Březen 2015

Random topic 8 - *Mushroom* a #Beny#

4. března 2015 v 18:04

Takže ahoj všichni! :D

Netrvalo dlouho a TVTwixx zase udělali pořádnej průser :) Shodou okolností se TVTwixx bohužel týkal i předchozí článek z této rubriky

Beny - Nejdřív den jako každej jinej a teď jsem opět vytočená demencí pěti zgelovaných metrosexuálů. Jak je známo, tenhle kanál vzrostl a je praktcky založenej na přiživování se na lepších Youtuberech a jejich urážení, takže byla jen otázka času, kdy se to přestane brát s dávkou vážně dementního humoru dalšího 14 letého swagouška (budeme jejich fanouškům říkat např. takhle) a začne se to sakra řešit. Koukam, koukam a na Facebooku Explo sdílí video TVTwixx..říkam si, co to sakra je a jdu to pustit. Název videa nebyl o nic pěknější a urážlivější než samotný video. Video je sketch, kterej podle některých swagoušků, chce poukázat na to, jak rychle se šíří drby a tajemství. Omyl. Někde v pozadí to tam možná je, ale po tom, co je člověk doslova praštěnej do čela tim názvem, jenom s velkym soucitem k Teri dokouká video, kde se jí nadává. Nesoucítim s ní, protože jsem taky holka. Mě je líto naprosto každýho, kdo s nima někdy točil video a pomysleně se s nima spojil. Kluci, nebo spíš ta holka (která má, co se názvu týče, co říkat) asi závidí, že fotila pro parfém Katy Perry, dostala se na její koncert a dokonce s ní má fotku, že? :) (Sice jsou to údajně osoby mužského pohlaví, ale to vem čert) Proto ta zlatokopka co? :) Jsou to vážně ubohý kreténi, který se na začátku přiživili na Youtuberech a teď když jsou ty "subs" (proboha od koho?) tak je uráží :D To je fakt komický :D Další ubohej pokus o virálek, z kterýho kouká cash :D K čemu jim budou peníze, když lidi skoro zvrací při pohledu na ně, jak na ulici, tak na počítači? Ne kvůli vzhledu, ale spíš kvůli povaze. Bravo, tohle byl pěknej pokus. Jak řekla Áda..jsou jenom gigantickej flek, na kalhotech CZ/SK komunity, kterej jen tak vyprat nepude.

*Mushroom* - Tak jo.. je tady čas pro mě. :) Osobně si myslim, že TVT měli konečně možnost si to všechno nějakým stylem odčinit a ukázat se v lepším světle. Bohužel svojí šanci (zase?) promarnili. Někdo si řekne: ,,špatná reklama.. taky reklama'', ale tohle už bylo moc. Můžu za sebe upřímě říct, že nemam ráda Teri a ani Valdu, ale nazvat jí zlatokopkou a šlapkou.. ehem.. no.. nevim :D Mistři TVT chtěli natočit krátký sketch, který všem ukáže, že drby se šíří rychle a když už něco víme, není radno to posílat dál. Každopádně chlapci udělali přesně to samé, možná ještě ve větším měřítku, protože teď roznesli drby na sebe samé a odvrátili si i ty poslední zb(l)ytky fanoušků a odběratelů - teda doufám! Lidi.. vzpamatujte se!
Docela se divím ostatním účinkujícím ve videu, tedy nečlenům TVT, že byli ochotni na něco takového přistoupit, protože klesla nejen reputace jich samotných, ale taky jejich videí. Což neni moc dobrý, vzhledem k tomu, že ty lidi neznam :D :D A co dodat? :D Vcelku nic. Každej ať si udělá vlastní názor, na tohle rádoby motivační video, jejímž cílem jistě bylo dokázat zkaženost dnešní mládeže. vlstně skaženost to dokázalo.. :D ehem.. víme na koho teď myslim.. :D

Aby toho nebylo málo, TVTwixx nechali video kolovat až do chvíle, než se na ně snesla vlna hejtů (trvalo to zhruba 3 hodiny) - očividně hodně lidí nepochopilo, oč chlapcům původně šlo. K nim se přidal například takový Gogo a Expl0ited, kteří jistě podpořili to, aby bylo video smazáno. Nevíme ale, jestli bylo smazáno samotnými Twixxáky (protože neunesli vlnu hejtů) nebo bylo smazáno kvůli četným nahlášením skalních Blitzeners.. Tak či tak, jestli jste video nezastihli, na YT se už rozmnožují Reuploady našich spolehlivých kolegů :) Takže.. (jak by řekli TVT) Let's see it! :)
Celkem se těšim, jak se to celý vyvrbí. Lidičky.. držim vám palce. Do TVT! :)


Prokletý ostrov

2. března 2015 v 17:55

Prokletý ostrov