Živly v horoskopu: Zemská znamení

4. října 2014 v 12:15
Takže ahoj :D Přemýšlela jsem nad tím, jestli vás to baví :D Bylo by dobrý, kdybych dostala nějakou odezvu v komentářích, protože v tuhle chvíli už mám předepsané i poslední, → vodní znamení, kam mimochodem spadám i já :D Potřebuju vědět jestli by byl zájem o druhou, ze tří částí tohohle projektu - Charakteristika znamení jako takového...Víte že už jenom tohle dalo celkem práci a proto potřebuju vědět, jestli mám věnovat čas dalšímu "partu" tohohle projektu :D
Takže nestydťe se a napište jestli vás to alespoň trochu zaujalo a hlavně - Jestli je zájem o druhou část? :)
Vim, že je to narychlo, ale potřebovala bych co nejvíc názorů max. do zítra, abych stihla něco předepsat ;) V týdnu není moc času, kvůli tréninkům a škole :D PS: S tou částí o jídle nesouhlasim! :D Mam taky velkej zájem o jídlo :DDDD

Zemská znamení: Kozoroh, Panna, Býk
Tak vy jste ty zemáci? Vy jste ty brambory, co se o nich tvrdí, jak jsou zemité a vytrvalé? Praktické a spolehlivé? Pravda je, že máte moc těžký zadek na něco zábavnějšího. Jste prostě hmotaři a basta.
Valíte se světem jako balvany.
Země je živel solidní neboli pevný. Solidní, to tedy jste! Mouchy z vás padají nudou ze zdi. Chodíte vyšlapanými cestami zvyku. Jste pracanti, protože jak byste si jinak vydělali na tu spoustu věcí?
A vy chcete spoustu věcí, že?
Ach vy materialisté! Máte rádi věci, jistotu, pevnou půdu pod nohama a bezpečné finanční fondy. A jídlo! Nikdo nevěnuje tolik pozornosti jídlu jako vy. Jsme přeci to, co jíme. Jsme prach a v prach se obrátíme, země nás zas vrátí zemi, ale dřív si užijeme prachy a trochu těch pozemských rozkoší.
Země je země, nebuďte ale tak přízemní! Je to živel tvrdý, nebuďte ale tak tvrdohlaví, tak tvrdošíjní, zatvrzelí a tak natvrdlí! Je ze všech živlů ten nejtěžší, ale nemusíte být tak těžkopádní. Jste věcní, buďte ale někdy nad věcí! My chápeme, že se vám těžko lítá, zemská tíže je majetnická stejně jako vy. Gravitace nás pevně drží v zubech, jsme její rukojmí a vězni. Vy jste její spojenci a okřikujete nás: "Nechte těch úletů, nevyskakujte si, zůstaňte nohama na zemi!" Země má svou váhu, váží ze všech živlů nejvíc, ale mohli byste si občas aspoň poskočit a nebrat se tak strašně vážně. No tak! Udělejte hop! (:D)
Jste stovky let neměnní a klidní jako sama země. Necháte po sobě dupat jako ona. Trváte na svém, držíte tradici a tvar. Ale pozor!
Když se rozzlobíte, váš zemský hněv je děsivý. Stojí tu snad někdo o zemětřesení? Chce vidět puklé skály a rozšklebené propasti? Tak vás radši nebudeme dráždit. Jen klid, zemákové. Už se vám tu nikdo neposmívá. Žádné hloupé hop!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanif | Web | 4. října 2014 v 14:39 | Reagovat

Do téhle skupiny patřím i já :D. Jinak... já mám určitě zájem o další část :)

2 unnormal | 4. října 2014 v 16:50 | Reagovat

Tak to jsem ráda :) !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama