Swag tepláky, nenapravitelná barva a něco co připomíná klíče.

16. února 2015 v 20:37 |  Deník

Ahoj.
Jestli vás zaskočil nadpis.. nejste sami ;)


Výtejte u dnešní vykecávky! jejímž námětem byl samotný život nebo spíš moje parodie na něj! Ale tak těď nějak nevím, co bych Vám tady povídala. že se mam dobře, že sem ještě pořád tak divná jako do teď, že se vlastně vůbec nic neděje. Ale tak nebudu to dramatizovat a prostě se budu držet nadpisu.

V Neděli jsme se vydaly s mamkou na povinnou návštěvu nákupního střediska. Můžu říct, že nadměrným nákupům zrovna neholduju a nikdy nevim, co si koupit, což souvisí i s mojí nerozhodností. Buď se mi nelíbí nic.. a nebo všechno :D to je prostě fakt. Ale tak dobře. Vlezly jsme hned do prvního obchodu, kde měli celkem ucházející věci, i když máma byla silně proti. V dalších obchodech už to jelo.. pěkně jsem si vybrala něco, co se mi líbilo a odhodlala jsem se vstoupit do těch otřesných malých komůrek s obrovským zrcadlem, krátce kabinky, abych si to vyzkoušela. A neměla jsem to dělat, protože máma přicházela v úsecích 5ti vteřin s něčím dalším a dalším, co bylo mimochodem dost otřesný, a se svýma psíma očima mě prosila, ať si to aspoň nandam.
Nuž skončilo to tak, že jsem měla vyhlídnutých pár věcí. Mezi nimi třeba džíny, jarní bundu nebo tričko. A jak to dopadlo? Z mích džín se nakonec vyklubali takový ty hrozně ''SWAG'' tepláky, který nosí každej druhej. Z trička vypadla jakási věc která funguje jako svetr, kterej se nedá zapnout (kamarádka to nazvala slovem, který zní podobně jako Klíče).. no a jediná bunda zůstala.. je prostě nejlepší! :D
Ale abych to všechno jenom nekritizovala.. popravdě se mi ty věci líbí.. hlavně ta ''klíčová'' věc, která se dá nosit téměř přes všechno.. (jediná nevýhoda asi bude, že když si přes to nandam bundu, tak to trčí zpod ní! A když to sroluju kolem pasu, tak vypadam jak nějakej tučňák). Ty tepláky sem úspěšně zařadila do věcí na tělocvik, takže budu mít na těláku velkej swag.. jako nikdo! No a bundu, která mimochodem vypadá úplně stejně jako moje zimní bunda, jenom je kratší, bez kožichu, bez kapuci a má trochu jinde koženku, jsem prostě potřebovala.. páč v zimní bundě už bych se sakra uvařila!

Jinak.. pořád nejsem rozhodnutá ohledně školy.. :D Jeden z mích zlozvyků.. všechno nechávat na úplně poslední chvíli.. a ještě k tomu jsem hrozně nerozhodná! :D Ale prostě.. nevim! :D A nějak nemůžu najít člověka, co by mi nějak slušně poradil. A když už někoho najdu, tak mi poradí úplně jinak, než všichni ostatní! -.-

Pro dnešek vše.. nestíhám! (jako vždy!)
(us)mějte se!
*Mushroom*

↑ Už nevim co bych vám sem hrnula za obrázky.. :D
Tak tady máte něco retardovanýho! :D Aneb Retrica powa!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mishelle | we-crazy-diary.blog.cz - nepři. | Web | 20. února 2015 v 23:00 | Reagovat

Už asi hodiu se snažím vymyslet co napsat za komentář :D xD !

Povinný nákupy xD xD xD ???

Chápu že nestíháš, mě ten blog nějak zase přestal bavit a nedokážu se přinutit k žádnému článku :-( .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama