(spíš ujely) jsme spolu velký kus cesty :)
Tábor 2013

Jde o to,že od dob co mi Martina přidělila Ely(taky zlatíčko),tak jsem na Sáře nejela až do tohohle pondělí skoro rok.Když jsem v pondělí přijela a Martina mi řekla že můžu mít Sáru,tak jsem sebou málem šlehla :D Hrozně se mi stejskalo :/ Ale to pondělí fakt stálo za to čekání! Ježdění - opět bezkonkurenční :3 Jely jsme barely,jako za "starých dobrých" časů a ještě pořád umí zaskakovat z místa,tak jak jsme to s velkou oblibou dělávaly :3 :D háá mam z toho hroznou radost :) Taky mam v plánu jí koupit novou ohlávku ;)
Pondělí :)
#Beny#

-Perfect Mondays with Beny-

18. června 2014 v 15:06
Zdáárek :D Po celkem dlouhé době zase článek a to z důvodu písemkového týdne.Vůbec jsem nestíhala sem chodit a už vůbec ne,něco psát,tak to doufám pochopíte.. :)
Proto se taky vůbec nedostalo na Perfect Mondays atd.atd...Už asi 2 týdny mám u mě v mobilu fotky asi z předminulého pondělí a kvůli učení jsem je vůbec nemohla zveřejnit.Takže tohle je tak trochu o tom předminulém pondělí.(článek na tohle pondělí bude zítra!)Jde o to,že jsem asi tak 10 min v životě (poprvý) seděla na Lucce :D Mam z ní celkem respekt :D určitě si na ní potom někdy zajezdím,ale teď před prázdninama si nemůžu dovolit nějakej úraz..Zase nechci aby to vypadalo,že nějak extra zlobí - nemůžu posuzovat když jsme šly jen v kroku,jenom si nejsem jistá jestli bych jí zvládla ;) Je trochu živější a moc ráda shazuje lidi :D .. a tak.. na počest sezení na Lucce jsem se nechala vyfotit,abych si jednou mohla říct "tady poprvý sedím na Lucce" :DD Těch fotek bylo hafo a tak,abych to tu nezahltila,sem dám jen ty dvě nejhezčí :) Foto by Anet Kodlová(podle mě fotí úžasně)
.. :) ..
Zase ten dementní výraz :DD To bylo zrovna to největší horko .. (výmluvy,výmluvy everywhere)

#Beny#

-Píšu ti-

11. června 2014 v 17:55 Téma týdne
Takže :DD Nevim kde bych začala..je pravda že lidi si myslí,že jsme zkažená generace,ale to se přece jenom říkalo už o dost dřív před náma :D Prostě..doba jde dál a technologie se vylepšujou víc a víc..žádnou vědu bych v tom nehledala.Hodně lidí má facebook proto,aby se nějakým způsobem "dorozuměli" se svýma kamarádama.Třeba já (y) já prostě nemam moc času a tak si PÍŠU s Ádou :D Prostě doba je taková..na nic neni skoro žádnej čas a tak to prostě (u většiny) je.Málo lidí na sebe bude zvonit před barákem,s tím že chtěj třeba ven a budou riskovat to,že nikdo neni doma.Je pohodlnější bejt prostě doma a domluvit se přes SMS nebo Facebook :D ..Sad,but true.. Myslim že psaní je v tutý době užitečná věc..pro každýho :) Další stránka...taková ta chvílema smutná - jak moc dokáže každýho naštvat když mu někdo neodepisuje,nebo se ho snaží ignorovat :D Mě nehorázně! Taky má každej člověk minimálně 3 přátele který píšou jen když něco potřebujou atd. atd.Těmhle lidem bych blokla přístup k internetu :DD a to je k tomuhle asi všechno (y)
#Beny#
Tady jsem si dovolila dát takovou malou kulturní vsuvku :DDD S Ádou to říkáme pořád aneb Sláža při TWD - Tomu ver!

Beyond: Two Souls

9. června 2014 v 18:18 Recenze

Beyond: Two Souls
Beyond je velice dobře propracovaná hra. V hlavní roli hraje Ellen Page. Hra zaujme hlavně zajmavou grafikou a poutavým příběhem. Který není úplně postupný, a tím se děj stává ještě zajímavějším. Hra vypráví o 10ti letech života dívky jménem Jodie Holmesová. Není však sama. Má neviditelného ducha Aidena, který jí občas zachraňuje život, ale dokáže jí ho i pořádně zničit. A aby toho nebylo málo, Jodie má velice rozmanitý život. Nezná své rodiče, její adoptivní rodiče jí dají do ústavu, kde se o ni stará Nathan Dawkins (později ho bere skoro jako otce) a doktor Cole, zkoušejí různé experimenty a Jodie se učí žít s Aidenem. Ani tam však nezůstane napořád a proto putuje do armády, hlavně kvůli Aidenovy, který je jí velikým pomocníkem při plnění náročných misí. Na jedné z nich Jodie uvidí něco, co jí navždy změní život. Rozhodne se z armády utéct a proto je dlkouhou dobu stíhaná za vlastizradu. Díky tomu okusí život v poušti nebo život bezdomovce. Její příběh končí až zničením jakéhosi průchodu na ''druhou stranu'', kde pozná kdo byl celou dobu Aiden, kdo jsou její rodiče nebo co je skutečně důležité. :)

Random topic 3 - *Mushroom* a #Beny#

6. června 2014 v 19:42

Čauky. Vítám vás u Random Topics s pořadovým číslem 3. Dnešní téma zní: Co si myslím o své spoluadmince?

*Mushroom* o #Beny#
Nuže Míša. Vůbec nevim co bych napsala, vážně. Tak začnu možná součastností.. Momentálně spolu komunikujeme víc přez dráty, než reálně, ale.. asi to bude tim že Míša pořád něco dělá. Nicméně.. jsem ráda že jsou tu alespoň ty kabely! Míša je snad jedinej člověk, se kterým si na FB píšu dost často.. ehm.. every day?!! Je to totiž jeden z těch lidí, se kterým se dá psát o všem. Navíc má spousty stejných zájmů jako YouTube, koně a nově i blog :) A vlastně.. ani nevim kdy, jak a proč jsme si začaly takhle ''intenzivně'' psát. Ale možná to bylo Podzimákem? Nebo.. nevim! .. vážně nevim. Každopádně před tim, jsme se nějak extra nebavily. Jenom na těch táborech, kde jsme se prostě.. náhodně setkávaly :)) Mno Míše je typ člověka, kterej působí strašně uzavřeně a hlavně tiše. Ale.. jak jistě všichni poznají, po nějakým tom čase se prostě ''otevře''. A já byla strašně ráda! Protože na našem prvním společným táboře, se moc s nikym nebavila. Nechtěla jezdit se cvalovejma.
Neúčastnila se prostě ničeho, co jsme dělaly my ''Úhereckej gang''.
Byla pořád jenom na jejich pokoji.
Naštěstí, potom si s náma zahrála Dostihy a Sázky. Potom zase a znova.. a stal se z ní fakt super člověk, za kterýho jsem nehorázně ráda! :) Narozdíl ode mě, bere věci takový jaký jsou a občas možná používá i hlavu. Je to člověk, na kterýho se podíváte a prostě se musíte začít smát.
Je to holka která si sice moc nevěří, ale myslim, že jí to časem dojde.
Je to opak ale i zářnej dvojník mě.
Je to prostě.. Pravý přítel! :)
○ *Mushroom* ○

#Beny# o *Mushroom*
Jak už jsem zmiňovala,Ádu jsem poznala na Úhereckém táboře..byl můj první a do té doby jsem tam nikdy nebyla.Áda vrhala první dojem takový že dobře jezdí a že k ní Martina má takovou tu důvěru,že je na ní spolehnutí a tak.Já vůbec nevěděla že jsem s těma holkama tak nějak stejně stará,ale kvůly jejich dovednostem jsem je brala za starší :D Áda se se mnou jediná bavila,z těch "starších" a vzhledem k tomu,že jsem neuměla skoro vůbec nic,vždycky jsem věděla že když budu potřebovat s něčím poradit,ona mi pomůže :) Nechci aby to vypadalo že jsem toho využívala :D to ne ;) Ale v těch dobách jsem byla fakt totální dřevo s minimem dovedností a znalostí,co se týče koní a byla jsem nadšená že tam mam nějakou osobu který se můžu na něco zeptat,aniž by se začala smát tomu jak jsem blbá,nebo si stěžovala že jí otravuju :D Na Ádě mam ráda to,co já v některých situacích ztrácim...optimismus :D Když jsem naštvaná,jsem najednou z ničeho nic brutálně protivná a každýho bych nejradši seřvala..to je mimochodem taková ta vlastnost kterou na sobě ráda nemam,ale to sem přece jenom teď nepatří :DD Potom taky to,že se navzájem vždycky dokážeme rozesmát :DD Tlemíme se jak kravky úplně všemu a všem a taky s oblibou opakujeme hlášky z youtube :D Prostě abych to shrnula,Áda je vtipná,pozitivní,žije naplno svůj život a když je nejhůř,prostě tě z toho dokáže vytáhnout a zobrazit pozitivní stránky situace která byla úplně bez šance :)
#Beny#


Recenze - The Vampire Diaries

4. června 2014 v 19:11
Fů :D Další recenze tentokrát na Upíří deníky :)
Já jsem se "proslavila" hlavně tím,že vždycky řeknu že se mi něco nelíbí,ať už je to písnička,film,seriál,oblečení,kluk..no prostě všechno možné(už se to stalo fakt hodněkrát) a potom ve mě prostě proběhne nějaká otočka a já začnu mít ráda to,co jsem do té "otočky" ze srdce nenáviděla.Potom se za to možná trochu nenávidím,protože proč se mi to nemůže líbit hned? :D No to je teď jedno,jistý ale je,že stejná otočka proběhla i u Upířích deníků.Myslím že jsem se o tom dozvěděla od holek se kterýma jezdím.Jednou prostě přijdu na koně a vidím kamarádku jak slintá nad docela hezkým chlápkem se strništěm(Ian Somerhalder) tak jsem si v hlavě řekla něco jako "pane bože" a dál to neřešila :D Asi mě tam tomhle speciálně štvalo to,že to má rád každej..teda většina lidí co znám a já nechtěla být jedna z oveček(teď vim jak jsem byla blbá). Pak jsme měly,myslím že podzimák a kamarádka tam samozřejmě přijela v plné výbavě,aby neprošvihla ani jediný díl během těch pár dní co jsme tam byly.Zeptala se jestli se s nima nepudu dívat na Upíří deníky,tak co mi zbývalo..už jsem asi měla tušení že zase začnu milovat něco co vidím poprvý :DD a taky že jo -_- Zkoukla jsem 1 díl a už to bylo.Po táboře jsem se ve svém volném čase snažila dohnat tuším konec čtvrté série,s tím že já jsem se koukala na celý seriál úplně od začátku,abych měla správný přehled o všem dění :D Mojí závislosti to nedalo a aktuální díly jsem dohnala ani ne za měsíc ;) Musím říct,že to byl hrozný žrout času,protože já jsem fakt jela klidně čtyřdílový maraton což znamená -> každý díl má v průměru 40 min...a to znamená že každý den jsem tím strávila 160min.(2h a 40min).Pro mě je to docela dost,protože já jsem fakt celý týden v jednom kole a nemám čas se pomalu dívat ani na TV,kvůli hromadě úkolů a učení,která na mě vesele kouká ze stolu all day all night ;) :D Tak takhle jsem se dostala k Upířím deníkům..logicky mi k tomu ještě přibyl jejich spin-off -> The Originals :) Tak už závislačim na obou :) s výhodou toho že The Originals jsem vyhmátla včas a tak jsem nemusela každý den zabíjet čas jejím doháněním (y) :D

Hodnocení:
Plus - Ještě mi to neomrzelo a ani neomrzí ;) ale když si představím že seriál jednou zkončí..no nedá se nic dělat :) to je prostě koloběh a asi by to nebylo už pak pěkný kdyby to mělo tolik dílů jako Ulice :DDDD Uklidní mě maximálně jen to,že je potvrzená i 6.série :) Mám ráda ty hlášky,herce,mám ráda ten děj,ty zápletky,to jak na sebe všechno navazuje..je to úplně perfect :)
Minus - Celý prázdniny se budu těšit -_-(velká přestávka)

Moje oblíbené hlášky:
1.Damon: Upíři se nemohou rozmnožovat. Ale rádi to zkoušíme.
2.Damon Salvatore: On je Gilbert?
Elizabeth Forbes: Elenin strýc. Jmenuje se John, ale já mu říkám Idiote.
3.(Katherine se snaží probudit Michaela. Zkouší myši, lidi, všechno. Je naštvaná a v tu chvíli jí zazvoní telefon. Volá Damon.)
Katherine: Co chceš?
Damon: Co? Jak co chci? Pokouším se ti dovolat už dva dny.
Katherine: Zvláštní. Přesně tak dlouho tvé hovory ingnoruju.
...
:33333*

#Beny#

Johanka z Arku a menší trip s Ádou

4. června 2014 v 18:32
Ahoj :) V Úhercích k nám přibyla nová kobylka :) Jmenuje se Johanka (předchozí majitelé jí říkaly Johny),jedenáctiletá,celkově milá.Seznamovala se s novým prostředím takže na ní jela zatím jen Martina :)

Nádherná je :))


:)

:)


Btw.Byly jsme se s Ádou včera podívat do Úherec..jen tak jako nezávisle,že nebudem jezdit,protože jsme myslely že tam holek bude hodně,ale to jsme docela tvrdě narazily! :D Jezdily 4 -_- Takže nás to docela štvalo,ale to je jedno :D Dobře jsme pokecaly s Martinou a víme novinky..Jely jsme z autobusáku s tím že vystoupíme ve Zbůchu,ale nějak jsme to poFAILily takže jsme vystoupily v Líních a do Úherec vedla jediná cesta po poli.Probíraly jsme The Walking Dead,ale musim říct,že na to jak jsme do tý konverzace byly zažraný tak ta cesta utíkala docela DOST pomalu..pak,když jsme uviděly že to pole už končí,tak Áda objevila vyšlapanou cestičku (že si to zkrátíme).Jenomže tam je po obvodu takovej menší strmej příkop s trochou vody tak jsme začaly přemejšlet jak se dostaneme na druhou stranu a určitě jsme obě proklínaly svoje líný osobnosti za to,že kdyby jsme si kousek zašly,šly by jsme po normální cestě :D Ale zrovna já a Áda...jsme líný dost :DD takže jsem řekla že pudu první a jak jsem slezla níž s velkýma obavama že do tý vody zahučim,asi o 2 m dál byly v tý vodě kamínky(díky bohu) a tak jsme se na druhou stranu dostaly suchý :DD pak jsme šly zase po poli a potom jsme tam už jakž takž došly po silnici :D Možná že jsme líný,ale díy tomu ta cesta byla dobrodružnější :D na to jsme se shodly obě dvě :) Jinak bylo to super,dělaly jsme kraviny a byla tam i Káč :DD

:DDD Mush,Káč,já

:D nemůžu

#Beny#