Bye bye! :)

9. srpna 2014 v 10:10
Ahoj.
Tak jak víte ..a podle nadpisu poznáváte.. zase se s váma na tejden rozloučim :D ale už naposledy ;)
Tentokrát jedu na něco jako tábor. Jmenuje se to Krajiňářský kurz a vymyslela to naše škola.. fakt se sama sobě divim že se tam těšim. protože strašně stojim o to, vidět svojí třídní i o prázdninách.
Ale což.. jedu tam hlavně abych vypadla z domu abych se potkala s lidičkama ze třídy :) Přecijen.. celejch 10 měsíců se vidíme 5 dní týdnu ..krom vyjímek.. a najednou 2 měsíce nic! :D Určitě jsme se zase všichni změnili :X :D kromě mě.

Mno každopádně.. v momentě zveřejnění tohohle článku, už nejspíš sedim v autobuse a frčim si to do Plasů .. :D a nebo na mě autobus ještě čeká. nikdy nečekali na nikoho jinýho. Takže sayonára, příští Sobotu jsem tu z5 ;)

○ *Mushroom* ○
''Lehce'' přednastavený článek

source
↑ Divergence :)* ↑
.. mimochodem.. včera jsem získala knížku :3 Beru si jí s sebou! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Đenn&Koníci | Web | 11. srpna 2014 v 10:12 | Reagovat

Ty jsi předplatitelka časopisu Koně a Hříbata už tři roky? Já ho bohužel předplacený nemám, ale kupuji si ho každý měsíc. Zjistila jsem že je teprve nedávno. Ale ještě před tím mi mamka předplatila na půl roku časopis jezdectví. Když jsem zjistila, že mě to moc nebere, tak mi řekla že až dojde jezdectví tak mi předplatí Koně a Hříbata. Je to SUPER časopis :). (omlouvám se, že to není k článku :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama