-Zase ty nápady-

28. září 2014 v 16:08
Ahoj všichni :)
Plánujeme menší projekt, ano další..Přiznejme si, že AskUnnormal se moc nechytil, na recenze nestíháme číst knížky a dost nezávislačíme na televizi, Random topic jsou skoro pořád, témata týdne jsou většinou o ničem, Tagů je málo a my chceme tenhle blog posounout zase o nějaký ten "level" výš :)

O CO JDE?
#Beny# - "Jde o to, že jsem si nedávno objednala knížku Pikantní astrologie od Daniely Fischerové. Kniha se zabývá charakteristikou znamení, charakteristikou hlavního dělení všech znamená tzn. ohnivé, zemské, vzdušné a vodní znamení a nakonec všechny kombinace vztahů všech znameních. Ta knížka mě hodně zaujala, už jen proto, že jsem se o to téma celkem dlouhou dobu zajímala. Kniha toho má hodně co nabídnout a já bych se s vámi o to chtěla podělit. Vždycky mě hrozně baví číst mojí charakteristiku..a koho ne? :D Začnu jedním ze tří hlavních témat této knihy - tím nejkratším a nejjednoduším na přepsání a shrnutí. Když budete mít zájem, tak vám postupně odhalím druhou delší část, a kdyby měla úspěch i ona, tak přejdeme k té nejdelší. Upřímně myslím že by to mohla být zábava, protože ne každý, si přizná, že má zájem o tohle "nudné" téma a hlavně.. kdo by nechtěl vědět obsah zadarmo? :D Sama bych to ocenila, protože když jsem rodičům řekla že si tu knížku objednám, tak na mě koukali jako na blázna :D "

*Mushroom* - "Takže já, jsem se rozhodla trochu vyzvednout, či oprášit, již stávající rubriky. Rozhodně budu pokračovat v psaní recenzí. /ne jen že mě to baví.. ale mám i spoustu témat/. Dál bych chtěla trochu zpravidelnit nějaký ten deníček. Ne jen jezdecký (který uvidí světlo světa již tuto středu) ale i něco na smysl ''daily random věci co se mi stávaj denně''. bude to ještě zajímavý! :D Mno a v neposlední řadě zprovozním grafickou rubriku. Začnou fungovat objednávky grafiky, začnu trochu víc tvořit. Zkrátka si s tím pohraju!! :) teda doufám.
Ale předem vás upozorňuji, že aktivita nebude veliká. všechny moje plány a předpoklady jednoduše selhali. Takže články ode mne, čekejte ''vždy'' ve Středu a o víkendu. snad.
Ode mě vše! :) Těšte se! (*Le ďábelský smích*) "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama