Září 2014

Živly v horoskopu: Ohnivá znamení

29. září 2014 v 16:00
Takže ahoj :D V tomhle článku se dovíte něco o ohnivých znameních.. :D Hlavně to neberte nějak vážně..co bude sedět to sedět bude, ale to je tajemství každýho, kdo to bude číst :DD Autorka v úvodu píše, že nikdy není nikdo 100% Střelec, Lev a nebo Beran ;) Každý člověk je originál, ale je pravda, že znamení, asi ze 60% rýsují váš charakter..na tom zbytku se podílí už víc věcí, jako geny, měsíční znamení (Luna) atd. atd. :D Snad to nebude úplně nudný :D Kdyby jo, tak stejně dodělám ty zbývající 3 články na tohle téma, protože by to nebylo fér pro ty, kteří by třeba měli zájem a nejsou to "ohniváci" :) Já do týhle skupinky nespadam, ale přišlo mi to docela vtipný :D
So, enjoy it :)
Ohnivá znamení: Střelec, Lev, Beran
Tak vy jste ty přetopené kotle, co se o nich tvrdí, že jsou tak nádherně vřelé a náruč mají přímo horoucí? Už se nedodává, že ta vaše žhavá vášeňpůsobí psychické popáleniny třetího stupně, protože je bezohlednější než výbuch benzínky. Taky se říká, že oheň je dobrý sluha a zlý pán. Pán možná, ale zaměstnat lva jako sluhu? Dřív než mu to nabídnete, mějte za zády elitní hasičský sbor.
Jste neovladatelní jako oheň sám. Jste největší predátormezi živly - co se vám postaví do cesty, to sežerete. Jste horkokrevní horlivci a horké hlavy, kázeň není vaše silná stránka. Myslíte, že stepní požár zhasne proto, že si ukázněně řeknete: Pro dnešek už toho bylo dost?
Máte rádi lichocení a vyděšení astrologové vám řeknou, že vám to prostě senzačně pálí a vaše nápady jsou jiskrné. Ne že ne, ale vy už se nestaráte o to, kam ty jiskry padnou, jestli to náhodou není do sena. Jste mocní a nebezpeční jako každá moc. Máte hodně krátký doutnák, jste vznětliví, hned vzplanete pro věc, ale když není po vašem, tak se dohřejete, dopálíte, soptíte, hoříte vzteky... až nakonec explodujete. Samý oheň! Od čeho je asi slovo žár-livost? A kdo nejlíp přikládá pod kotel?
No vy!
Stará čeština říkala žhavému popelu pýř, od toho je vzpoura i pýřit se, tedy rudnout ve tváři. Jste vzpurní, a když se rozohníte, nikdo neztropí příšernější bengál čili bengálský oheň nežli vy.
My lidé jsme pořád pravěká tlupa, sedíme v kruhu kolem ohně, oči upřené do jeho plamenů. I vy chcete být středem společnosti, pokládáte to za svoje výsostné právo. Běda, když vás chvilku přehlížíme!
To spáleniště kolem by mohlo povídat.
Když to čtete, nepýříte se aspoň trochu? Ani vás to nenapadne? co?

-Zase ty nápady-

28. září 2014 v 16:08
Ahoj všichni :)
Plánujeme menší projekt, ano další..Přiznejme si, že AskUnnormal se moc nechytil, na recenze nestíháme číst knížky a dost nezávislačíme na televizi, Random topic jsou skoro pořád, témata týdne jsou většinou o ničem, Tagů je málo a my chceme tenhle blog posounout zase o nějaký ten "level" výš :)

O CO JDE?
#Beny# - "Jde o to, že jsem si nedávno objednala knížku Pikantní astrologie od Daniely Fischerové. Kniha se zabývá charakteristikou znamení, charakteristikou hlavního dělení všech znamená tzn. ohnivé, zemské, vzdušné a vodní znamení a nakonec všechny kombinace vztahů všech znameních. Ta knížka mě hodně zaujala, už jen proto, že jsem se o to téma celkem dlouhou dobu zajímala. Kniha toho má hodně co nabídnout a já bych se s vámi o to chtěla podělit. Vždycky mě hrozně baví číst mojí charakteristiku..a koho ne? :D Začnu jedním ze tří hlavních témat této knihy - tím nejkratším a nejjednoduším na přepsání a shrnutí. Když budete mít zájem, tak vám postupně odhalím druhou delší část, a kdyby měla úspěch i ona, tak přejdeme k té nejdelší. Upřímně myslím že by to mohla být zábava, protože ne každý, si přizná, že má zájem o tohle "nudné" téma a hlavně.. kdo by nechtěl vědět obsah zadarmo? :D Sama bych to ocenila, protože když jsem rodičům řekla že si tu knížku objednám, tak na mě koukali jako na blázna :D "

*Mushroom* - "Takže já, jsem se rozhodla trochu vyzvednout, či oprášit, již stávající rubriky. Rozhodně budu pokračovat v psaní recenzí. /ne jen že mě to baví.. ale mám i spoustu témat/. Dál bych chtěla trochu zpravidelnit nějaký ten deníček. Ne jen jezdecký (který uvidí světlo světa již tuto středu) ale i něco na smysl ''daily random věci co se mi stávaj denně''. bude to ještě zajímavý! :D Mno a v neposlední řadě zprovozním grafickou rubriku. Začnou fungovat objednávky grafiky, začnu trochu víc tvořit. Zkrátka si s tím pohraju!! :) teda doufám.
Ale předem vás upozorňuji, že aktivita nebude veliká. všechny moje plány a předpoklady jednoduše selhali. Takže články ode mne, čekejte ''vždy'' ve Středu a o víkendu. snad.
Ode mě vše! :) Těšte se! (*Le ďábelský smích*) "

Poslední události

27. září 2014 v 20:00
Ahoj všichni :D
Rozhodla jsem se napsat článek o tom jak se hrozně nudím, o tom co je novýho a další věci, který všechny hrozně zajímají, ale aspoň se zabavim nějak konstruktivně :D Doufam, že vám nějak nevadí, že jsou tu v posledních dnech články jenom ode mě, ale Áda je prostě momentálně "nějak" časově vytížená :D
___________________________________________________________________________
VAROVÁNÍ: tenhle článek bude asi hodně dlouhej, tak bych byla ráda, kdybyste to alespoň někdo dočetl dokonce a nebo si to můžete nějak rozkouskovat :D Btw. U obrázku Forever alone ten článek nekončí MUHEHEHE :D
__________________________________________________________
BADMINTON
Chtěla bych začít asi tím, že od (myslim že) 12.9 díky Niky (ta z okruhu blízkých přátel) chodím na badminton :) Jsem proslavená tím že mě nic nebaví, hlavně co se týče sportů a to co by mě bavilo, prostě dělat nemůžu..znáte to ? :D Ale tohle mě hrozně chytlo! :) Ten 1. trénink jsem musela zvládnout bez Niky a jsem za to hrozně ráda! :D Ty 1. tréninky jsou dost ztrapňovací záležitost, hlavně u mě, ale náhodou..dobrý! :D Myslim, že je tam dobrej kolektiv a nikdo se netvářil jako"Hej ty blbko ty se to asi už nenaučíš" nebo "pane bože to je dement" :D Nebo se to aspoň snažili nedávat najevo..no je to jedno :D Předtim sem chodila od 1. až do půlky 7. třídy na gymnastiku...tady se objevil tzv. zrdcadlový syndrom :D Moje máma dělala gymnastiku na dost slušný úrovni a prostě si myslela, že když tam šoupla starší ségru, kterou to shodou okolností bavilo a byla dost dobrá, tak že mě to bude bavit taky :D Ale prostě ne! ;) Celých těch 7 let jsem tam chodila 3x tejdně z totálního donucení..nehledě na to, že mi tam zkazili 70% mýho těla, jako třeba prošlápnutý koleno, který se mi těď začalo vracet a spousta dalších úrazů. Od tý doby jsem se hodně upoutávala na nějakej stálej klid jako do teď, protože se tam na nás vyvíjely hrozný nátlaky ;) Posilky, dokuď jsme nebrečely (hlavně vytahávání nohou, nebo provazy), na závodech úplně traumatická tréma z který je mi blbě, jenom to teď píšu ;) Já nejsem soutěžvá...vůbec! :D Ne proto, že si myslim že na to nemam, ikdyž je to třeba pravda, ale prostě proto, protože vim, jak se lidi dokázaly zhroutit pro 15 min. slávy ;) Nahoru se dostane každá 80. holka, která je až anorektická, pružná jako želé a nevadí jí pro to obětovat všechen svuj čas a to prostě nebylo pro mě ;)
Nepočítam to, že nás tam trenérky soustavně pomlouvaly (i před náma) jak jsme tlustý a jaký jsme máčky). Tak jsem zkončila :) Byly i dobrý chvilky, ale už to fakt byla jenom ztráta času :) Řekla jsem si, že prostě, když najdu něco co mě baví, tak nikdy neni pozdě začít ;) Člověk se dostane kamkoliv, když pro to bude makat a dřít...jenomže, já nějak nevěděla co se mnou bude a tak jsem asi měsíc nedělala nic (kdyby to ve škole věděli tak by mě nejspíš vyhodili ze sportovní třídy) a tak jsem šla za spolužačkou Luckou, která chodila se mnou na gymnastiku a přestala chodit na konci 6.takže na začátku 7. už byla tam..Byla to doslova jediná možnost.. :D Lucka to domlouvala hrozně pomalu (trvalo jí to asi 3 tejdny), ale pak jsem tam chodila taky...Jenomže jsem zase "překvapivě" přišla na to, že nejsem stvořená ani pro tenhle sport. Nebylo to nějak zvlášť fyzicky náročný, jenomže jsem prostě nestačila s dechem a běžet jenom obyčejnou 100 byl pro mě horor jako z Bravíčka, ještě když jsem si představila (ano, zase ta moje představivost, která mě doprovází vždy a všude), že bych to běžela na nějakých závodech s trémou, kde by byla tuna lidí.. to fakt ne :D Takže jsem zase forever alonovsky odkráčela...
Takže jsem byla zase, dá se říct na začátku..Doslova znuděná pobytem doma po škole a zoufalá z toho co budu dělat alespoň na ty poslední dva roky..a pak mě napadlo → Niky dělá badminton, ale s ní tam vážně chodit nechci, protože by to bylo hrozně trapný :D Poptávala sem se tak nějak různě, a u největšího favorita ze všech (pár metrů od místa kde bydlim) byl trénink jenom 1x tejdně a já i máma jsme se shodly na tom, že je to pro mě málo..nebudem si lhát :D Jsem tak trochu hyperaktivní :D Opět nezbejvalo nic jinýho než se potupně zeptat Niky, jestli bych se tam nemohla nějak vetřít :D Opět to bylo hodně trapný :D Niky řekla, že Květa (trenérka) už nikoho přibírat nechce, ale slíbila mi že se zeptá a za to, jsem byla hrozně vděčná :) ! a klaplo to ;) Niky to domlouvala ve středu a v pátek už jsem tam přišla :D Ne, jako Lucka který to trvalo 3 tejdny :DDDD Každopádně, Niky jestli to čteš, tak ti ještě jednou hrozně moc děkuju, protože mě to vážně nehorázně baví! :D a to se nestává často :D Když tam jsem, tak ze mě opadnou takový ty starosti, jednak proto, že chytam dech a jednak proto, že tam panuje taková ta "light" atmosféra :D Když si představim že budu hrát nějakej turnaj, tak u toho nemam nějaký negativní pocity :) Jasně, tréma asi bude, ale to je přirozený :D U gymnastiky a atletiky jsem měla panický záchvaty a to je blbý :D Všechno nebude za tejden, ale vážně sleduju aspoň ten pokrok od toho 1. tréninku, kdy jsem se domů odplazila po zemi a následně jsem si v pátek šla lehnout v 9 a máma nevěděla jestli jsem její dcera :D Zlepšuje se mi fyzička s každym tréninkem a dostávam takovej ten cit do ruky :D Říkam, všechno nebude hned, ale Květa říkala že kdybych chtěla a bavilo by mě to, -POZOR já doteď neznala slovo "kdybys chtěla"..všechno to bylo "Míšo na ty závody musíš" -_- a to mi vadilo- tak od ledna bych mohla na nějakej ten turnaj :D Říkala teda ještě něco jinýho ,ale prostě klíčem toho co řekla, bylo, že tam budu moct prostě v lednu, protože ještě nejsem "registrovaná" nebo jak se to říká :D To by byl zase trapas, tak to teď nebudu moc rozebírat :DDD Rozhodně bych nechtěla skončit až vyjdu devítku, vážně mě to baví i přes moje počáteční (ne)schopnosti ;) :D
PROBLÉM S VÝRONEM KOTNÍKU
Jak jsem začala chodit na ten badminton a jednoduše moje tělo nebylo od gymnastiky zvyklý na takovou zátěž, tak se mi udělal výron na kotníku ;) Jestli to někdo budete googlit, tak ne, nemam to fialový díky bohu :D Mam výron 2. stupně...maximálně, ale bolelo to jako prase ;) Začalo to tim, že vždycky po tréninku ten 1. tejden co sem tam chodila, mě druhej den hrozně bolely obě achylovky...říkala sem si že to bude dobrý, že si zvyknu..a taky že jo :D Jenomže, po tom jednom tréninku, jsem tak trochu nemohla chodit a čistou náhodou jsem si všimla že mam pod kotníkem bouli velkou jak broskev a že vlastně ani nevidim kde ten kotník je :D Opět jsem si řekla, že to z těch achylovek došlo tam a že to splaskne, ale tohle byla jenom jedna noha a předtim to byly obě ... splasklo to, ale po tréninku se to udělalo vždycky o něco hůř ;) Došlo to až tak, že minulej pátek mě Květa z tréninku poslala domů, protože jsem přes švihadlo skákala jenom na jedný noze a pak jsem jí i šla říct, že mě to bolí a že si sednu :D Potom jsem to šetřila a tutu středu jsem šla normálně na trénink s tim, že to už nebolí, a že už to prostě je dobrý ! :D A bylo ;) Na tréninku, to nebolelo skoro vůbec..Pak byl ve čtvrtek tělák a pan učitel nám řekl, že půjdeme na malej výklus (upřímně pod malim výklusem jsem si představovala naší obvyklou trasu hala, fontána, výběh schodů a návrat)... ano byla jsem naivní :DDD Běželo se až na Mikulku (u FN). Udělal to tak, že to bylo 6 km ;) V duchu jsem brečela, jak to bolelo..asi od toho 2. km jsem za nima kulhala pěšky..a pak ještě dostanu vynadáno že sem to neřekla :DDDD no pardon :D Já nevěděla že malej výklus ze kterýho se vyklubal sprint, je malej výklus ;) a taky jsem nevěděla že to začne bolet.. :D V šatně, jsem už brečela opravdu, protože ta noha nešla dát do polohy, kde bych necítila jak to bolí,tepe a dál spokojeně natejká :D pak jsem přemejšlela jestli dojdu domů.. a to byl čtvrtek ! :D Tak jsem si to ledovala :D V pátek ráno jsem vážně zašla k doktorovi kterej opravdu řek, že mam výron a dal mi to do škrobáku (kdyžtak zase googlete)..V pátek jsem teda na trénink nešla, což mě vážně štvalo, ale nebylo mi moc dobře, protože je ve třídě asi chřipka a tak jsem se tam aspoň přišla omluvit (máma mě donutila), že prostě budu moct aktivně běhat po kurtě až příští pátek (to jdu na další kontrolu a myslim že už to bude dobrý) :) Květa řekla, že je to v pohodě, a že se pro mě něco najde :D Mě by tak štvalo kdybych tam nebyla celej tejden ;) Já mam abstinenční příznaky skoro pořád, protože je 2x tejdně :D Takže v Úterý a ve Čtvrtek jdu ven s mámou, pod jejím dohledem posiluju a pak si spolu pinkáme a já si trénuju věci, který mi nejdou jako např "dlouhej, krátkej, krátkej" :D Vážně mě to hrozně baví a myslim že už sem konečně našla "to svoje" :)

Jestli jste někdo tu mojí litánii dočet až do konce, tak vám fakt tleskam :DDD Aspoň o mě víte zase něco novýho a jsme si zase o kousek "blíž" :D :)

Jinak..Co vy, a vaše události? :D Pište do komentářů :)
#Beny#

-Perfect Mondays with Beny-

26. září 2014 v 17:02
Ahoj všichni :D
Po hodně dlouhý době (přesně po dvou měsících) jsem se odvážila napsat článek do týhle rubriky :D Upřímně...nebylo o čem psát ;) Vážně ne..
ALE
Teď v pondělí jsme byly konečně na vyjížďce a to jenom ve čtyřech :3 :D YAAY Abych to zase zkazila, musim říct, že sem si to moc ne, neužila, ale měla bych menší výtky, protože bych to asi nebyla já :D Díky zimě jsem chytla rýmu a kašel, byla mi hrozná zima a s Nikolou jsem jela za Luckou (poník) :D Pro někoho pohoda, pro mě opět problém, kterej tkvěl v tom, že malá Anet (ta, co jela na Lucce) vždycky při cvalu vypadala, že padá :D Já vážně nenávidim, když jedu s koněm za ponym, protože mě to vždycky přivede k představě, co by bylo kdyby Anet slítla? Šlápla by na ní Nikola? nebo by se splašila? :D Spadla bych díky tomu taky? :D Ano přátelé, v tomhle trpím decentní paranoiou .. I know it, ale všichni známe ten pocit, kdy jsou naše představy silnější než náš selskej rozum.. :D a to se právě dělo :D Jinak to bylo super :3 Vyjížďka byla dlouhá a vydatná :D Já jakožto, ta co nezavře pusu (slušně řečeno), jsem s velkým očekáváním celou cestu bavila malou Anet a dbala na to, aby se nenudila ona, ani já :D
JENOMŽE
Pak byla nehorázná potupa, slyšet od Niki na tréninku, že mě slyšela ona a druhá velká Anet, jak jsem se Niki omlouvala, že jsem jí shodila na zem, jako v nějakym akčňáku (joo to bych radši nerozebírala), jak jsem malý Anet musela vysvětlovat co je to krematorium, jak jsem rozebírala svoje UFO teorie, moje teorie o nemocech a spoustu dalších hovadin, který byly určený jenom pro uši malý Anet...jenom pro její, protože sem si myslela, že jestli mě vůbec někdo uslyší, tak to bude ona, protože foukal strašnej vítr a když se mi chudák snažila odpovědět, tak jsem neslyšela vůůbec nic :DDD Takže jak je sakra možný že mě slyšely, když já je ne? :DDD Řekla bych že to byl asi směr větru, nebo tak něco.. :D Pak už jsem na tom tréninku přemejšlela, jak se před Niki někam schovam a jak se vyhnu očním kontaktům, ještě když říkala že si s velkou Anet povídaly, jak mluvim hrozně poutavě a že je baví mě poslouchat :D No hrůůza :D
........


#Beny#

Random topic 6 - Beny

20. září 2014 v 20:14
Ahoj všichni :)
_______________________
Je tu už 6. díl rubriky Random topics a dneska to budou moje názory na přiznání na Facebooku obecně :)
Chtěla jsem sem dát koláž těch klasických obrázků které většina z vás zná, ale jejich kvalita je takřka na bodu mrazu a po vytvoření koláže doslova bily do očí :)


Mě osobně přiznání na Facebooku dost baví :) V mobilu mam přes 30 screenshotů těch největších hovadin a perliček u kterých se dokážu smát pořád :D Je mi jasný že některý věci jsou totálně nemožný a lidi tam píšou prostě největší hovadinu která je napadne, jenom aby sledovali reakce těch ostatních v komentářích, ale je tu takový to % osob který tam napsalo svoje přiznání popravdě..těžko říct co je pravda.. :DDDD Jenom jedna věc mě na tom fakt HODNĚ vytáčí a to, ty rádoby "vtipný" lidi který pod přiznání napíšou něco ve stylu "a komu to cpeš?", "holka/kluku ty se jdi léčit" a potom ostatní "vtipný" komentáře nějakých magorů, co si myslí, že když má (nedej bože) jejich koment víc liků než přiznání samotný, tak to jsou hrozný rebelové :DDDD Za 1) nikomu to necpou když se to jmenuje PŘIZNÁNÍ a za 2) nikdo to nikoho nenutil číst a ještě ke všemu to komentovat :DD Nutno podotknout - Ano hrozně jim závidím ^_^ Vždycky jsem chtěla být jako oni..je to muj sen ^_^ ehm ehm -_-
Je mi jich celkem líto, protože většina těch lidí sedí tak hodinu u jednoho přiznání a vymejšlí ten LIBOVEJ komentář kterej bude vtipnější než to přiznání jako takový :D Dokonce mě napadlo, že kdybych tam JÁ napsala nějakou větu ve stylu "jsem člověk" nebo něco tomu podobnýho, tak by se tam našlo cca 10 lidí který mají tak hluboký komplexy že toho člověka musí před ostatníma zesměšnit za každou cenu...a to je to, co mě štve :) Některý komenty fakt nemaj chybu, ale je to většinou doopravdicky vtipný a sarkastický :D např. tady malá ochutnávka z přiznání holek :D
__________________________________________________________________________________________________
Miluju kluka z discopříběhu, poslouchám Leoše Mareše, koukám na Chalupáře a bydlím s babičkou. No a co?!
Koment kterej mě štve: Prší aj u vás?
Koment k zamyšlení : Zajimavy je, ze je pi*a jen proto, ze neni ovce jako ostatni a neni "swag"... Je mi z vas zle


Další příklad :
Ujíždím na vousatých chlapech!
Koment kterej mě rozesměje : zavolej Krakonošovi
:DDDD z toho prostě nemůžu :D

Chápete co se snažim vysvětlit? :D Tady jde o ten princip toho, že tam do toho přiznání každej může psát co chce a pak se jenom krásně projeví kdo je tady "vtipnej",normální a kdo má prostě představivost :D !

nominace - Beny

13. září 2014 v 17:41
Tak jsem byla nominovaná od Ády, tak díky moc :)

Divergence

11. září 2014 v 16:47 Recenze

Divergence
Beatrice Priorová (Shailene Woodley) stojí před velikou zkouškou celého jejího života. Chciago, kde Beatrice žije, se po válce rozdělilo na pět frakcí. Každá má jiný úkol a jiný význam. Beatrice si nyní musí vybrat, kterou frakci bude zastupovat až nadoživotí. V tom jí má pomoct zkouška, ale u Beatrice skončí neprůkazně - je Divergentní. Na rozhodování tedy nemá žádnou pomoc a když si její bratr Caleb (Ansel Elgort) zvolí frakci Sečtělých -jeho rodná frakce, tedy Odevzdaní, se Sečtělými dlouhá léta bojují o vládu- rozhodne se také odejít. Jejím novým domovem se stane frakce Neohrožených a její nové jméno je Tris. Někdo říká že jsou to blázni, a oni i tak trochu jsou. Jejich úkolem je chránit město, jsou vlastně něco jako taková policie. Tris se tedy vydává na dráhu neohroženého života. Čekají jí dva stupně výcviku; fyzický a psychický. Přičemž vždy je tu i možnost, že ji z neohroženosti vyhodí a ona bude bez domova a bez frakce. Do toho jí dělá starosti její rodina která ztratila obě děti, bratr který se přinejmenším změnil a láska k instruktorovy jménem Čtyřka (Theo James) který je již od začátku tajemný.
Těsne po tom, kdy Tris složí poslední zkoušku a stane se z ní opravdová členka neohrožených, spor mezi Sečtělostí a Odevzdaností vyvrcholí. Jeanine Matthews (Kate Winslet), vedoucí Sečtělosti, nechá vyrobit speciální sérum, pomocí kterého se z neohrožených vojáků stávají pouhé oživlé loutky, připravené poslechnout každý Jeaninin pokyn. Toto sérum, však není natolik silné, aby ovládlo i Divergentní občany, takže Čtyřka, Tris a její rodina stojí proti celé armádě neohrožených a dokonce i proti celé sečtělosti, která toto vše způsobila.
V závěrečné bytvě, nechť se ukáže, že být Divergentní, není jen tak.

Double article power! :D

7. září 2014 v 17:37

Ahoj.
Momentálně se obě nacházíme u Ády doma :D .. Hlavním důvodem, jsou delfínci. teda desky na papíry, který si u mě Beny zapoměla. a právě mi řiká.. ža za to vlastně můžu já!
No nic.. vlastně vůbec nechápu, co bych jako měla psát. Takže.. máme se dobře :D Druhá věc, proč jsme tady, byla konzultace blogu, která trvala asi minutu a pak se zvrhla ve focení alá cowboyové a mexický přistěhovalci (ty fotky sou cool. a ne že ne! :D), zkoukávání místy nudnýho minecraftu od Jirky Krále (máme ho rádi :) jenom sranda:D ) a sledování Divergence (Ééj. Beny přiznala, že to je dobrej film.. a to už je co říct!) :D
Plyne z toho, že si nikdy nic neplánujte za nějakým ''důležitým'' účelem, protože se to vždycky nepovede. a to je sakra pravda! :D Byly jsme statečně vzhůru až do čtvrt na tři za pomoci Divergence a minecraftu :D Pak jsme si prostě lehly a spaly .. :D nevím proč, ale ráno jsem se asi 3x probudila ale spala jsem dál..což mě přivedlo na myšlenku že neni tak docela pravda taková ta věc - U kamarádky spíte a nejlepší kamarádku vzbudíte :D Prostě bych nevzbudila nikoho ;) .. nemam to srdce :D Akorát Áda jo no .. :D Teď mi oznámila že po mě chtěla hodit polštář.. a řeknu vám.. MÁ ŠTĚSTÍ ! -_- :D Jinak..já už se chystám pomalu k odchodu.. :D Pravdou je že jsme tu první větu psaly už včera takže to "možná" nebude dávat smysl.. :D ale tak.. co se dá dělat :D
(us)mějte se! :D
○ #Beny# & *Mushroom* ○


↑ *Le fachitas! ↑

nominace - Mushroom

5. září 2014 v 0:00 Tagy

Tak jsem byla nominována, a to od Ellby, takže tímto jí moc děkuji :)
A přejděme k samotnému asi tagu.

Opět info..

4. září 2014 v 15:27
Ahoj všichni :D
|Tenhle článek bude asi delší a informační, protože jsem v sobě momentálně našla trochu síly abych to napsala :D|

Právě se nacházíme v prvním školním týdnu :( Věc se má tak že jsem dostala o víkendu před začátkem školy chřipku - chřipka vyvolaná depresí před nástupem do školy :D Ne dělam si srandu, ale chřipku každopádně mám :D Já jsem jedna z těch kteří berou konec prázdnin realisticky..nepíšu statusy na Facebook typu → "OMG zejtra škola","R.I.P. prázdniny" a takovýhle hovadiny :) Prostě to beru tak, že prázdniny byly a dva měsíce je dost dlouhá doba na odpočinek a užití nějaký tý zábavy :) To, že je ty lidi, co píšou ty srdcervoucí statusy proseděli u počítače neni můj problém :) Já jsem si je užila naplno :3 Musim se i pochválit, že na první den školy jsem vstávala úplně normálně, aniž bych byla unavená a daří se mi to do teď, ikdyž s tou chřipkou chodit do školy (ano nejspíš nakazím celou třídu, ale to víte, pokud neumíram, do školy prostě musim) neni žádnej med :D Domů chodim zbytá, unavená a jediná věc kterou musim ještě zvládnout je venčení :D Pak možná zapnu počítač, ale mezitim usnu, protože ta hlava je jak tikající bomba :D Aby nikdo neřek, tak teď jsem tady čistě z povinnosti, napsat vám, jak to probíhalo ve škole a proč nebudu psát články tak často :)

Asi teď začnu tím, proč nebudu psát články tak často..
Teď jsem nastoupila do osmičky..do nejdůležitějšího ročníku, takže to, co se se mnou odehrávalo minulej rok, už prostě skončilo :D ! Minulej rok jsem se nacházela ve fázi kdy jsem na školu kašlala...Učila jsem se jen na něco a v hlavě jsem měla pořád tu myšlenku → "času dost" nebo "Budu se učit za chvíli", "budu se učit večer","Ne já to umim, podívam se na to až při snídani","Fajn, neumim to, podívam se na to v buse","Pořád to neumim, podívam se na to o přestávkách", "No tak asi až před tou hodinou kdy budem psát","Prostě to nějak dopadne"... takhle se táhla většina mojí sedmý třídy a možná toho trochu lituju, protože těď se na to dívám těma "vyspělejšíma očima", ale myslím si že tím obdobím si projde každý a můžu být ráda že to nemám právě teď v osmičce, protože to by byl sakra průser :) Minulej rok jsem na začátku školního roku nedávala pozor při takovejch těch rekapitulačkách z min. roku a myslim že to byla ta osudová chyba! :D Teď je to ale jinak, ve škole dávam pozor(aspoňˇse o to pokoušim) a právě teď jsem zjistila že si pamatuju všechno co jsme opakovali :DD Řeknete si že neni žádný hrdinství dávat pozor, když se teprve začíná, ale pro mě je důležitý osvěžit si to učivo z minulýho roku a hlavně...radši budu dávat pozor od začátku a vědět, než si říkat že to neni důležitý a pak koukat jak... :D prostě se snažim nevyjet z koleje "snažim se dávat pozor" :D Takže jste asi pochopili proč nebudu přidávat tak často...prostě když se budu muset učit, budu se učit. Když to bude v pohodě, něco napíšu a možná i předepíšu :) Jenom mě třeba mrzí že máme dost rozjetých rubrik a prostě..nebude to tak aktivní :( dokonce jsem o prázdninách začala psát příběh, ale fakt nevím jestli ty kousíčky mám vydávat..teď, v období kdy budu mít málo času..

Jak to bylo první den ve škole
Jako klasicky jsem si dala sraz s Luckou a šly jsme do školy. Hned jsem se předvedla když jsem si spletla svého spolužáka s kamarádem z devítky :D Potom jsme dorazily před školu kde je doslova boží dopouštění :D Plzeň1 se rozhodla tam udělat "údajně pro nás,rodiče a možná i veřejnost" takovej parčík..naše škola byla vždycky u hlavního vchodu totálně zastromovaná a zakeřovaná a ze mě vypadlo jenom "tady je to nějaký vyholený a prázdný" :D Jsou tam lavičky, náznaky laviček a potom hlína a v ní semínka trávy..Hodně lidí, včetně mě a Lucky chodilo takovou skratkou a prostě je nám teď líto že musíme obejít těch 6 metrů kde je chodník :D Pak jsme před hlavním chodem, kde bylo plno prvňáků a jejich rodinných příslušníků musely založit skupinku "čerstvě 8.A." protože jsem tam byla jenom já, Lucka a Tomáš :D Samozřejmě tam k nám ještě pár lidí přišlo, ale to by nebyla naše třída, aby drtivá většina přišla jen tak tak do třídy, na povzbuzení do školního roku a mluvu řídi, kterej zahrnoval i zmiňku o tom "beautiful" parčíku kam ještě ani nemůžem :D Takže jsme nějak přežili ty dvě hodiny, já přišla vymlácená domů a šla jsem spát :) Btw. Začínam si všímat toho, jak se strašně zmenšila "populace" naší školy..nevim jak to je jinde :D S tim vzrůstem mluvim i sama za sebe, protože mě momentálně přerostla i spolužačka, o který jsem si vždycky myslela že bude ta poslední ZA mnou, takže jsem teď nejmenší holka ve třídě :D Věřte mi, že takový ty kecy "na výšce nezáleží" říkají většinou ti, kteří přesáhli 170 cm :D Vim že to neni všechno, ale vždycky jsem tak nějak doufala že se to zlepší...jenomže každej rok vyrostu tak max o 2 cm...a hlavně..nemam bejt po kom malá :D Potom mi přijde trošku komickej fakt, že mam nohu 40 ale měřim 160, takže vážně pořád doufam, že někdy nastane ten zvrat, kdy vyrostu aspoň ještě o kousek :D Nechci bejt takovej ten člověk kterej jde na střední a vypadá jako páťák -_- :DD