BenyNews#4

11. července 2015 v 18:32

Takže ahoj :D

...
Vysvědčení a závěr školního roku
Většina lidí si pod koncem školního roku představí pohodu posledního týdne, nic nedělání a vzájemný nezájem pocházející, jak od učitelů, tak i od žáků. Na konci 7. třídy jsme to měli taky tak, a možná to mělo delšího trvání. Na konci osmičky se na podobný "hahaha hihihi" totálně kašlalo a naše třída byla mučena známou praktikou jménem učení - přísahám bohu - asi až do úterý. Matikářka přišla do třídy s komínem starých sbírek, které pamatují ještě naše prarodiče a rozhodla se nás pořádně vytočit. Pod výhružkou přepsání známek si nikdo nic ani netroufl a poslušně jsme počítali příklady. Ve třídě jsem takový ticho nezažila ani při testu.
Jeden krásný den, kdy už nás učebnice neobtěžovali a většina do školy přišla jenom s mobilem a nabíječkou, přišel třídní a řekl, že si zahrajeme hru. Vážně? Nemam ráda hry a o to víc s naší třídou. Asi si říkáte proč, protože vaše třída je určitě ten nejlepší kolektiv lidí, který mezi sebou nemá problémy. NEEXISTUJE! Teda alespoň v naší třídě. Byla to hra o filmech, což v překladu znamená: dvě družstva, asi 10 názvů a dovedení k názvu filmu svojí skupinu jakožto jednotlivec, s pomocí pantomimy. V tu chvíli to nemohlo být horší. S napětím jsem sledovala hádající se spolužáky a v duchu přemýšlela, kde to jsem a jestli jsou ti domorodci na stejné inteligenční úrovni. Když utrpení skončilo, třídní nám promlouval do duše s tím, že v devítce budeme mít VKZ (výchovu ke zdraví) a tam nás povinně zavalí podobnýma hrama na utužování kolektivních vztahů, bytí v klidu a podobný věci. K tomu se vyjadřovat ani nebudu, ale bude to zajímavý!
PS: Vysvědčení dopadlo dobře :)

Prázdniny
Pro mě teď platí: jdi spát dlouho, vstaň dlouho. Do noci koukám na Walking Dead (JOO Daryl!) a ráno vstávam akorát na oběd. Ve dne - nebo alespoň, v tom co z něj zbylo - čtu knížky několik hodin v kuse a tak nějak celkově nemám pojem o čase. Možná to zní nudně, jenom mám prostě čas dělat to, na co nemám moc času v učebním období. Jsem člověk spíše introvertní, což znamená, že když na to přijde, tak chci mít svoje ticho a klid, a proto vůbec nemám problémy nevyjít pár dní z domu a dávat vědět o svojí existenci. Vlastně se to netýká jenom tohohle. Hodněkrát jsem byla venku s kamarádkou, byla sranda, co si budeme povídat, ale ten klid prostě občas potřebuju. Asi dvakrát jsme se rozhodly, že spolu půjdeme do knihovny, protože jsme si po několika letech obnovily členství, tak proč ne. Problém byl v tom, že s lety odešlo nejen členství, ale i orientace v regálech a tak jsme tam strávily pokaždý několik hodin. Jak říkám, byla sranda a ještě bude!

Tábor 2015
Nakonec s Ádou jedeme zase spolu na tábor :) Nevíme jak to všechno bude, ale budeme se vám zase snažit denně nastínit vzniklé situace, jak tomu bylo už minulý rok. Áda dokonce navrhla, že zkusíme natočit nějaký video - všehochuť, která by podtrhla pocity, okamžiky a zážitky. Ježdění, krávoviny, momentky to všechno tam chceme, tak se uvidí. Budeme tam zase tradičně na poslední běh a tudíž i poslední týden prázdnin.


- Beny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mishelle | Web | 12. července 2015 v 21:35 | Reagovat

My jsme naštěstí měli úplně normální konec roku :D ! Upřímně bych to počítání asi nepřežila....
Já jsem ty 3 dny volna prožila taky tak. Byl to velký relax po 14 denním táboře, kde byl budíček v 7 hodin -_- xD !
Užijte si tábor :-) !

2 Daisuke | Web | 13. července 2015 v 12:11 | Reagovat

Středoškolský life - končili jsme v pátek xd Užijte si tábor ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama