Živly v horoskopu: Vzdušná znamení

3. října 2014 v 19:19

Takže ahoj :D Už se vás ani přinejmenším nepokouším pozdravit jinak :D "Takže ahoj" je jediná vymyšlitelná věc po 9 hodinách ve škole :D Dneska se něco dozvíte o vzdušných znameních :D Jo a na tý koláži se shodou okolností a osudu vyskytlo víc zadků než bylo plánováno.. :D V tomhle článku se vyskytuje vysoká koncentrace slova vzduch a všeho okolo něho..To mě samotnou trochu vytáčelo :D Takže zase - hlavně to nebrat osobně :D

Vzdušná znamení: Vodnář, Blíženci, Váha
Tak vy jste ty povětrné bytost, co se o nich tvrdí, jak jsou inspirované a inspirující? Je fakt, že inspirace je latinsky nádech,čili vzduch.
Však jste taky pěkně nafoukané, co?
Pokud v horoskopu vládne vzduch, jako by zeslábla gravitace.
Co už může být lehčího než vy? Vždyť jste jen kdoví čím maličko načichlé prázdno. Jste lehkomyslní a všechno berete na lehkou váhu...ve víru lehké hudby víří lehké ženy... a solidního nic. Jste takové čilé poletuchy, spolehnutí na vás není. Jste věčně v pohybu. Čau, už musím letět! Vítr vane, kam ho napadne.
Tvoříte atmosféru, to je taky slovo vzdušné, máte čich na všechno, co je ve vzduchu, větříte, co právě letí. Váš obor jsou novinky a drby, média i bulvár, jste veřejné mínění i módní trend. Nesolidní větroplaši. Přelétavé názory i city. Kam vítr, tam plášť!
Když ale na něčem ulítnete, což se stává velmi snadno, pak v tom tedy pěkně lítáte. Proč se asi šílenostem říká úlet? Však i nadšení je rodným bratrem slova nádech. A vás nadchnou vzdušné zámky. Nežijete v realitě, fantazírujete, hlavou v oblacích! Mluvíte do větru, vedete vzletné řeči! Ostatně, mluvení je formovaný výdech. Co to je fata morgána? A co to je výdech? Obé není nic než chvějící se vzduch.
Jiní hvězdopravci podlézavě tvrdí, že jste zvídaví. To jste! Vzduch je prostě strašně vlezlý živel a vy vniknete všude, jste všeteční všeználci a všudybylové. A ještě jedno slovo vám padne jako ulité.
Inflace, doslova nafouknutí, jinak ovšem znehodnocování množstvím.
Znáte tolik lidí, máte tolik zájmů, ale velikou váhu to pro vás nemá, že? No nic. Však vy jste pro nás taky jenom vzduch!
P. S.: Proč se nejvzdušnější ze všech znamení jmenuje Vodnář? Děláte si z nás blázny nebo co?!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mishelle | Web | 3. října 2014 v 19:36 | Reagovat

:D :D !
Asi si blázny dělají :D .
Já jsem býk, to je jaké znamení ?
Něco jako zemní :D ?
Vážně nevím.
Jinak hezký desing :-)

2 Rasty | Web | 3. října 2014 v 22:26 | Reagovat

Trochu v tom vidím moji kamarádku :D
[1]: Já jsem taky býk :D
PS. Proč jste tak dobré grafičky a máte tak epic design?

3 unnormal | 4. října 2014 v 10:59 | Reagovat

Býk je zemské znamení :D Máš dobrej odhad :D :) Jo, to byl tak trochu účel :D Přečíst článek a přemejšlet jestli neznam někoho kdo se tak chová :DD Já nejsem dobrá grafička :) Všechno tak hezky dělá Áda :) ! Já jenom vybrala ty barvy :DDD Myslím že ten slogan taky vychytala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama