Random topic 4 - *Mushroom* a #Beny

26. července 2014 v 14:38

Hi ! :D
Pamatujete ještě na Random topics? Píšu pamatujete, protože jsme je už celkem dlouho nepsaly ;) Tak snad někoho potěší že jsou tu! :) Akorát, jsme musely vytáhnout jiný téma,protože ty z minulé ankety se nám moc nezamlouvaly. Odhlasovalo se pro "Můj pozitivní názor na školu". Když jsme se po týdnech nic nedělání odhodlaly to konečně napsat, tak ani jedna z nás nevěděla jestli takový názor ke škole vůbec chová :DDDD
Shodly jsme se, že asi těžko a tak jsme vyrandomovaly úplně jiný téma a to "The Walking Dead season 1 a 2 - která je lepší a proč"
Snad to teda nebude vadit .. :)
Let's GO! :)
Upozornění!Tento text může obsahovat spoilery!Season 1 byla hodně emočně nabitá,hlavně na konci.Od úmrtí Carley,Leeovo potencionální přítelkyně,až po zastřelení Leea,který se už bohužel nedal zachránit.Nebo taky Kennyho manželka se synem.To udělalo z Kennyho to,jak ho známe v Season 2 .Zemřelo hodně lidí,ale vzala jsem to jen tak orientačně.Dalo by se taky říct "projela jsem v rychlosti to,co mě zasáhlo nejvíc." Jasně že se mi líbí geniálně vymyšlený a propracovaný děj 1 série, ale The Walking Dead pořád pokračuje,takže mě tak trochu přemohla zvědavost a tak,jsem tuhle MNOU méně oblíbenou season vzala HODNĚ stručně a za to se omlouvam :) Tak nějak jsme s Ádou tohle téma už probíraly,takže snad nebude vadit,když vám prozradím,že Ády oblíbená série je ta 1. ! :) Takže jestli chcete vědět o téhle sérii víc, bude vám dopřáno :)

Season 2 ještě neskončila,ale přesto jsem si jí za tak krátkou dobu oblíbila víc.Byla jsem hodně zvědavá na to,jak se Clementine,jedenáctiletá holka prakticky v našem věku popere se Zombie apokalipsou, jak zvládne ztrátu Leea? Po unesení Christy bude hrabat na svém písečku, nebo se pokusí najít jinou skupinu a společně s ní Christu postupně hledat? Season 2 bezpečně odpověděla na všechny moje otázky! :) V Lukeovi vidím druhého Leea -> zuby nehty ochránit Clementine, na ničem jiném prakticky nesejde.
Po tom, co Clem pokousal pes, ji našli Luke s Petem a odvedli ji ke skupině ve které je doteď. Tam se seznámila s holkou jménem Sára. Sára je na začátku apokalipsy takřka odříznutá od světa, kvůli tátovi. Áda říká že byla rozmazlená, ale tak to podle mě není :D Vnímala jsem ji jako autistku a včera byl na stránce fakt, že Sára byla autistka (GENIUS). Clem měla tak nějak od začátku pocit že na ní musí dávat pozor, protože jí Sáry bylo líto a neměla to štěstí, aby ji někdo naučil střílet a postarat se o sebe celkově. Sára umřela ve 4.epizodě, což mě hodně vzalo ;) Dost jsem si jí oblíbila a DOST mě to zamrzelo. Sára byla SAKRA charakter a chtěla jsem, aby jí tvůrci rozvíjeli v normální neomezenou osobu. Myslím že jí mohly dát šanci a třeba to udělat tak, že by ji Clementine postupně učila, tak jak to udělal Lee. Mohlo z nich být prostě survive duo. Popravdě,když jsem viděla tu její smrt tak jsem si v hlavě řekla že to udělali pěkně dementně. Od první chvíle co se s Clem potkali, jsem měla takovej pocit že chtějí aby se ty dvě sblížily jako kamarádky a pak jí nechají umřít a Clem nehne ani brvou???? What the fuck is that shit? Aspoň to mohli udělat nějak dramatičtějc, ale ono ne...Clem ztratí kamarádku a je jí to jedno ;) WELL DONE -_- Jsou dvě skupiny - ti co chtěli Sáru vidět tak jako já a potom ti jako Áda kteří jí nenáviděli a dost možná jí chtěli mrtvou. Přece jenom byla to její kamarádka a je škoda že nechali KAMARÁDKU takhle umřít ;) Měla dva momenty kde jí nechat umřít a hodně lidí jí přirovnává k Benovi z 1.série..ale já to prostě nechápu :D Ben byl s prominutim ještě větší debil než Sára, která za to ani nemohla. Nebude mě to už bavit tak, jako předtim..to je všechno k Sáře..
Když se rozhodnou opustit místo kvůli Carverovi, na cestě narazí na ztraceného Kennyho z 1.série, o kterém se myslelo, že je mrtvý. Kenny si našel přítelkyni Saritu. Po tomhle shledání se skupiny Kennyho a Clementine(píšu skupina Clementine, protože nevím kdo byl jejich vůdce, zrovna tak u skupiny Kennyho..jsou to jen záchytné body) spojily a dál pokračovaly společně. Všichni se dostali do Carverova zajetí, kde vznikly nějaké ty ztráty. Dokázaly ale uniknout, jenže skupina už v té chvíli byla na půl vymícená ;) Aby toho nebylo málo, při útěku Saritu kousl Zombie a my jako hráči, jsme měli možnost jí tu ruku useknout. Sarita bohužel umře tak jako tak. Teď jsem vám prakticky popsala epizody 1,2 a 3.
O čem vypovídá epizoda 4. epizoda, už tady neprozradím, protože za 1.jsem se už dost rozepsala a za 2.Naspoilovala jsem vám toho ze 4. epizody možná víc než jsem původně myslela :D
Btw.Když si to teď čtu,nejsem si jistá jestli pochopíte,proč mám tu 2 sérii radši :D Zase jsem dost možná psala něco úplně jinýho než jsem měla psát, ale snad to nevadí :)
#Beny#
____________________________________________

Tak.. jak už Beny ''vyzradila'', já mám radši
Season 1
Nevím proč, nemám důvod. Zkrátka se mi líbila. A nejen to, přímo mne nadchla! :) Líbil se mi příběh, děj, grafika, námět, začátek i konec. Myslím že to byla propracovaná hra, která hrála na citlivou i na nechutnou stránku apokalipsy :)
Season 2
Taky se mi líbí a od začátku i líbila. Ale jak už to tak bývá, druhý díl většinou není tak dobrý jako ten první a podle mě se tady stalo to, že season 1 byla až moc dobrá a dvojka jí prostě nestačí :)
Možná se mi tolik nelíbí z principu, možná se mi tolik nelíbí kvůli tomu, že ji vydávají po kouscích a tak je mezi jednotlivými kapitolami mezera.
Možná se mi nelíbí kvůli tomu, že už tam není Lee. Že Kenny se změnil a nebo že Clem už není jen bezbranná holčička, ale drsná holka co se nebojí zabíjet aby přežila.
Jsem člověk, kterej nemá moc rád změny a možná i to bude důvod, proč se mi ta první sezóna líbila víc.
Ráda bych řekla, že se mi lbili obě stejně ale lhala bych, vážně. Měla jsem ráda Leeho a teď když tam není, není to ani ta stará dobrá hra. Lee byl borec.
○ *Mushroom* ○

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rasty | E-mail | Web | 27. července 2014 v 9:37 | Reagovat

Moc pěkné :) S TWD nemám moc zkušenost, je to na mě trošku moc maso no :D
Párkrát jsem viděla let's play na TWD season 1, ale na season 2 ne, takže nemůžu hodnotit. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama