Srpen 2014

Ask Unnormal - 1

29. srpna 2014 v 19:05

Vítejte u historicky prvního AskUnnormal.
Jinak, další a všmožné otázky nám můžete psát SEM !!
Dnes už tu ale máme prvních několik.. takže.. here we go! :)

Ask Unnormal

28. srpna 2014 v 10:18
Ahojte :D
Víme že už jsme to měly napsat asi minulou sobotu, ale prázdniny tomu nedaly jinak a my to píšem až teď :D

Jak to bude fungovat - Pod tento článek už budete psát to co vás zajímá :) My podle toho, jak rychle to stihnete napsat, uděláme nový článek (to bude úplně první AskUnnormal). Může to být ještě ten den, nebo příští týden..to záleží na vás :) Tam na vaše otázky odpovíme a takhle už to pude pořád dokola. Je to nepravidelná záležitost, protože jednou tam budou dvě otázky a po druhé třeba deset, ikdyž o tom pochybujeme :D Nebudeme ale otevírat nový díl kvůli dvoum otázkám. Vždycky jich bude minimálně pět aby jsme udělaly nový díl. Takže vždycky když se pod článkem nahromadí pět otázek, čekejte AskUnnormal :) Takže teď nezbývá nic než doufat že jsou tyto řádky k pochopení :D Veškeré dotazy směřujte do komentářů :)

Nuže pod tento článek, můžete průběžně psát otázky. Ptejte se naprosto na co chcete, co vás zajmá. Odpovíme na všechno a pokud bude dobrá aktivita, můžeme někdy natočit videoodpovědi ;)
Adminky Unnormalu


TAG - Friends tag

24. srpna 2014 v 15:34 Tagy


Rozhodly jsme se pro vás připravit TAG, který je zaměřený na to, co víte o své spoluadmince, popřípadě kamarádce (pro ty, kteří vedou blog samostatně). Když máte více spoluadminek, prostě si vyberte jednu a pak se nějak vzájemně TAGněte a kamarádku si taky vyberte jen jednu :)

Random topic 5 - *Mushroom* a #Beny#

21. srpna 2014 v 14:47
Takže ahoj všichni :) Právě čtete Random topic na téma Představuješ si budoucnost s koněm? Jakou?

Máme na vás jednu prosbu... zkrátka potřebujeme větší aktivitu u těch anket... ty ankety jsou pro vás! Je to potom blbý když tam jsou dva hlasy a ještě ke všemu u jedný možnosti... vy si přece můžete vybrat z těch několika otázek, co od nás chcete slyšet... My to vlastně nemusíme vůbec dělat. Prostě napíšeme článek o nějakým tématu který zajmá nás a může nám bejt u zadku, jestli vás to zajímá nebo ne. Myslím že není moc blogů, kde si můžete vybrat téma článku, tak toho sakra využijte!
Děkujeme :)

Budoucnost s koněm si samozřejmě představuju → jako většina fanatiků do koní :D
Představuju si buď valacha Haflinga, Anglického plnokrevníka, nebo prostě jakýhokoliv plaváka, protože je miluju :3 . Ani nevim jak by se jmenoval, protože nad tim nepřemejšlim, ale jinak se mi hrozně líbí Blue Rain :) Jak jsem říkala Ádě : mam ráda modrou a se*u jí úplně všude :D Představuju si, že bych ho ustájila v Úhercích u Marti, protože si TEĎ upřímně nedokážu představit že bych byla jinde...Vždycky bych přijela a měla bych na výběr z vyjížďky, kolbiště, nebo kruhovky. Prostě střídačka :) Na jednu stranu bych to hrozně chtěla, ale beru to s rezervou, protože nevím co budu mít za práci a od toho se pro mě odvíjí všechno ;) Kůň je úžasný zvíře, ale dokuď bych neměla dobrý finanční zabezpečení tak bych do toho nešla, protože jsou to velký výdaje a kupovat si koně pro kterýho nemáte peníze, je jako mít mobil bez nabíječky...bylo by to pro něj nefér když ho může mít někdo, kdo má lepší prostředky :) prostě trápení...druhá věc je taky čas...takže když nebudu mít ani jedno, tak budu jezdit na koních dál, klidně v Úhercích! :D (forever Úherce) akorát že nebudu mít vlastního...no a co? :) je to taky skvělý! :) Někdo si třeba na koně nesedne nikdy :( Takže tak :)

#Beny#

Takže.. já jsem si vždycky nějakou takovou tu budoucnost představovala, zdávalo se mi o tom a už jako malej špunt jsem měla vybraný plemeno, jméno, barvu, povahu, výšku.. a tak. :D Prostě všechno. Svýho budoucího koně jsem měla nalajnovanýho fakt dlouho. Ale teď už vim, že to co si vysníme se prostě ne vždycky stane a jestli.. nikdy to nebude úplně dokonalý :)
Mým snem byl vždycky frísák :) Mám ráda vraníky, dlouhý hřívy i ocasy, rousy, chladnokrevníky.. :) Black pearl. Představovala jsem si fakt vysokýho a mohutnýho hřebce. jo.. hřebce! Jméno by bylo Janis :) .to jméno mám ráda doteď.. Představovala jsem si laskavýho koně. učitele. Koně do nepohody. Nějakýho božana, kterej by neublížil ani mouše. Nějakýho koně, na kterýho bych si prostě sedla a jela. nic víc.. nic míň.
To mi ale bylo asi 8 let.. Od té doby se toho vážně hodně změnilo. Jméno zůstává. Janis. Ale mám tu i další možnosti.. pro případ kobyly.. Jmenovala by se buď Fleur (čti Flér) a nebo Sonador :) někdy se až divim svýmu vkusu
Teď si taky říkám, že na plemeni nezáleží. jediný co vím je, že nechci araba ani nějakýho nabušenýho plňase. Chtěla bych pořád toho pohodovýho koníka. Spolehlivýho, ochotnýho.. mazla. Ale myslím, že už by to byla časem nuda. Mohl by to být třeba pohodář, kterej si někdy vyhodí z kopýtka. Nějakej vlezlej hazlík, kterej v noci krade zásoby. Víte, chtěla bych koně, kterej má svý dny, kdy si prostě zazlobý. Koně kterej je spolehlivej a hodnej.. ale jenom když se mu chce. A jestli mám teda říct nějaký plemeno.. ráda bych teplokrevníka.. klidně kříženýho :) Nějakýho mixlíka třeba s chlaďáskem. nejlépe aby byl černej s hodně výraznýma odznáčkama.. Třeba velkou lucernu a na všech nohoufakt vysoký podkolenky :) Ale jak říkám.. na barvě nazáleží :)
Chtěla bych taky bydlet někde blízko. nejradši bych ho ustájila před domem. ale jak už Beny psala, nevím jak to bude s prací, časem ani s penězma. Stačilo by si pronajmout kousek nějakýho políčka nebo louky, postavit nějakou dřevěnou boudičku, plůtek a je to :) nepotřebuju luxus. a myslim, že ten kůň by to možná ocenil víc jak nějaký miniboxy v předražený stáji :)
Žila bych si svůj nudnej život po bohu skvělýho koníka. Jezdili bychom do lesa, skákali překážky sestavený z pneumatik a klacků a kvůli málo penězům bychom ani neměli sedlo :)
.. ano .. to je můj VYSNĚNEJ život .. bohužel jenom ten vysněnej.
○ *Mushroom* ○Pet Tag - #Beny#

18. srpna 2014 v 18:04 Tagy
Dík Ádě za TAGnutí :D :)

1.Kolik si kdy měla zvířat? Jaké?
Nejdřív jsme měli králíka Feríska (to jsem ještě byla na houbách) . Když jsem byla menší tak jsme měli želvu Dolara..ten už potom umřel na stáří :( My jsme dostali od sousedů další vodní želvu a ikdyž to byla stoprocentní holka, říkali jsme jí taky Dolar :D Jelikož Dolar 2 vyrostla z akvárka, tak jsme jí museli bohužel odvézt do zverimexu -> Super Zoo u Tesca :D :/ Je to takový ten krámek kde je vevnitř takový rybníček s želvami a je přes něj lávka :) Určitě to je lepší než kdyby byla v akvárku do kterýho se nevešla! Pak si brácha prostě musel koupit králíka Joesefa (to už nebydlel u nás)...jenže brácha se prostě o zvířata starat neumí (sorry :D ) a tak ho po nějaký době "nenápadně" odložil k nám a to na půl roku. Rodičům to dost vadilo protože v tý době už jsme měli Samíka a ten na králíka prostě žárlil..kdyby mohl, prostě by ho zakousnul..takže rodiče přesvědčili bráchu aby si Joesefa vzal zpátky. No a protože brácha je brácha a Joesefa prostě nezvládal, tak ho dal nejlepšímu kamarádovi. (Hallelujah pro Joesefa :D ) . Nakonec na moje 6. narozeniny přibyl Samíček :3 Samíka máme od dob Dolara 2 :D Takže už máme jen Samíka :)
2. Máš ráda zvířata?
nejvíc! :)
3. Kde tvoje zvířátka bydlí?
Samík je prostě všude :D asi hlavně u mě v posteli :D
4. Kouslo už tě nějaké zvíře?
Kůň :D
5. Chtěla bys v budoucnu dělat něco se zvířatama?
Žiju přítomností a ta je taková že nevim co bude :D
6. Co týrání zvířat? Jaký máš na to názor?
Názor mam na to takovej, že je to jednoduše strašný! Ty kreatury co to dělaj nemůžu nazývat lidma, protože jenom nějaká zrůda může ublížit zvířeti, který se nemůže ani bránit :)
7. Líbí se ti retrívři?
Jo :)
8. Máš pejska?
Samíčka -> Havanský bišonek, ale neni to takovej ten mop! :D my ho stříháme! :3
9. Zaštěkej=)
Ehm haf ?! :D
10. Líbí se ti tenhle tag?
Já mam ráda všechny tagy :D
Dál zaTAGuji:
Cleo
Kesí

↑ Taková menší koláž Samíka od prvního dne co ho máme až do současnosti :)

↑ nerada to sem dávam :D obávam se, že je to moje nejoblíbenější fotka :) Tahle fotka je focená chvíli po tom co rodiče Samíka přivezli :) ♥ :D

#Beny#

Návrh

17. srpna 2014 v 16:02


Ahoj všichni (kdo to čtete)
________________________________________

Dostaly jsme takovej "menší" nápad → jmenuje se AskUnnormal. Nutno podotknout, že nechceme nikoho kopírovat, protože neznáme blog který by měl něco takového.. a když jo, tak se omlouváme :(
Zatím nebudeme psát, na jakém principu by to fungovalo -ale určitě znáte ask.fm- :) Jen vám poskytneme anketu ve které se bude hlasovat do příští soboty jestli je zájem nebo ne :) Potřebujeme, aby se zapojilo co nejvíc z vás, abychom měly co psát a abychom věděly jestli to má vůbec cenu :) to je hlavním předmětem tohoto článku..
Nuže zdržme se všech kydů okolo.. dole máte anketu. Hlasovat můžete do Soboty.
Doufám, že vás o nás něco zajmá :)

○ *Mushroom* & #Beny# ○

Pet Tag

13. srpna 2014 v 19:19 Tagy

TT - Oblíbená píseň

12. srpna 2014 v 8:43
Po dlouhý době zase téma týdne :D
__________________________________________________________________
Téma týdne nevyšlo tak dlouho z jedinýho důvodu..ne že by se mi nechtělo, vážně sem poctivě každej týden koukla na to, o čem téma je, ale vážně to byly hodně zvláštní témata :D Takže to napíšu tenhle týden, protože pak nemusí být zase klidně ty 2-3 měsíce nic, co by se mi zamlouvalo :D ▬

Oblíbená písnička je něco, co člověka naplní pokaždý když si jí pustí a provází ho životem skoro pořád. Dokáže ho rozptýlit, vyvolat mu husí kůži, přinutit ho myslet na určitý zážitky, pousmát se, nebo ty slabší kusy možná i rozbrečet :D

Čím jsem byla starší, tím mi oblíbené písničky drží kratší dobu...u mě to funguje tak, že si jí pouštím pořád dokola a pak mě prostě omrzí a zase nějakej ten pátek trpělivě čekám na "další oběť " . Podle mě se písničky v našem mobilu nebo jinde dělí do několika skupin, ikdyž každá začne jako oblíbená :)
1. písnička připomínající nějakej hezkej zážitek, kterej je už dávno za horama a my si jí pouštíme, protože chceme znova zažít ten pocit, když byl ten zážitek aktuální a my jsme si zrovna tuhle písničku přirovnali k tomu zážitku a nebo to byla jednoduše naše oblíbená písnička (v té době) a automaticky se s tím zážitkem spojila sama :)

2. písnička, která je v našem mobilu hodně dlouho bez povšimnutí, ale když na ni narazíme tak je nám líto jí smazat :D

3. písnička, která nám připomíná "HATE" a "RAGE" na určitou osobu. Nepouštíme jí, ale ani jí nemažeme, protože to co nám ten člověk udělal nechceme jen tak obejít a písnička nám pomáhá k tomu aby jsme nezapoměli na to, jaká je ten člověk sv*ně. :D

4. klasicky oblíbená písnička která ještě není nikde zařazená, ale až nás omrzí, spadne do některé ze tří skupin :D


#Beny#Som tu :D

10. srpna 2014 v 12:28

Takže ahoj, už jsem zase doma (díky bohu) :D
_______________________________________________________
Info - Áda je teď pryč a já na to budu do soboty sama :D Mám tak trochu něco rozdělanýho a ještě potřebuju pár věcí dopsat a dodělat, ale nevím kolik toho stihnu zveřejnit..každopádně by měly vyjít minimálně dva články..takže to prosím berte neutrálně, ikdyž jsem tady ;) Nebyla jsem celkem dlouho doma, takže se potřebuju trochu aklimatizovat, aby ty články byly o něčem, protože i tohle mi momentálně dává docela zabrat :D
Tak jenom doufám že si užíváte prázdniny jak jenom to jde ! :)

#Beny#

Bye bye! :)

9. srpna 2014 v 10:10
Ahoj.
Tak jak víte ..a podle nadpisu poznáváte.. zase se s váma na tejden rozloučim :D ale už naposledy ;)
Tentokrát jedu na něco jako tábor. Jmenuje se to Krajiňářský kurz a vymyslela to naše škola.. fakt se sama sobě divim že se tam těšim. protože strašně stojim o to, vidět svojí třídní i o prázdninách.
Ale což.. jedu tam hlavně abych vypadla z domu abych se potkala s lidičkama ze třídy :) Přecijen.. celejch 10 měsíců se vidíme 5 dní týdnu ..krom vyjímek.. a najednou 2 měsíce nic! :D Určitě jsme se zase všichni změnili :X :D kromě mě.

Mno každopádně.. v momentě zveřejnění tohohle článku, už nejspíš sedim v autobuse a frčim si to do Plasů .. :D a nebo na mě autobus ještě čeká. nikdy nečekali na nikoho jinýho. Takže sayonára, příští Sobotu jsem tu z5 ;)

○ *Mushroom* ○
''Lehce'' přednastavený článek

source
↑ Divergence :)* ↑
.. mimochodem.. včera jsem získala knížku :3 Beru si jí s sebou! :)