Objednej si grafiku

4. října 2014 v 17:03
Ahoj.
Vítej v rubrice, týkající se objednání grafiky. Takže pokud si chceš nějakou grafiku ode mě objednat, je ti souzeno číst dál. Jestli nic nechceš, nemusíš se obtěžovat, nic nového tě zde nečeká. :)
_____

Jako první bych ráda zmínila pravidla. Nejsem zásadový člověk, a moc pravidel nepožaduji. Stačí, když nebudeš mařit moji práci (bez předchozí konzultace nepřepisovat, neměnit, nic nerušit a nemazat), necháš mi nějaký ten tvořící čas (když budu hotová, určitě ti to včas sdělím! ..pokud na tvou objednávku řekněme do týdne neodpovím, napiš znovu. Zřejmě jsem ji přehlédla) a poslední pravidlo.. nevydávej grafiku za svojí. (stejně budu vše podepisovat).
_____

Mno.. a nyní, když jsem podotka všechno důležité, přistupme k samotné objednávce. Nebude znít nijak moc prakticky ani seriózně. Zkrátka mi stačí napsat následující:

Co chceš vyrobit (dělám téměř všechno. Kromě gifů vlastně úplně všechno), barvy, velikost, téma.. nebo obrázky (pokud máte). Dál mi sdělte co přesně požadujete.. pamatujme, že čím více mi dáte instrukcí, tím víc bude výtvor dle vašeho přání! :)
U dessů se vyplatí napsat pokud chcete nápis, šířku stránky, šířku menu,.. :) Zkrátka.. čím víc budu mít od vás doplňujících informací, tím víc bude v mích silách vám vyhovět ! :)

Mno a na konec už jen kontak na mě..
Takže obejdnávky posílejte na Adahoubova@seznam.cz nebo Do komentářů pod tento článek, ale připište mi svůj E-mail.. :) Lépe se přes něj komunikuje ;) Popřípadě si pak můžeme vyměnit facebook. :)
Díky.. :)
○ *Mushroom* ○
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama