Co se událo?

28. prosince 2014 v 14:29

Tak jsem tu. ale ne na dlouho.Ahoj! :)
Vítám vás u článku, ve kterém vám chci oznámit změny. Jezdecké i obecně stájové. možná i trochu co se týče blogu.. ale tím vás moc zatěžovat nechci.

Tak jo.. chtěla jsem Vás hlavně informovat změn u koní. V naší Úterní hodině, jsme zbyli jen 3. Já, Kačka a Dan. A to je vážně super! :) Občas s náma teda ještě jezdí Simča.. ale stejně.. je to fakt úžasný. Ne jen, že je víc koní na výběr a nijak výrazně se neomezujeme a nekrademe si koně.. Je nás míň.. není tam žádný začátečník ani tak.. jsme všichni celkem v pohodě tak jsme si mohli dovolit učit se nějaký nový věci.
Takže jsme se začali učit pořádný shromáždění ve cvalu, velký kruhy, nacválání z klusu, kroku i zastavení v určeném bodě, ustupování na holeň, obraty kolem předku a zadku a teď dokonce i jednoduchý přeskok na diagonále přes 3 klusový kroky! :3 a je to boží.. hrozně si to teď poslední dobou užívám.
Co se týče koní.. za tu dobu neaktivity.. jsem jezdila převážně na Johan, Zoe a Zambim, na kterém teď jezdím asi nejradši. Na zimu plánuju zase pořádně provětrat Aruš, až se nebude cválat, protože přes léto zase zlenivěla. :)

A co bych vám říkala dál? :) Snad jen, že jsem teď spokojená. Vánoce se vcelku vydařili, nicméně o tom jsem psala článek SEM a tím vám nenápadně podstrkuji i můj (vcelku) nový, osobní blog. :) Souvisí s tímhle, ale najdete tam něco trochu jiného. :) Tak doufám že tam občas zavýtáte.
Víc info už pro vás asi nemám.. snad jen, přání krásného nového roku a ať se tady všichni zase sejdeme :)
(us)mějte se!
*Mushroom*

Na Ely z tábora. :) Památná fotka.. na Ely totiž moc často nejezdím ↑
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 neweresth | Web | 28. prosince 2014 v 14:41 | Reagovat

Kočko, to mě těší, že z toho máš radost a jseš spokojená. Heh, nepamatuju, kdy jsem pořádně seděla na koni. Celkem mi chybí takový ten řádný trénink. Jako, práce ze země je fajn, ale někdy si dát řádně do těla, to by taky chtělo. ^^

2 Rasty | Web | 29. prosince 2014 v 10:56 | Reagovat

Hlavně, že ti to vyhovuje :) a článek jsem četla, to asi víš..
Už dopředu ti taky přeju šťastný nový rok :)

3 Hanif | Web | 29. prosince 2014 v 15:57 | Reagovat

To muselo být fajn, hlavně jak jste se učily ty obraty, přeskoky a ty další věci. Když už kůň um přeskok tak je to super.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama