31. 7 aneb všechno je podělaný

31. července 2014 v 23:12 |  Letní Tábor 2014
Ahoj všichni .. :)
Tak jak se máte? :) My docela dobře, až na to, že se nám spousty věcí.. ehm .. nedaří :) Například jsme dneska ráno jezdili klusovou sestavu a prostě nám to nejde.. a nevychází :( Taky už je skoro konec tábora a prázdniny jsou za půlkou... :/ Navíc jsme se dneska dozvěděli, že nepojedeme na celodenní výlet, ale jenom na prodlouženou vyjížďku.. a to jsme docela nečekali! Tak snad to půjde.. - jedeme tam dneska.
Jinak jak už jsem psala, sestava se nám moc nedaří. Nejsme sladěný, ale jinak to docela jde.. :)

xx

Právě jsme se vrátili z vyjížďky.. bylo fajn ale ,kvůli Kaččce, jsme šli jenom v kroku. Mno bylo to sice spíš kvůli Alexe.. ale i kvůli Kačce ;)
Stalo se totiž tolik, že Kačce se povedlo 2x spadnout za zhruba půl hodiny.. a podruhý se jí povedlo přetrhnout otěže.. Takže Martina musela přijet a dát jí nový otěže a na Alexu si sedla Štěpka, protože vlastně něvim proč, ale prostě si na ní sedla.. Zbytek už jsme jeli v kroku a bylo to docela pohodový "západ slunka " .. doslova ..
Jinak jela jsem na Arušce! :) Byla sem happy jak dva grepy! :D protože lepšího koně jsem si fakt přát nemohla.. :) Jela jsem si v pohodě úplně na konci, jakožto poslední jezdec a kochala sem se výhledem z toho velikého černého tvora :3 miluju vyjížďky :3* Jinak aruš se chovala "chvilkama" jako tank.. Málem jsme zajeli Zambiho, při překlusávání silnice.. Chvilku jsme jeli dokonce první! :) když jsme uvízli v lese, při prozkoumávání okolý, a potřebovali jsme se otočit a dojet z5 na tu větší cestu :D Měli jsme vidět Aruš. Najednou zvedla hlavu, zvedla uši, zvedala zadní nohy a kráčela si to pyšně jako ten velikej alfa kůň :D -zjistila jsem, že Arce nechutnaj zelený jablíčka-
Jinak asi nemám nic, co bych vám zdělila :D
Maximálně to, že máme pár nových fotek.. :) Dám vám některý dolů ;)
(us)mějte se!
○ *Mushroom* ○


Já (*Mushroom*) na Eře.. :) (dneska poprvý se sedlem :D) ↑


↑ Beny na Sáře :)
-pls. řekněte jí někdo, že v tý helmě vypadá normálně!!!!!!! :D-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rasty | E-mail | Web | 1. srpna 2014 v 15:10 | Reagovat

Já jsem hodná holka takže: Bený, v té helmě vypadáš normálně :D Ale fakt úplně v pohodě ;)
Hmm, prázdniny jsou za půlkou ale co s tím naděláme. Já ještě ani nebyla na dovolené 8-)

2 #Beny# | Web | 2. srpna 2014 v 8:39 | Reagovat

Díky moc :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama