já, pitomec.

15. října 2014 v 17:07 |  Deník

Zduř přátelé! :)
Vítám vás u další vykecávky. Dneska bych se ráda vykecala z toho, jak moc pitomá dokážu bejt.
Here we go.Takže jak jste dle názvu vydedukovali, jsme naprosto NEnormální. a taky úplně pitomý. Teda hlavně já.Tož jde o to, že mojí školní asi největší slabinou je Chemie. o.O Mno a momentálně bereme něco, co se nazývá Molární hmotnost. Je to jednoduchý, o to nic, ale když je někdo takovej.. debil .. jako já, nic neni jednoduchý. Vlastně jsem až tak blbá, že dokážu číslo 50.9 zaokrouhlit na 60 ! NO JE TOHLE MOŽNÝ?! :D Čuměla sem na to s otevřenou pusou, protože díky tomu jsem měla za 3. a to nechceš!
Celej den si řikam, že sem vážně úplně vypatlaná. nevymlouvejte mi to. já to vim nastopro! nastopéro! :D :D
Omg.
Jinak..
Už se vám někdy stalo něco podobnýho? :D
Co máte za nejslabší předmět ve škole vy? :)

•••

Znáte takovej ten feel, když vám na YouTube nejde spustit video a místo toho tam stojí:
,, uživatel zablokoval toto video pro vaši zemi ''
V tu chvíli bych vraždila. vážně. To sem kurva na marzu? na Venuši? na měsíci nebo dokonce na slunci?! Sem snad kurva mimozemšťan!
asi jo.
nebo si to oni myslí.
asi.
A nejhorší je, když je to nějaký video, který jste chtěli hrozně vidět. hrozně.
Znáte ten panickej záchvat vzteku, kterej vám drásá srdce i mozek, protože váš rozum to nepobral? no dobře. přehánim. trochu.
No fakt. Napište si to na seznam toho, co mě dokáže vytočit. doopravdy vytočit. Víte. Osobně se považuju za klidný stvoření. Mírněj introvert s občasnýma extro-chvilkama, s trochou mozku (ale jenom když to neni moc potřebný) a taky se považuju za flegmatika s příchutí komika, možná snílka a velkýho retarda (velkýho a Naprostýho!). Tim pádem mě moc vecí nesere. teda ne takhle. Ale TOHLE.. to mě dokáže nasrat fakt festovně! :D
Někdy si řikam, že je vlastně zázrak, že TADY funguje YouTube. oni ho vlastně mohli celý zablokovat.. žejo! :D
•••

U nás ve škole/třídě.. a ostatně v celým mím okolí, se teď hodně řeší střední škola. jo jasný.. sme v devítce.. ale.. FTW?! :D Mno. Dneska jsme se se třídou vydali na Pracák. (teda Pracovní ouřad) Kde nám měli doporučit nějaký povolání podle schopností.
Ehem.
Vyšli mi věci jako - Publicista, Žurnalista, Hlasatel, Herec, Kameraman, Právník, Informátor, Fotograf, Bankovní poradce, Filmový architekt..
-Samozřejmě, všechno s vejškou-
Naše třídní mi oznámila, že to na mě sedí. Že sem člověk co se rád předvádí. a že mam jít na vejšku. a to se mi sakra nechce! :D
Každopádně na gympl bych to i viděla. To jo. ale vejška? :D Sakra! :D
Taky sem přemýtala nad nějakou školou ohledně informačních technik nebo prostě něco o počítačích a programování.. ale nevim. To spíš asi ne ;)

Jak to máte vy? Taky někdo zrovna v 9. ?! :D
Na jakou školu chcete jít/ jste ? :)
Nějaký doporučení pro mě?! :D
díky! :D
(us)mějte se!

○ *Mushroom* ○
S mozkem v koncích.


Minule jsem dávala fotku mího ''děsně umělecky'' zpracovanýho viaduktu.
Dneska tady mam nějaký zátiší. či co to mělo bejt.
Jinak tohle je vyfocený v době, kdy to ještě nebylo dodělaný - proto je dole bílo, na levo od 'vázy' chybí průhlednej hrníček a celý je to prostě ještě takový nemastný-neslaný.
Bohužel lepší fotku nemám.
Pro info - listy snad poznáte.. bílej blek = váza; zelený kolo = jabko, proužkovano-tečkovaná věc = hrneček; rudý šmouhy = červenej hadr na kterým to stálo.
The End.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crazy Doctor ♥ | 15. října 2014 v 17:21 | Reagovat

Já to s těmi předměty mám jak u kterýho a to si pak říkám, vždyť to bylo jasný... ale v tu chvíli mi vážně mozek vře na plný obrátky a nic... a nic :DD S youtube se mi to občas stávvá taky, sere to strašně no -_-

-- obrázek je moc hezký :))

2 Rasty | Web | 15. října 2014 v 18:50 | Reagovat

Ach youtube..já bych klidně žila na Marsu, kdyby mi tam YT fungovalo :DD
No a otázky ohledně střední/vysoké/budoucnosti/zaměstnání mi poslední dobou fakt lezou krkem(slušně řečeno). Vím, že by mě to mělo zajímat, ale VŮBEC mě to nezajímá :DD
Obrázek pěkný :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama