About Best Friends TAG

4. ledna 2015 v 11:29 |  Tagy

Dneska jsme si pro Vás připravily TAG z naší vlastní výroby, aneb když Beny přemýšlí a Mushroom se přidá. :D Tentokráte je to trochu nevšední TAG, který setýká hlavně našeho vlastního názoru, možná pocitu. :)Co očekáváš od nejlepšího přátelství?

Mushroom - Očekávám že nejlepší přítel bude vždycky se mnou. Že se budeme navzájem podporovat a že s ním/ní bude vždycky sranda. Že se ke mě neotočí zády. Že když se pohádáme, a my se určitě pohádáme, tak to nakonec nějak rozumně vyřešíme. Že to nebude někdo, kdo má tolik přátel, že na mě nemá čas. Že to bude někdo, komu budu moct říct i to, co nevim. Že to bude někdo kdo mi bude věřit, i když ostatní nebudou. :) Že to bude někdo, kdo mě něčemu naučí a já zase jeho. Zkrátka, že to bude človíček, na kterým mu bude setsakramentsky záležet! :)

Beny - Já tady vlastně ani nemůžu nic napsat, protože Áda do detailu popsala můj názor :)

Nejoblíbenější a nejtrefnější citát o přátelství podle tebe?

Mushroom - Citáty nesleduju.. taky nevím. Mím citátem je, že k životu nepotřebuju citát. :D

Beny - Jsou-li mí přátelé jednoocí, dívám se na ně z profilu.

Jak podle tebe vzniká nejlepší přátelství?


Mushroom - Jak vzniká? :) Určitě postupně. Nemůže to být tak, že někoho potkám a hned řeknu že budeme nejlepší kamarádky. Určitě to chce čas, poznání.. Nějakou důvěru. Myslím že čím víc šťastných chvilek zažijeme, tím blíž jsme k nejlepšímu přátelství. Také je dobré když si ti lidé mají o čem povídat, když mají stejný smysl pro humor nebo stejné zájmy. Naopak si ale myslím, že moc toho kontaktu zase škodí. Možná proto je spousty lidí, kteří mají nejlepší kamarádku mimo školu. Nevidí jí každý den a proto je pro ně ten čas strávený spolu něco příjemného, možná vzácného. Něco skvělého. :) Je taky dobré když neznají stejné lidi.. myslím že pak padají pomluvy, závist a takový ty věci. Zkrátka nejlepší přátelství vzniká, když si dvě osoby rozumí, znají se třeba dýl a nejlepší je, když neznají navzájem svoje okolí a nevidí se každý den! :)

Beny - Asi hlavně společný zájmy, názory a strávenej čas dělá nejlepší přátele :) Proto jich vznikne nejvíc ve škole, ikdyž to nechápu a je pravda, že lidi mi tam pak lezou na nervy! :D Takže já už určitě nevyhlížím nejlepší přátelství ve vodách školy :) Nejlepší kamarádka je ta, na kterou se těšíte, právě proto, že se nevidíte každý den, těšíte se až se spolu budete smát a probírat spolu ty krávoviny jako obvykle :)

Co by jsi chtěla zažít s nejlepší kamarádkou?

Mushroom - Něco úžasného a vzrušujícího! :D řekla bych třeba skok padákem.. ale to půjde těžko, jestliže se bojim vejšek. Ale tak určitě nějaký ty veselí chvilky. Spaní, nakupování, třeba tábor nebo nějakej prázdninovej tejden pospolu. :) Úplně nejlépe až budeme třeba starší, jet na dovolenou. Třeba k moři.

Beny - To je asi jedno :) Člověk by měl být rád, že je s tou osobou a je jedno kde :D Jinak třeba nějaká společná dovolená, nebo něco v tom smyslu :D

Jaké vlastnosti by měl/a mít?

Mushroom - Myslím že na vlastnostech tak úplně nezáleží. :) Důležité je, abychom si rozuměly, našly nějaký společný téma. Aby to nebyla nafintěná kravka a aby taky trochu přemejšlela. Měla by být třeba něco úplně jiného než já, páč sama se sebou bych to asi těžko vydržela. Neměla by být protivná, jak na mě, tak na moje kamarády. Měla by mít dobré srdce a podnikavou duši. :)

Beny - Chci aby mě ten člověk dokázal rozesmát klidně maličkostma, jako úvahy, styl jeho přemýšlení a to jak se tváří když se vám snaží něco říct, nebo vysvětlit :D To mě stejně dostane nejvíc :D Nemusí to být nějaký komik, ale sranda prostě musí být..ještě ke všemu se mnou :D Sranda a smích má na mě dost pozitivní účinky, když je prostě blbá nálada..Pak stačí jedna vtipná situace, nebo jeden úsměv a ten den je hned lepší a pozitivnější :) Nechtěla bych, aby to byla namyšlená kravka, která kašle na školu a jedinej její koníček je počítač, ale stejně je nemožný, aby taková holka byla mojí nejlepší kamarádka, protože já tyhle typy lidí dost silně ignoruju, protože se mi nezamlouvá jejich styl žití :D

Osobní názor na nejlepší přátelství?

Mushroom - Myslím že k životu není nikterak důležité, ale určitě je to pěkné. Já nejlepší kamarádku nemám a momentálně nechci, protože to (zatím) vždycky skončilo stejně. Ale co už.. mou nejlepší kamarádkou je knížka! :)

Beny - Je to super když máte někoho, komu můžete zavolat klidně ve 3 ráno a on vám to zvedne, zanadává, ale i tak vám pomůže, poradí, ale nenechá vás v tom :) Myslím, že člověk by bez toho nemohl fungovat..takový ty mezilidský vztahy jsou nutný zrovna jako spaní :D Je pro mě důležitý vědět, že mě má někdo rád, (už je to trochu otřepaný) takovou jaká jsem -> náladovou, neustále se snažící ze všech situací udělat srandu, neustále se tlemící všemu, občas až strašidelně zamyšlenou a nakonec..dost často ve stresu z čehokoliv :D Ano taková já jsem :D

Kolik nejlepších kamarádek jsi měla?

Mushroom - Vtěšinou to netrvalo moc dlouho a upřímně jsem jich asi moc neměla. Co já vím, tak všehovšudy 2. 2 osůbky, který pro mě byly vyjímečný a se kterýma jsem strávila opravdu pořádnou hromádku času! :)

Beny - Myslím že 2..už nemám ani jednu a líto mi to není (stay zm*d) :D Každá kráčíme jinam v prokletém školním prostředí :D Takže si pamatujte, že ve škole to vážně ze skušeností nás dvou moc dlouhého trvání nemá :D

Jaký je rozdíl mezi dobrou a nejlepší kamarádkou?

Mushroom - To se těžko poznává. :D Ale myslím že nejlepší kamarádka je něco víc. Je to ta první, která tě napadne při slovu kamarád. Ta první, které napíšeš když se nudíš. Ta první kterou pozveš do kina. Ta první, které kupuješ vánoční dárek. A taky ta, kvůli který jsi schopná udělat i věc, které se ti příčí. :)

Beny - To dost dobře vystihuje ten obrázek - jak sedíme na gauči o dobrých kamarádů a jak sedíme na gauči u nejlepších kamarádů..Jde tam o ten pocit (pomyslnýho) "pohodlí"..Když jsou to dobrý kamarádi, ten druhej si sedne na gauč slušně, protože se evidentně neznají ještě tak dokonale, aby věděl jestli mu to bude vadit nebo ne a tak si sedne slušně, protože tim nic nezkazí :D U nejlepších kamarádů se tam rozvalíme jako prasata = jako doma :D

Jak se stane označení nejlepší kamarádky mezi tebou a druhou osobou oficiální?

Mushroom - Nevím. Tohle je ošemetná otázka. Myslím že to taknějak vypline samo. Buďto tě tak začne nazývat ta druhá a ty se přidáš, nebo už spolu budete kamarádit tak dlouho, že už to ani nebude potřeba zmiňovat. Když spolu budete pořád a všude, tak je to asi jasný. :)

Beny - To sakra nevím :D Přemýšlím nad tím :D Lidi mají přirozeně strach, aby do toho nevkládali větší dávku citů a emocí než ten druhej člověk, protože je to prostě trapný a celkem ponižující, ještě když chcete, aby si ten druhej přál nebo vyžadoval od toho co vy :D Ale fakt nevím, jak si lidi dají najevo, že oni jsou "ty nejlepší" a kde je ta hranice, kdy o tom člověku můžete na veřejnosti mluvit jako o vašem nejlepším kamarádovi ;) :D Je to takovej *mind fuck* :D

Jak dlouho myslíš, že může trvat?

Mushroom - Říká se, že pravý přátelství trvá celý život. A podle facebook faktů trvá přátelství v průměru 7 let. :D Ale nevím. Myslím že trvá tak dloho, dokud se jedna nezmění, neodejde a nebo se na tu druhou nevykašle a nepodrazí jí. Taky se může stát že přijde někdo ''lepší'', což mi nepřijde moc košér, ale prostě se to stává.

Beny - Když do toho oba vkládají stejný úsilí, pravidelně jsou v kontaktu a nerozdělí je takový ty životní etapy, jako škola, stěhování atd., tak klidně napořád :)
______________

TAGujeme
Všechny, kdo si budou chtít tento TAG vyplnit :)

#Beny# a *Mushroom*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Limonáda • Blowme.blog.cz | Web | 4. ledna 2015 v 11:31 | Reagovat

Moc pěkný TAG :)) možná že si ho někdy vyplním :-)

2 Mishell ♥ | Web | 4. ledna 2015 v 11:34 | Reagovat

Úžasný tag :D

3 unnormal | 4. ledna 2015 v 11:55 | Reagovat

Děkujeme :)

4 Rasty | Web | 5. ledna 2015 v 20:21 | Reagovat

Máte obě  dost zajímavé názory :) přimělo mě to se zamyslet nad tímto tématem :D a tak jsem se zamyslela a vymyslela jsem, že jsem nikdy moc nezkoumala, která z kamarádek je ta nejlepší. Možná je to tím, že jsme byly vždy buď "skupina kamaradek" nebo tři kamarádky. Takže by bylo dost netaktní, nazvat jednu tou nejlepší atd... :) aktuálně bych měla asi tak dva adepty na titul "nejlepší kamarádka"  :D
Jak jste popisovaly, že by měli mít nejlepší přátelé podobný styl humoru, vlastnosti atd.. napadlo mě, že  u některých kamarádek bych potřebovala víc společně stráveného času...:)
O posledních letních prázdninách se mi stala jedna věc - a stala se mi dvakrát asi s odstupem tří týdnů:  dvě moje kámošky mi řekly (cituji) "Ty jsi fakt dobrá kamarádka" v tu chvíli jsem na dotyčnou hleděla s hafo překvapeným výrazem a v obou případech jsem odvětila "A to jako vážně nebo je to ironie?" :D
No trochu jsem si tu vylila srdíčko, takže pokud to někdo dočetl, můžete mě pomlouvat 'to je ta co napsala ten komentář' :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama