Červenec 2015

Řím - video

22. července 2015 v 22:22 Galerie

Tenhle obrázek jste tu dlouho neviděli, což?! :D
Je to tady, dlouho očekávaný sestřih všech videí z našeho tripu, na kterém jsme s kamarádkami pracovaly až do noci (vlastně spíš do rána).

Pesimistický design - volná grafika

15. července 2015 v 13:07 Volná grafika
AHOJ! :)
Dneska jsem si pro vás připravila volný design (asi po čtvrt století! jéj). Téma v podstatě není, ale ten design se mi zdá hrozně pesimistický - jako na nějakej autorskej blog začínajícího emaře (y) :D Ale ne.. :) Je smutný, šedivo-modrý, tvořený trojúhelníky a jedním obrázkem ztraceného člověka na vlakovém nádraží. Myslím že je pěkný, jenom se mi na tenhle blog moc nehodí. A to už jenom pro to, že náš blog je spíš vtipný, než smutný.. Ale.. doufám že někdo pro něj najde pochopení! :) Jinak.. tvořený zhruba hodinu (možná míň..) nic složitého. :)

BenyNews#4

11. července 2015 v 18:32

Takže ahoj :D

...


Řím

2. července 2015 v 20:54 Galerie

Tak jo.. asi už je to nemožný, ale zase jsem byla v cizích krajinách.. :D Přísahám! Letos už to bylo naposled (vlastně.. možná ještě na podzim pojedeme do Paříže.. ale.. pro tentokrát JE TO NAPOSLED!)
S částí svojí pomalu se rozloučené a technicky rozpadnuté třídy plné lidí co se těší na gymply, střední školy a jiná nápravná zařízení vyššího stupně, jsme se sešli v sobotu hned po vysvědšení a razili na několikadenní výlet do italského hlavního města - Říma. Naše skupinka se skládala ze 7mi pubertálních holek, jednoho 16ti letého kuřáka, třídní učitelky, jakési další učitelky, její matky, řidiče s hlasem ironmana (doopravdy!) a jeho manželky, která neumí chodit. Vyhlídky vcelku růžové, co říkáte? :) Po cestě jsme se všichni společně pustili do řešení záludné hry Pixwords, kterou nám zajistili hned 2 mobily a na dalších dvou mobilech se pařilo AA - jakási made-in-china pětikorunová hra, která vás prostě chytne.. obzvláště pak naší třídní.. Zbytek osazenstva spal na zemi v uličce nebo hlavou dolů - prostě klasická autobusová noc. Zastavovali jsme pak na těch nejnechutnějších místech naší planetky, kde toaleťák neexistuje, dveře taky ne a tekoucí voda je přímo zázrak!