Červenec 2014

31. 7 aneb všechno je podělaný

31. července 2014 v 23:12 Letní Tábor 2014
Ahoj všichni .. :)
Tak jak se máte? :) My docela dobře, až na to, že se nám spousty věcí.. ehm .. nedaří :) Například jsme dneska ráno jezdili klusovou sestavu a prostě nám to nejde.. a nevychází :( Taky už je skoro konec tábora a prázdniny jsou za půlkou... :/ Navíc jsme se dneska dozvěděli, že nepojedeme na celodenní výlet, ale jenom na prodlouženou vyjížďku.. a to jsme docela nečekali! Tak snad to půjde.. - jedeme tam dneska.
Jinak jak už jsem psala, sestava se nám moc nedaří. Nejsme sladěný, ale jinak to docela jde.. :)

xx

Právě jsme se vrátili z vyjížďky.. bylo fajn ale ,kvůli Kaččce, jsme šli jenom v kroku. Mno bylo to sice spíš kvůli Alexe.. ale i kvůli Kačce ;)
Stalo se totiž tolik, že Kačce se povedlo 2x spadnout za zhruba půl hodiny.. a podruhý se jí povedlo přetrhnout otěže.. Takže Martina musela přijet a dát jí nový otěže a na Alexu si sedla Štěpka, protože vlastně něvim proč, ale prostě si na ní sedla.. Zbytek už jsme jeli v kroku a bylo to docela pohodový "západ slunka " .. doslova ..
Jinak jela jsem na Arušce! :) Byla sem happy jak dva grepy! :D protože lepšího koně jsem si fakt přát nemohla.. :) Jela jsem si v pohodě úplně na konci, jakožto poslední jezdec a kochala sem se výhledem z toho velikého černého tvora :3 miluju vyjížďky :3* Jinak aruš se chovala "chvilkama" jako tank.. Málem jsme zajeli Zambiho, při překlusávání silnice.. Chvilku jsme jeli dokonce první! :) když jsme uvízli v lese, při prozkoumávání okolý, a potřebovali jsme se otočit a dojet z5 na tu větší cestu :D Měli jsme vidět Aruš. Najednou zvedla hlavu, zvedla uši, zvedala zadní nohy a kráčela si to pyšně jako ten velikej alfa kůň :D -zjistila jsem, že Arce nechutnaj zelený jablíčka-
Jinak asi nemám nic, co bych vám zdělila :D
Maximálně to, že máme pár nových fotek.. :) Dám vám některý dolů ;)
(us)mějte se!
○ *Mushroom* ○


Já (*Mushroom*) na Eře.. :) (dneska poprvý se sedlem :D) ↑


↑ Beny na Sáře :)
-pls. řekněte jí někdo, že v tý helmě vypadá normálně!!!!!!! :D-

30. 7 aneb Techmania trip :))

30. července 2014 v 17:20 Letní Tábor 2014
Čauwes.. :)
Tak jak už jsem včera naznačila, dneska jsme s táborem podnikli ´strastiplný výlet do Techmanie´. Mno nevím jesti víte a nebo nevíte, co to je.. ale je to takový centrum, kde jsou růzý fyzikální věci a tak.. :D Mno.. jinak nic :)
Přijeli jsme celkem brzo ráno a tak jsem si , jako největší houmlesácí, trénovali před vchodem táborovej taneček a skákání přez bambusový tyče :DD Vážně je to celkem komický! :D
Když nás pustili ´do nitra dění´, ihned jsme se všechny vrhly k vítahu (dělejme, že tam neni jenom asi 20schodů :D).
Potom jsme s Beny hráli X-box, kterej mi mimochodem totálně nešel, a taky jsme hráli nějakou šáhlou hru.. Mno a potom byla nějaká přednáška o zvuku (přičemž si Beny místo vln představila tunel..) a Erik (ten človíček, kterej přednášel) nám řekl něco o tom, že je to těžký období puberty, když jsme se začali smát :D
Taky jsem měla ´Sagway skilly´, jak řekla Beny. Navíc jsem byla pochválena, že jsem dobrou žačkou v jízdě na Sagwayi. a kdo neví co to je.. nechť je mu souzen strýček Google.
Na závěr jsme se šli naložit do kuliček (takový ty malý plastový kuličky do kterejch skáčou malý děti), který sloužili pro něco jako T-rexovy boty a seděly jsme tam docela dobrou věčnost.. :)
Taky jsme šli do Planetária (je to hned naprosti.. a za stejný vstupný) kde sme si zakempily do 3D kina a nevim jak Beny, ale já jsem tam tu hodinu prospala.. fakt jsou tam měký sedačky.. a fakt mě docela zmohlo to vstávání v 6.30 a potom hodinový skákání před Techmanií.
Takže když jsme se všichni vyspali, vyrazili jsme na autobus a teď akorát probíhá oběd.. :D Teda.. já nejim, protože hlad fakt nemam.. já bych šla raději spát, ale.. ještě musíme jít kydat.. :( A to se mi fakt nechce.. :D
Nuže.. o dalších postupech našeho tábora, vás budeme informovat zase příště.
(us)mějte se.
○ *Mushroom* ○↑ Káč, Já (Mush), Ananas, Beny
Tohle je momentka z bazénku pro T-Rexový boty :D

Já (Mush) a T-Rexový boty :O

↑ Beny a Káč a Damon včera..k tomu není co říct :D Damon je lamač srdcí :D

P.S - omluvte prosím Beny že dneska nenapsala, ale má blbou náladu a řekla, že dneska nic psát nechce.. :)


29. 7 aneb trénujeme sestavu! :)

29. července 2014 v 20:38 Letní Tábor 2014
Ahojte.
Tak jsem tady se dnem druhým, tedy Úterý. Ráno jsme se dozvěděly nemilou zprávu, že Beny bude dělat něco jako ´předjezdce´ té druhé skupině, protože oni nejsou schopný normálně jezdit.. Myslim že pocity vám napíše sama, ale nejsem si jistá, že budou kladný. Ty lidi sou vážně docela neschopný (ale nebudu je pomlouvat).
Když dojezdila Beny a její grupa, jeli jsme my (tedy já, Káč, Ananas, Lucka, Terka, Eliška a jakási holka na Zambim).. Dneska už jsme začali trénovat sestavu na koních, kterou předvedeme rodičům v Neděli. Musim uznat, že letos je docela jednoduchá. A docela si jí aji pamatuju! :) A to, je vážení, rekord!!! :) Jinak pojedu druhá, na Eře.. a dneska to bylo zase bez sedla.. začíná mě to bavit. (dokonce jsem asi 4 kroky cválala :D VÁŽNĚ! Ato je při povaze Ery a při faktu, že sem neměla sedlo docela úzpěch.)
A už vážně nevim, co bych jako kurva měla psát.
Tak zbohem.
(us)mějte se.
○ *Mushroom* ○

Čus čus :D
Tak, Áda se už "drobet" zmínila, že jsem těm (v podstatě krokovým) musela dělat něco jako duševního lektora :DD Já nechci bejt zlá, ale fakt, že nějaká osoba je s Ely (bejvalej dostihák) 10 metrů ode mě, mě docela překvapil, protože Sára nikdy nevynikala nějakou extra rychlostí ;) Ale myslim že vždycky jde o jezdce a ne o koně a ty holky to ještě nechápou, protože prostě to asi nemaj zažitý :D nebo já nevim..nechci ze sebe dělat borce, ale to, že záleží na mě jak budu jezdit ,jsem věděla už od začátku ;) Ale prostě, každej někdy začínal a se mnou to bylo obzvlášť těžký :D ..
Jinak - štvalo mě, že jsem nemohla jezdit s holkama a zároveň jsem byla tak trochu poctěná že si Martina vybrala mě :D No.. a Martina mi dovolila cválat (YAAY) a ty holky na mě (podle Ády a Káč) koukaly s otevřenou pusou a to je FUNNY :D Naštěstí budu moct jezdit normálně s Ádou a holkama tu sestavu... :) Máme se fajn a teď jsme opět na pokoji, žerem a odpočíváme :DD Tak zejtra
ČAU


#Beny#

Mushroom a Era :) ↑

↑ Beny na Sáře ↑
.. bohužel sme kopyta a tak jsme prostě nemohly
vyfotošopovat ty lidi v pozadí :D

P.S - Jinak zejtra jedeme na výlet, takže článek bude buď bez koní a nebo prostě nebude vůbec ;)28. 7 aneb první táborový den :)

28. července 2014 v 20:31 Letní Tábor 2014
Ahojte.
Jsem tu s první dávkou táborového ´´speciálu´´ kterej vám budeme přinášet KAŽDEJ DEN! :)
Spolu s fotkama.. samozřejmě :) .. momentálně teda žádnou nemam :(
Tak abych vám taky řekla něco o dnešním dění.. Ráno jsme se nasnídaly divný..a hned jsme šly ke koním - čistit a potom jezdit. Jezdíme na dvě poloviny, naštěstí jsme s Beny ve stejný skupině. Aneb DVOJKY! :) Ééééééj! :D
Jak už jsem včera psala, Beny jela na Sáře a já měla jet na Johance. Jenomže jak jsem jí vzala ven z boxu, začala docela dost kulhat.. Prohmataly jsme jí nohy, nechaly jí se projít atd. ale pořád kulhala, takže Martina usoudila, že jezdit dneska nebude. Tudíž jediný co mi zbylo, bylo jet bez sedla na Eře. (na Johaně jsem měla jet taky bez sedla, protože skoro všichni koně jsou poštípaný a mají nový podbřišáky který ještě nejsou jakoby.. ehm .. změkčelý) mno Martina mi pomohla na Eru vyskočit a jela jsem... Bylo to celkem fajn i když Era se chovala místama jako tank. dobře.. možná ne jenom místama.
Jinak to všechno proběhlo O.K. teda nevim jak Beny... ale možná vám taky napíše něco jako ´pocity z prvního táborového dne´ ..
Jinak momentálně se děje asi tolik, že sedíme na pokoji a máme polední klid.. potom půjdeme tancovat.. (učíme se táborovej taneček, kterej se bude tancovat před rodičema)
Až se.. něco ´naučíme´, pojedeme na vyjížďku. Já budu mít asi Eru (pokud budu moct mít sedlo!) a Beny má Montyho :))
Tak já bych asi končila.. :)
○ *Mushroom* ○

Zdárek :D (už fakt nevim jak vás tady zdravit -__- )
Dneska to bylo přesně tak, jak to napsala Áda :) Na kolbu jsem jela na Sáře (zlato) a bylo nehorázný dusno! Fakt to bylo úplně nechutný, protože jsem tak trochu nemohla dejchat :D Ale co už :D Vždycky padají hlášky, ani to nestíháme sledovat :D Třeba Kačka dneska při obědě chtěla říct "při obědě se nemluví" ale vypadlo z ní jen "při jídle se nejí" :DDDDD S Ádou jsme z toho nemohly :D Nebyly jsme na vyjížďce, protože se z Plzně hnala bouřka...a teď jsme zase zakempený na pokoji :D
Náš legendární pokoj ↑
zleva - Lodr,Beny,Ananas,Áda :)
#Beny#

Aktuálně

27. července 2014 v 16:20
↑ Tohle.. prosím neberte v potaz :D Dělali sme si prdel ze
svých obličejů a tak jsme se udělaly Anonymními :D

Tak, už jsme dorazily, ale nikdo nemá ani šajna co se teď bude nebo nebude dít :D (jako vždycky) Asi se půjdem za chvilku představit :D Ani nevíte jakou jsem měla radost, když jsem si uvědomila, že je mi 14 a budu moct říct "Hey bitches je mi 14!" :DDDDDD Jo jsem velká holka -_- prostě nenávidim číslo 13 a to je celý :D (y) #Beny#
Tak nějak každej den, se pokusíme sem dávat nějaký fotky..Ať už na koni, nebo mimo něj..prostě fotky budou určitě :D
Adminky Unnormalu

.. tak už je večer a hlásim se vám i já :) Dělo sa zatim asi to, že jsme se představily a řekly o sobě něco jako ´´já sem xx a jezdim xx a umim xx´´ mno prostě taková ta.. táborová klasika :)
Je tu docela dost malejch holek ale docela dost i velkejch.. řekla bych že sme s Beny jedny z těch starších ;)
Zatim jsme kydaly ..já se staram o Arušku a Beny se stará o Samíka.. a večer byl gril kde jsme pekly buřty :D :D :D taky táborová klasika. teď je přesně 22.06 a Beny se koupe.. já sedim u jejího noťasu a píšu vám... zbytek našeho pokoje, teda Ananas a Káča si taky něco montujou na počítačích :D
.. ne že by vás to mělo zajmat ..
Zejtra začneme jezdit. Ráno jedeme do kolbiště a odpoledne na vyjížďku, ale koně víme zatim jenom na jízdárnu. Beny bude mít Sáru a já Johny (Johanku) ;)
Jinak.. je to zatim vážně fajn. Smějem se jak kravky úplně pořád (beze srandy) a .. prostě .. naše legendární tábory! :D
Tak já bych se zdovolením rozloučila..
○ *Mushroom* ○


Random topic 4 - *Mushroom* a #Beny

26. července 2014 v 14:38

Hi ! :D
Pamatujete ještě na Random topics? Píšu pamatujete, protože jsme je už celkem dlouho nepsaly ;) Tak snad někoho potěší že jsou tu! :) Akorát, jsme musely vytáhnout jiný téma,protože ty z minulé ankety se nám moc nezamlouvaly. Odhlasovalo se pro "Můj pozitivní názor na školu". Když jsme se po týdnech nic nedělání odhodlaly to konečně napsat, tak ani jedna z nás nevěděla jestli takový názor ke škole vůbec chová :DDDD
Shodly jsme se, že asi těžko a tak jsme vyrandomovaly úplně jiný téma a to "The Walking Dead season 1 a 2 - která je lepší a proč"
Snad to teda nebude vadit .. :)
Let's GO! :)
Upozornění!Tento text může obsahovat spoilery!

The Walking dead - grafické pokusy

24. července 2014 v 17:32 Volná grafika
Ahojte. Tak jsem dneska měla grafický den a nějak mě to chytlo :)
Začala jsem dle nápadu naší Beny tvořit nejprve úvodky na FB a potom aji Wallpapery (tapety na plochu). Všechno ve stylu The Walking dead game (Kdo nezná, nechť si přečte mou skromnou recenzi.. zde). Myslím že to není nejlepší.. :) Ale stejně, za skoužku nic nedám...

Recenze - Lana Del Rey

21. července 2014 v 11:13
Čaute :) Dneska jsem pro vás kvůli narůstající nudě napsala tak trošku neobvyklou recenzi,protože jsem nepočítala s tím,že bych někdy psala recenzi na nějaké zpěváky nebo zpěvačky :D ..
Věc se má tak,že jsem si tuhle osmadvacetiletou zpěvačku,vlastním jménem Elizabeth Woolridge Grant v poslední době dost oblíbila! Z jedné půlky je milována svými věrnými fanoušky a z té druhé je nenáviděna kritiky její hudby,kteří ji berou jako nějakou slepici,která kdáká smutné písničky a neváží si života - ne nejsem ubrečená puberťačka která by seděla po rozchodu u počítače s kýblem zmrzliny a písničkama Lany zaháněla slzy :D Nevím jestli je to tou "pubertou" ale prostě..ty její písničky dávají smysl :) Co si budeme povídat,ne vždy je život jako peříčko a jejím cílem není dohnat lidi svou hudbou k sebevraždě,ale právě ukázat,že může být i hůř.. ZDE JE ÚRYVEK Z ROZHOVORU PRO REFLEX ->
________________________________________________________________________
Na prsteníčku pravé ruky máte vytetováno "die young" (zemři mladý) ...
(usmívá se a ukazuje tetování vyvedené po celé délce boční hrany prstu)

... co přesně to pro vás znamená?
Mám ráda výrok "live fast, die young" (žij rychle, zemři mladý), dává mi pocit, že žiju. Nechci ale zemřít mladá, je to spíš připomínka toho, že mám žít rychle.
_______________________________________________________________________________________________
Lana se jako čtrnáctiletá stala závislou na alkoholu "Byla jsem velký piják, pila jsem každý den a to i sama. Myslela jsem si, že je to celý zatraceně hustý. Alkohol byl moje první láska. O tomhle období jsem psala na desce Born to die.." z toho důvodu byla poslána do internátní školy.Když se dostala ze své závislosti,na Univerzitě v Bronxu studovala filozofii a metafyziku(to mě fascinuje).Když ji strýc naučil hrát na kytaru, uvědomila si, že může napsat milion písniček s šesti akordy.Začínala v různých nočních klubech pod různými pseudonymy.Neměla v plánu pokračovat a hudbu nebrala vážně jako svojí budoucí kariéru.Chtěla mít kapelu,protože se na podiu SAMA stydí a říká,že má doteď velkou trému.Radikálně popřela veškeré úpravy jejího těla,v podobě různých plastik nebo botoxu ve rtech!

Takže abych to shrnula,já beru Lanu jako někoho,kdo si už něčím v životě prošel a hudbou se snaží ostatním předávat zkušenosti.Je na každém zvlášť vzít si TO něco z velké škály písniček.Jinak..nechci abyste si mysleli,že vás chci donutit abyste jí začali poslouchat nebo tak něco ;) Já jsem si jí vybrala protože jí mám ráda a jak se říká - 100 lidí 100 chutí.Je jasný že se všem její hudba nelíbí,ale není důvod někoho nenávidět,když ho ani (osobně) neznáme :) Někoho nenávidět a nemít rád jeho hudbu,je něco úplně jinýho..PEACE :)
#Beny#

Zdroje -> paměť :D
http://cs.wikipedia.org/wiki/Lana_Del_Rey
http://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/50309/rozhovor-se-zpevackou-lanou-del-rey-co-te-nezabije-to-te-oslabi.html

Tak jsme tady..

20. července 2014 v 11:19

Hallo everybody.
Tak jsem se vám vrátila z tábora.
Bylo to tam skvělý (jako vždycky). Spousta zábavy, fajn lidi, skvělej program! :) Co vám mám povídat..
Letošní téma bylo Zaklínač (podle hry aknížky). A i když jsem onu hru neznala, bylo to fakt skvělý. Byli jsme rozděleni do dvou cechů (červení a modří) a soupeřili jsme mezi sebou o přízeň krále hradu.
Celý tábor ozvláštyňovala například bitva o Mutageny (které nám ukradl zlý gang Rudé Salamandry) nebo návštěva Marigolda (přítel hradu.. a sukničkář..) :D


Mno a teď menší info pro vás - tenhle týden bych tu měla být, krom vyjímek. A Beny je tu taky.
Ale nemyslete si, že to znamená něco jako aktivitu. :)
.. ne že bych neseděla u pc celej den..
Ale možná něco napíšu :) Aktivitu čekejte spíš v tom příštím týdnu, kdy budeme s Beny na táboře.. s WiFinou ;)

(us)mějte se.
○ *Mushroom* ○

Skaut

9. července 2014 v 10:10

Ahojte :) Jako zapřísáhlá světluška, skauta a brzo i rover(ka), jsem se rozhodla napsat pár slov o skautingu. A to hlavně o tom, čemu se ''věnujeme'' a co děláme :) Možná někoho z vás donutím přemýšet o tom, stát se skautem. Takže.. Jdeme na to :)) !

Já a skauting
Ke skautingu jsem se dostala celkem náhodou. Bylo to v 1. třídě kdy mě rodiče nutili chodit do nějakého kroužku. Aerobik ani tancování mě nebavilo a jediné co, byli koně - se kterýma jsem v tu dobu taky začínala :) A proto mě mamka přivedla do skauta. Nelituju toho a doufám že ani moje rodiče ne. Za začátku to bylo celkem nudný. Maty-pat (naše vedoucí) nás učila nějaké ty věci ohledně skautů a ''přežití v přírodě'' jako uzly, ošetření zranění a tak. Chodili jsme taky často do lesa. Ale jak jsme trochu povyrostly, začalo to být naprosto mega :) Naše schůzky (každej Pátek) celý prokecáme o novinkách a o drbech, pobavíme se a zasmějem :) Je to spíš takovej kroužek kde hrajete hry, ale bavíte se o něčem naprosto jiným. Díky skautovy jsem už od 6ti let jezdila na tábory, a jezdím do dnes. Tábor je takovej ten náš ''hřeb roku'' kdy se sejde celé středisko - klucy, holky, malý klucy, malý holky, vedoucí i podvedoucí. Prostě všichni! :) Je to 14dní se skvělejma lidma. V přírodě. Hrajeme hry, kecáme, řešíme různý táborový ''love story'', pořádáme táboráky,.. zkrátka.. jsou to ty nejlepší tábory, jaký si jenom dokážete představit :3

Naše družina
Naše (resp. moje) družina se jmenuje Berušky. Neptejte se proč.. vymejšlela to Maty-pat.. ostatně Maty-pat, nebo taky Maty, je naše družinová vedoucí :) V družině je nás tuším 13 holek od 8 do 14 let :) Myslím, že až na pár vyjímek, jsme celkem dobrá parta ! :)

Naše středisko
Naše středisko se jmenuje Středisko Krokodýl Tlučná. Jsme menší oddíl, máme zhruba 6 družin po nějakých 10ti lidech. Všichni se známe. Jsme ve skupinách podle pohlaví a podle věku a každá skupina se schází v jiný den (popř. v jinou hodinu) v naší klubovně, která sídlí pod Tlučenskou školkou. (Klubovna, je místnost se stolem a s koupelnou, družiny tam mají nástěnky kde se zapisuje celoroční bodování, je tam taky takovej ten sklad, kde přezimujou stany a plachty z tábora a je to skautský místo kde se dají hrát hry a pořádat schůzky). Díky tomu, že jsme menší středisko, nepořádáme moc akcí. Ale pomáháme třeba na dětský den, na podzim máme drakiádu (každá družina vyrobí draka a soutežíme v několika disciplínách), na vánoce rozvážíme betlémský světýlko a v zimě jezdíme na víkend na chatu :) Občas si taky zajedeme na nějaký ty skautský závody, většinou do Plzně, a musím uznat (a zaklepat) že se nám celkem daří :)

Tábor
Jak už jsem psala, tábor se koná každý rok a trvá 14 dní. Sjedeme se celé středisko a trávíme tu dobu venku, na čerstvém vzduchu :) Každý rok máme jiné téma. Vloni to byli Cowboyové, předtím příšery a jednou byla námetem tábora jakási počítačová hra :) Každý rok jsme rozděleni do 4 týmů - většinou se nazíváme barvamy. Celý tábor proti sobě pak soutěží tyhle barvy o nějakou tu celotáborovou výhru (a samozřejmě aby naštvali ostatní..). Soutěží se v různých soutěžích a hrách, které jsou bodovány. Např. vaření polévky, celodenní výprava, hledání pokladů, sbírání kartiček v lese, scénky u ohně, postavení stanu nebo zdravověda :) Jak říkám, soutěží se každý den! :) Výhrou bývá dobrý pocit, nějaká sladkost a samozřejmě i vecná cena kterou si pak každý vybere dle sebe (máme plnej stůl věciček) :))

Fotky

http://lh4.ggpht.com/-ZoC_0_oHP_w/UnazpoEjZAI/AAAAAAAAFOU/yAw4RAr639g/s800/P1150829.JPG
.. celá naše táborová banda .. :) 2013

My Berušky.. :) 2013

○ *Mushroom* ○
Přednastavený článek