29. 7 aneb trénujeme sestavu! :)

29. července 2014 v 20:38 |  Letní Tábor 2014
Ahojte.
Tak jsem tady se dnem druhým, tedy Úterý. Ráno jsme se dozvěděly nemilou zprávu, že Beny bude dělat něco jako ´předjezdce´ té druhé skupině, protože oni nejsou schopný normálně jezdit.. Myslim že pocity vám napíše sama, ale nejsem si jistá, že budou kladný. Ty lidi sou vážně docela neschopný (ale nebudu je pomlouvat).
Když dojezdila Beny a její grupa, jeli jsme my (tedy já, Káč, Ananas, Lucka, Terka, Eliška a jakási holka na Zambim).. Dneska už jsme začali trénovat sestavu na koních, kterou předvedeme rodičům v Neděli. Musim uznat, že letos je docela jednoduchá. A docela si jí aji pamatuju! :) A to, je vážení, rekord!!! :) Jinak pojedu druhá, na Eře.. a dneska to bylo zase bez sedla.. začíná mě to bavit. (dokonce jsem asi 4 kroky cválala :D VÁŽNĚ! Ato je při povaze Ery a při faktu, že sem neměla sedlo docela úzpěch.)
A už vážně nevim, co bych jako kurva měla psát.
Tak zbohem.
(us)mějte se.
○ *Mushroom* ○

Čus čus :D
Tak, Áda se už "drobet" zmínila, že jsem těm (v podstatě krokovým) musela dělat něco jako duševního lektora :DD Já nechci bejt zlá, ale fakt, že nějaká osoba je s Ely (bejvalej dostihák) 10 metrů ode mě, mě docela překvapil, protože Sára nikdy nevynikala nějakou extra rychlostí ;) Ale myslim že vždycky jde o jezdce a ne o koně a ty holky to ještě nechápou, protože prostě to asi nemaj zažitý :D nebo já nevim..nechci ze sebe dělat borce, ale to, že záleží na mě jak budu jezdit ,jsem věděla už od začátku ;) Ale prostě, každej někdy začínal a se mnou to bylo obzvlášť těžký :D ..
Jinak - štvalo mě, že jsem nemohla jezdit s holkama a zároveň jsem byla tak trochu poctěná že si Martina vybrala mě :D No.. a Martina mi dovolila cválat (YAAY) a ty holky na mě (podle Ády a Káč) koukaly s otevřenou pusou a to je FUNNY :D Naštěstí budu moct jezdit normálně s Ádou a holkama tu sestavu... :) Máme se fajn a teď jsme opět na pokoji, žerem a odpočíváme :DD Tak zejtra
ČAU


#Beny#

Mushroom a Era :) ↑

↑ Beny na Sáře ↑
.. bohužel sme kopyta a tak jsme prostě nemohly
vyfotošopovat ty lidi v pozadí :D

P.S - Jinak zejtra jedeme na výlet, takže článek bude buď bez koní a nebo prostě nebude vůbec ;)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama