Random topic 3 - *Mushroom* a #Beny#

6. června 2014 v 19:42

Čauky. Vítám vás u Random Topics s pořadovým číslem 3. Dnešní téma zní: Co si myslím o své spoluadmince?

*Mushroom* o #Beny#
Nuže Míša. Vůbec nevim co bych napsala, vážně. Tak začnu možná součastností.. Momentálně spolu komunikujeme víc přez dráty, než reálně, ale.. asi to bude tim že Míša pořád něco dělá. Nicméně.. jsem ráda že jsou tu alespoň ty kabely! Míša je snad jedinej člověk, se kterým si na FB píšu dost často.. ehm.. every day?!! Je to totiž jeden z těch lidí, se kterým se dá psát o všem. Navíc má spousty stejných zájmů jako YouTube, koně a nově i blog :) A vlastně.. ani nevim kdy, jak a proč jsme si začaly takhle ''intenzivně'' psát. Ale možná to bylo Podzimákem? Nebo.. nevim! .. vážně nevim. Každopádně před tim, jsme se nějak extra nebavily. Jenom na těch táborech, kde jsme se prostě.. náhodně setkávaly :)) Mno Míše je typ člověka, kterej působí strašně uzavřeně a hlavně tiše. Ale.. jak jistě všichni poznají, po nějakým tom čase se prostě ''otevře''. A já byla strašně ráda! Protože na našem prvním společným táboře, se moc s nikym nebavila. Nechtěla jezdit se cvalovejma.
Neúčastnila se prostě ničeho, co jsme dělaly my ''Úhereckej gang''.
Byla pořád jenom na jejich pokoji.
Naštěstí, potom si s náma zahrála Dostihy a Sázky. Potom zase a znova.. a stal se z ní fakt super člověk, za kterýho jsem nehorázně ráda! :) Narozdíl ode mě, bere věci takový jaký jsou a občas možná používá i hlavu. Je to člověk, na kterýho se podíváte a prostě se musíte začít smát.
Je to holka která si sice moc nevěří, ale myslim, že jí to časem dojde.
Je to opak ale i zářnej dvojník mě.
Je to prostě.. Pravý přítel! :)
○ *Mushroom* ○

#Beny# o *Mushroom*
Jak už jsem zmiňovala,Ádu jsem poznala na Úhereckém táboře..byl můj první a do té doby jsem tam nikdy nebyla.Áda vrhala první dojem takový že dobře jezdí a že k ní Martina má takovou tu důvěru,že je na ní spolehnutí a tak.Já vůbec nevěděla že jsem s těma holkama tak nějak stejně stará,ale kvůly jejich dovednostem jsem je brala za starší :D Áda se se mnou jediná bavila,z těch "starších" a vzhledem k tomu,že jsem neuměla skoro vůbec nic,vždycky jsem věděla že když budu potřebovat s něčím poradit,ona mi pomůže :) Nechci aby to vypadalo že jsem toho využívala :D to ne ;) Ale v těch dobách jsem byla fakt totální dřevo s minimem dovedností a znalostí,co se týče koní a byla jsem nadšená že tam mam nějakou osobu který se můžu na něco zeptat,aniž by se začala smát tomu jak jsem blbá,nebo si stěžovala že jí otravuju :D Na Ádě mam ráda to,co já v některých situacích ztrácim...optimismus :D Když jsem naštvaná,jsem najednou z ničeho nic brutálně protivná a každýho bych nejradši seřvala..to je mimochodem taková ta vlastnost kterou na sobě ráda nemam,ale to sem přece jenom teď nepatří :DD Potom taky to,že se navzájem vždycky dokážeme rozesmát :DD Tlemíme se jak kravky úplně všemu a všem a taky s oblibou opakujeme hlášky z youtube :D Prostě abych to shrnula,Áda je vtipná,pozitivní,žije naplno svůj život a když je nejhůř,prostě tě z toho dokáže vytáhnout a zobrazit pozitivní stránky situace která byla úplně bez šance :)
#Beny#

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hopeless* | Web | 7. června 2014 v 19:27 | Reagovat

Jéé tak to je skvěle napsané! Určitě musí být radost to číst, když se o vás tak hezky píše :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama