28. 7 aneb první táborový den :)

28. července 2014 v 20:31 |  Letní Tábor 2014
Ahojte.
Jsem tu s první dávkou táborového ´´speciálu´´ kterej vám budeme přinášet KAŽDEJ DEN! :)
Spolu s fotkama.. samozřejmě :) .. momentálně teda žádnou nemam :(
Tak abych vám taky řekla něco o dnešním dění.. Ráno jsme se nasnídaly divný..a hned jsme šly ke koním - čistit a potom jezdit. Jezdíme na dvě poloviny, naštěstí jsme s Beny ve stejný skupině. Aneb DVOJKY! :) Ééééééj! :D
Jak už jsem včera psala, Beny jela na Sáře a já měla jet na Johance. Jenomže jak jsem jí vzala ven z boxu, začala docela dost kulhat.. Prohmataly jsme jí nohy, nechaly jí se projít atd. ale pořád kulhala, takže Martina usoudila, že jezdit dneska nebude. Tudíž jediný co mi zbylo, bylo jet bez sedla na Eře. (na Johaně jsem měla jet taky bez sedla, protože skoro všichni koně jsou poštípaný a mají nový podbřišáky který ještě nejsou jakoby.. ehm .. změkčelý) mno Martina mi pomohla na Eru vyskočit a jela jsem... Bylo to celkem fajn i když Era se chovala místama jako tank. dobře.. možná ne jenom místama.
Jinak to všechno proběhlo O.K. teda nevim jak Beny... ale možná vám taky napíše něco jako ´pocity z prvního táborového dne´ ..
Jinak momentálně se děje asi tolik, že sedíme na pokoji a máme polední klid.. potom půjdeme tancovat.. (učíme se táborovej taneček, kterej se bude tancovat před rodičema)
Až se.. něco ´naučíme´, pojedeme na vyjížďku. Já budu mít asi Eru (pokud budu moct mít sedlo!) a Beny má Montyho :))
Tak já bych asi končila.. :)
○ *Mushroom* ○

Zdárek :D (už fakt nevim jak vás tady zdravit -__- )
Dneska to bylo přesně tak, jak to napsala Áda :) Na kolbu jsem jela na Sáře (zlato) a bylo nehorázný dusno! Fakt to bylo úplně nechutný, protože jsem tak trochu nemohla dejchat :D Ale co už :D Vždycky padají hlášky, ani to nestíháme sledovat :D Třeba Kačka dneska při obědě chtěla říct "při obědě se nemluví" ale vypadlo z ní jen "při jídle se nejí" :DDDDD S Ádou jsme z toho nemohly :D Nebyly jsme na vyjížďce, protože se z Plzně hnala bouřka...a teď jsme zase zakempený na pokoji :D
Náš legendární pokoj ↑
zleva - Lodr,Beny,Ananas,Áda :)
#Beny#
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Biby | Web | 28. července 2014 v 20:49 | Reagovat

tá fotka :-D

2 #Beny# | Web | 29. července 2014 v 13:02 | Reagovat

Ano :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama