Shrnutí června..! :)

25. června 2015 v 18:01 |  Deník

Ahoj! zase skoro po měsíci! :D
Věřte, že jsem za tu dobu už tolikrát klikala na ,,nový článek'', sepsala něco totálně nesmyslnýho ale na poslední chvíli si to rozmyslela. jen nevím, jestli je to dobře a nebo špatně.. :D Každopádně Vám nějakým systémem chci shrnout svůj poslední měsíc na základní škole, podělit se s nějakýma zážitkama a tak.. :) budu se snažit to skrátit ale.. znáte mě ;)1. DovolenáAneb Mushroomka si zase užívá. :D Jo, zase jsem si na 12 dní jen tak odjela a nic vám nenapsala.. tentokrát do Řecka, na ostrov jménem Thassos.. :) No co povídat, byla to dovolená. Sluníčko, moře, pláž, nějaká ta cizí kulura,.. :)

2. Koně, koně a zase koně!
V náhlém uvědomnění, že vlastně brzo začínají prázdniny a tedy končí další rok pravidelné docházky na koně, jsme narychlo splašily ještě 2 vyjížďky s Kačkou. Jedna v neděli (já na Eře, Kačka na Zambim) a ta druhá včera (Kačka na Ely a já na Lucce). Druhá zmiňovaná byla ovšem vtipnější, protože jsem si zase po čtvrt století sedla na poníka.. ještě k tomu nevyzpytatelného.. a vydala jsem se do ruk bláznivé holky na bývalém dostihovém koni. Nemyslete si, že jsme nečekali nějaký problémy.. naštěstí kobylky byli poslušné a i když Lucinka trochu nestíhala dostihové tempo, moc nám to nevadilo (jak se říká.. alespoň neměla čas vymýšlet blbosti) takže jsme dorazili živé a celé - mise úspěšná. Jinak v týdnu jsem měla tu čest si zase vozit zadek na Alexe - koni pro lidi který umí - a to je asi všechno.. každopádně plánuju někdy v létě provětrat svojí jezdeckou dovednost a zaplatit si někde nějakou jízdu.. za ty 2 měsíce člověk zapomene leccos! tak mi držte palce, ať něco seženu!

3. Sbohem základko!
Poslední dobou u mě hodně probýrané téma (omlouvám se, že vycházelo tolik článků s tématikou střední..). Minulý týden jsme začali řešit se třídou nějaké věci ohledně toho samotného zakončení.. Zjistili jsme, že funguje něco jako oficiální rozloučení (spíš chvíle proslovů úplně všech kdo umí mluvit a následné všeobecné oplakávání toho, že konečně vypadnou ti nejhorší žáčci.. prostě takovej ten klasickej doják) a že si na to musíme připravit proslov. No.. a koho myslíte, že učitelka pověřila s jeho napsáním a přečtením? mě.. přirozeně, že mě.. Naštěstí kluci se toho z grácií ujali, takže na mě zbylo jenom sepsání dojemných frází.. a nebyla bych to já, kdybych tam nedala něco originálního - každému z vyučujících totiž děkujeme s ironií, například paní učitelce na matematiku za to, že nás naučila používat kalkulačky.. no.. snad si to umíte trošku představit! :) Dále jsme potřebovali zařídit 19 kytek pro všechny kteří nás učí/ učili, takže jsme nakonec objednali gerbery a jednu velkou kytici pro třídní - tím pro mě odpadla povinnost sehnat kytku nebo bonbonieru (jééj).
Dále jsme se dohodli, že prostě nejsme tuctový, takže jsme sehnali kelímky, kytaru, jednoho učitele s klavírem a přepsali jsme si ''Cupsong'' do vlastní podoby. Předchozí dva dny, jsme se hrozně nenápadně vytratili ze třídy a nacvičovali ťukání do podlahy.. myslím, že už nám to docela jde (brzo.. zítra jedeme ''na ostro''..).

No.. tak já myslím že to bylo asi všechno z těch zajímavějších věcí.. :)
V Sobotu odjíždím (jo.. zase si jedu užívat) na 4 dny do Říma, tak držte palce ať Vatikán přežije nával 9ti puberťáků z česka.. :) Až se vrátím, tak určitě čekejte na článek! :)
(us)mějte se!
○ *Mushroom* ○

↑ Výhled z Thassoské nejvyšší hory na pobřeží :) Zase si hraju na umělce :D :D ↑

↑ A tohle je prosím asi jediná fotka mě, kterou se nestydím zveřejnit :D Jako nevím jak vy.. ale já si myslím, že vypadá umělecky a že mi to tam fakt extrémě sluší! :D :D :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy | 28. června 2015 v 8:12 | Reagovat

Doufám že se váš blog zase rozjede nějak pravidelněji. Mohla bych se zeptat co se stalo s Aruškou že už v úhercích není?

2 *Mushroom* | Web | 1. července 2015 v 13:29 | Reagovat

[1]: Aruška.. nevím co přesně o tom víš, ale už docela dlouho bylo domluveno že odjede na důchod někam do hor do výběhu k nějaké paní. Potom se stalo to, že si zapíchla do kopyta hřebík když šla z výběhu - dlouho po tom jí to hnisalo, několik dní stála a potom jí zatuhly svaly, takže špatně našlapovala na to kopyto. Tím se oddálil odjezd, protože tu cestu by nezvládla.. tak chodila do kruhovky rozpohybovávat. No a když už to bylo dobré, tak si jí paní mohla odvést :)
Jinak ptali jsme se jak se má, tak prý už chodí skoro normálně. Paní na ní jezdí jenom krokem do lesa, jinak si užívá důchod ještě s nějakým koněm a prý je moc hodná :)

3 Ethane | Web | 2. července 2015 v 9:17 | Reagovat

Pff, chtěla bych se mít jako ty a taky si prázdniny procestovat. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama