Poník (?!) .

22. října 2014 v 17:45Zduříček.
Tak jsem tu zase, tentokrát s jezdeckým deníčkem za uplynulé dvě hodiny. :)

14.10.2014
Ještě než jsem vůbec vyrazila ke koním, přemýtala jsem jestli se mi chce jet na vyjdu a nebo ne. na konec jsem se po dlooouhém rozhodování přiklonila k druhé variantě. Teda že ne. Vykydala jsem teda, vyčistila, nasedlala a šla jsem si vyběhat Alexu. Potom jsem s trochou námahy nasedla. Alexa prostě neumí stát. nemůžu za to! :D Mno zapojila jsem se za holky, které už klusaly. Daly jsme si trochu klusu. pár cviků, lehký sed, prodloužit a zkrátit.. nic složitýho. Potom už jsme trénovali hlavně ustupování na holeň (můžu říct.. že zrovna to mi celkem jde), obraty kolem předku, kolem zadku, couvání, zatáčení při couvání.. na závěr jsme měly procouvat ''Lko'', přičem Alexa o5 odmítala zastavit, takže to šlo celkem těžko :D Ale klid.. Mohu podotknout, že jsme to daly. ! :)
Na úplný závěr jsme přecházeli kavalety. nejdřív dvě, pak tři. V klusu.. i v kroku. rovné i do obloučku. :) Zkrátka takový nějaký vičení.. :) a nebo prostě nevim.

21.10.2014
Včera jsem přišla jako třetí a hned u vchodu jsem uviděla dvojče. (pro vysvětlení.. do Úherec chodí dvojčata Lenka a Martina přičemž obě jsou naprosto stejný.. a řekněme.. že je nemam moc ráda. Ooo.. ze mě bude diplomat!). Mno.. asi si dokážete představit moje 'nadšení', když jsem zjistila že ještě přijde Polcarka (*le šílená holka která pořád mluvý nesmysly) a že pojedeme všichni společně na vyjížďku.. Ehem a ani jsem neměla koně! :D Zambi pořád nejezdí, Johana má okopaný nohy, Alexa nepřichází v úvahu,.. nezbylo mi teda nic, než jet na Lucce. Ano, vážení. Vaše 175cm vysoká adminka jela na 145cm vysoký poničce, která vyhazuje a dělá si z lidí srandu. proč ne.. žejo?! :D Mno.. očekávala jsem sebevraždu, kozlování, zatáčení do polí-lesů a kdovíco ještě. Vlastně jsem se celou dobu před prvním cvalem pomalu připravovala na smrt. bohužel Realita byla ale jinde. Lucka zkoušela 'kozlovat' jenom jednou a to jen tak z povinosti. Bylo to takovýto.. ,, tak hold si vyhodim, ať má radost '' a tenhle její pokus byl až trapnej, na to, co prý jindy předvádí.. Chjoo. Nikdy se mi asi nepovede zažít pořádný ródeó! :'(Tož, už asi dokážete domyslet, jak to bylo dál. Dan, jakožto vedoucí jezdec na bejvalý dostihačce, nasadil naprosto neuvěřitelný tempo, přičemž Lucka, jakožto poník, neměla šanci je dohnat (pro info.. jela jsem třetí, takže za mnou další tři velký koně). Celou tu cvalovou dráhu jsem měla pocit, jako bych jim překážela, protože Lucka to prostě nedávala. Věřte mi. Natažená úplně nejvíc jak to šlo, ještě jsem jí pobízela a stejně mezera jak prase. Mno nic. Alespoň jsem eliminovala pády a nezkrotné koně. vlastně bych na sebe měla bejt pyšná! :D Teda, dojeli jsme v pořádku, Lucka naprosto spocená, já tak-trochu taky, ale musim říct že jsem si to parádně užila! :) vážně! :D A i když poníky nemam příliš v lásce, a celou dobu sem se cejtila jako vosa na bombónu, vážně to bylo dost dobrý! :)
Thanks Lů! :)
Řikal Lucce Lů.. a co jako?! :D


A vy Bros.. se (us)mějte! :) budou přece prázdniny ;)
○ *Mushroom* ○

↑ Hoooodně stará fotka mě a Lucky ↑
Ehem.. až teď mi dochází, JAK stará ta fotka vlastně je! o.O
Ve skutečnosti za pár dní přesně 3 roky! :O Aneb vaše adminka v 11ti letech! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DarkPrincess | 22. října 2014 v 20:49 | Reagovat

Vosa na bonbónu je moje hláška -_- :D

2 Mishelle | Web | 23. října 2014 v 21:17 | Reagovat

Myšlenka na prázdniny to jediné co mě udržuje při životě :D:D :D xD !
Jo a dopředu přeju všechno nejlepší :-) :D !

3 Rasty | 24. října 2014 v 15:07 | Reagovat

Něco takového se nedávno povedlo mé kámošce. Je taky tak podobně vysoká a jela na poníkovi..:-)

4 Hanif | Web | 24. října 2014 v 20:56 | Reagovat

To já už jsem pořádné ródeo zažila, a není to nic příjemného :D Určitě to bylo super, hlavně že si Lucku zrkotila :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama