Živly v horoskopu: Vodní znamení

6. října 2014 v 10:36
Takže.... Ahoj :D
Dneska je tu poslední článek z hlavního dělení a tak by mě zajímalo.. Dalo vám to něco? Smáli jste se? Ať už sami sobě, nebo vašemu přátelskému okruhu? :D Zjistili jste o sobě něco nového? :D
Pište do komentářů :)
Já jsem rak, ale s tim heroinem nemam nic společnýho :DDDDD !

Vodní znamení: Rak, Ryby, Štír
Tak vy jste ty čvachtavé zmáčené bytosti, co se o nich tvrdí, že jsou tak citové, protože voda je živel emocí? Nedejte se vysmát! Většinou to znamená jen nedostatek sebekontroly. (Pouze o Štírech se to říct nedá, ti by mohli sebekontrolu učit na vysoké škole. Štíří voda je zvláštní, dosud neprozkoumaná kapalina neznámého původu. Ve tmě občas lehce světélkuje a je podezření, že je radioaktivní.)
Astrolichotníci se vám snaží namluvit, že máte humor, protože humor latinsky znamená vlhkost. Tak jo, suchaři zrovna nejste. Jenže humor jsou i vrtochy a nálady. To sedí co? Žádný jiný živel nemá tři skupenství. Buď jste ztuhlí jako depresivní rampouch, nebo čilí jako parní stroj.
Vládne-li vám voda, máte sklon se v něčem utápět, a je skoro jedno v čem. V zármutku, štěstí, lásce nebo pivu. Je to bezbřehé a je to silnější než vy. V potoce se voda točí, podemele tvoje oči. Voda vás podemele, žbluňk!, a už nejste pány situace. Proč se asi říká plave v matematice?
Voda nemá trvalý tvar, přizpůsobuje se okolnostem. I vy jste velmi ovlivnitelní. Slovo vliv je tekuté a vodní, znamená něco někam vlít.
(Nešklebte se Štíři! Vždyť víte, že tohle se vás netýká!) Zaplavují vás emoce, láká vás všechno bezedné a oceánické. Bezpodmínečná láska, všemohoucnost boží a tu a tam taky heroin.(V tom posledním případě jste na dně.) Žízníte po jakémsi absolutním rozpustidlu, v němž by zmizelo to vaše malé ufňukané já. Pochlebují vám, že jste hlubocí jak tůň. Houby s octem! Většina z vás je jenom věčně kapající kohoutek. Jste mlha a mlžíte. Jste to mokré, co nám teče z očí, když už neovládneme své pocity. Z pevné země jste schopni udělat močál a z logické úvahy tak absurdní blábol, že zenoví mistři tiše vyjí, neboť nad tím zůstává i jejich osvícený rozum stát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanif | Web | 6. října 2014 v 18:24 | Reagovat

Odp. Font toho písma se jmenuje Champagne & Limousines :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama