-Memories never die-

19. června 2014 v 19:00
Tak jak jsem slíbila :)
Když jsem začínala,jezdila jsem na kobylce jménem Sára :) Dá se říct,že mě naučila asi 65% toho co umím teď a jsem za to hrozně vděčná! Mám ráda všechny koně z Úherec,ale nejvíc mi prostě přirostla k srdci právě ona :) Máme nehorázný množství vzpomínek .. od našich začátků,co se mi jí podařilo splašit,až po překonání rekordu barelů na táboře :) Zkrátka .. ušly(spíš ujely) jsme spolu velký kus cesty :)
Tábor 2013

Jde o to,že od dob co mi Martina přidělila Ely(taky zlatíčko),tak jsem na Sáře nejela až do tohohle pondělí skoro rok.Když jsem v pondělí přijela a Martina mi řekla že můžu mít Sáru,tak jsem sebou málem šlehla :D Hrozně se mi stejskalo :/ Ale to pondělí fakt stálo za to čekání! Ježdění - opět bezkonkurenční :3 Jely jsme barely,jako za "starých dobrých" časů a ještě pořád umí zaskakovat z místa,tak jak jsme to s velkou oblibou dělávaly :3 :D háá mam z toho hroznou radost :) Taky mam v plánu jí koupit novou ohlávku ;)
Pondělí :)
#Beny#
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hopeless | Web | 21. června 2014 v 10:21 | Reagovat

Tak omlouvám se za delší neaktivitu, ale škola dělá svoje no :D
Mimochodem, nádherný dess :33
Tak to muselo být super, opět jezdit na Sáře :).. krásné fotky ;) také jsem milovala (a stále miluji) koně, který mě naučil všechny základy.. bohužel mi ho odvezli a ani nevím kam :((

2 unnormal | 21. června 2014 v 12:41 | Reagovat

Dess dělala Houba(je to borec) :) Jo,jsem ráda že jsem si na ní sedla po dost dlouhý době :D jinak..to je mi líto! :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama