Živly v horoskopu: Ohnivá znamení

29. září 2014 v 16:00
Takže ahoj :D V tomhle článku se dovíte něco o ohnivých znameních.. :D Hlavně to neberte nějak vážně..co bude sedět to sedět bude, ale to je tajemství každýho, kdo to bude číst :DD Autorka v úvodu píše, že nikdy není nikdo 100% Střelec, Lev a nebo Beran ;) Každý člověk je originál, ale je pravda, že znamení, asi ze 60% rýsují váš charakter..na tom zbytku se podílí už víc věcí, jako geny, měsíční znamení (Luna) atd. atd. :D Snad to nebude úplně nudný :D Kdyby jo, tak stejně dodělám ty zbývající 3 články na tohle téma, protože by to nebylo fér pro ty, kteří by třeba měli zájem a nejsou to "ohniváci" :) Já do týhle skupinky nespadam, ale přišlo mi to docela vtipný :D
So, enjoy it :)
Ohnivá znamení: Střelec, Lev, Beran
Tak vy jste ty přetopené kotle, co se o nich tvrdí, že jsou tak nádherně vřelé a náruč mají přímo horoucí? Už se nedodává, že ta vaše žhavá vášeňpůsobí psychické popáleniny třetího stupně, protože je bezohlednější než výbuch benzínky. Taky se říká, že oheň je dobrý sluha a zlý pán. Pán možná, ale zaměstnat lva jako sluhu? Dřív než mu to nabídnete, mějte za zády elitní hasičský sbor.
Jste neovladatelní jako oheň sám. Jste největší predátormezi živly - co se vám postaví do cesty, to sežerete. Jste horkokrevní horlivci a horké hlavy, kázeň není vaše silná stránka. Myslíte, že stepní požár zhasne proto, že si ukázněně řeknete: Pro dnešek už toho bylo dost?
Máte rádi lichocení a vyděšení astrologové vám řeknou, že vám to prostě senzačně pálí a vaše nápady jsou jiskrné. Ne že ne, ale vy už se nestaráte o to, kam ty jiskry padnou, jestli to náhodou není do sena. Jste mocní a nebezpeční jako každá moc. Máte hodně krátký doutnák, jste vznětliví, hned vzplanete pro věc, ale když není po vašem, tak se dohřejete, dopálíte, soptíte, hoříte vzteky... až nakonec explodujete. Samý oheň! Od čeho je asi slovo žár-livost? A kdo nejlíp přikládá pod kotel?
No vy!
Stará čeština říkala žhavému popelu pýř, od toho je vzpoura i pýřit se, tedy rudnout ve tváři. Jste vzpurní, a když se rozohníte, nikdo neztropí příšernější bengál čili bengálský oheň nežli vy.
My lidé jsme pořád pravěká tlupa, sedíme v kruhu kolem ohně, oči upřené do jeho plamenů. I vy chcete být středem společnosti, pokládáte to za svoje výsostné právo. Běda, když vás chvilku přehlížíme!
To spáleniště kolem by mohlo povídat.
Když to čtete, nepýříte se aspoň trochu? Ani vás to nenapadne? co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rasty | Web | 29. září 2014 v 19:41 | Reagovat

zajímavé, nutí to se zamyslet :) doufám, že bude další i s mým znamením

2 unnormal | 29. září 2014 v 20:11 | Reagovat

Určitě bude :)

3 Hanif | Web | 1. října 2014 v 16:24 | Reagovat

Zajímavý článek :-)

4 unnormal | 1. října 2014 v 18:50 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama