5.. nejšílenější písničky

10. prosince 2015 v 17:49

Nejšílenější písničky.

Jakožto velký milovník všeho šíleného, jsem se rozhodla zařadit šílenou hudbu. Doufám že touto poruchou netrpím sama a že se tu najde někdo s podobnou retardací. Každopádně si myslím, že většinu zmíněných písniček by měla valná většina z Vás znát .. pokud ovšem nežijete někde v džungli.. nebo tak. Tak s chutí do toho!1. Yoghurt

Říkáte si, že ''The Fox'' je šílená písnička? Dovolte abych Vás vyvedla z omylu. Přichází trhák od stejných autorů a už jeho název napovídá o velice inteligentním obsahu. Ne jen, že slovo Yoghurt budete brzy nesnášet, ale dokonce se dozvíte o existenci úplně nového druhu, tedy Djoghurtu. Jinak je text vcelku o ničem. Nejvíc oceňuji to, že na písničku se skvěle trsá a je to prostě klasika. Ylvis, co bych taky čekala.


______________________________

2. Pink Fluffy Unicorns

Vsadím se, že to znáte. Je to primitivní písnička, kde se jedna věta pořád opakuje v naprosto stupidní melodii. Tohle si prostě musí zapamatovat každý. Kuráž tomuto počinu dodává samotný autor v ''oficiálním'' klipu - tedy šikmooký kluk, který s otevřenou pusou mlátí do nástrojů, popřípadě tancuje, a ujišťuje Vás tak o tom, že je to myšlené vážně. bohužel se na konci ukáže, že není. Škoda. A tak.. Všichni mimoňové světa, poslouchejme Unicorna!

______________________________

3. Chaccaron Maccaron

Z téhle písničky si pravděpodobně odnesete pocit, že na tom asi nejste zase tak špatně. 3 minuty ''huluhuluhuluhulu'' částečně proložené slovy Maccaron a občas i Chaccaron. To je všechno vážení. Nejhorší je, že tuhle písničku ..pokud se tomu tak dá říkat.. opravdu někdo nazpíval a natočil k ní dokonce i klip! Tomu se říká odvaha. Vyjímkou nejsou ani občasné spekulace, jestli nemá zpěvák downův syndrom či jiné vážné ochoření. Potom by to bylo v pořádku.

______________________________

4. Trololo

Nedovoluji si polemizovat, jestli znáte a nebo ne. Jistě jste alespoň část zaslechli někde ve videu. Myslím že námět je super! Zhudebnění výsměchu tady ještě nebylo, navíc v podání tohohle ''decentního'' pána s permanentní křečí v koutcích. Jeho výraz přesně kopíruje výraz radosti, když se někomu něco nepovede a nebo ho nějak pěkně vytrollíte.


______________________________

5. Witch Doctors

Další notoricky známá pecka. ''Ú Í UAÁ'' je nezapomenutelné a neznám nikoho, kdo by to neznal. Po připojení ujetého klipu v lesklých kombinézkách s vlasy do podivných tvarů ..ehem ehem.. získáváme jednu z nejšílenějších písniček vůbec. Autoři se jistě něčím posilnili, když tohle zpívali a já se jim ani nedivým. Každopádně.. dobře se na to tancuje! :D
A to je konec, vážení přátelé. Dokázala bych sem napsat ještě spousty dalších trhlých písniček, které by si to zasloužili - například Gangnam style, všechno možné od Crazy Froga, Blue od Eiffel 65, Cotton Eye Joe, Barbie girl a kvanta dalších. Bohužel je zde místo jen pro 5. Takže pro dnešek končím :)
(us)mějte se!
○ *Mushroom* ○
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jursky-svet | Web | 10. prosince 2015 v 17:56 | Reagovat

PÁÁNI!
Skvělej nápad na seznam.

2 Hanif | Web | 12. prosince 2015 v 13:47 | Reagovat

Poslední tři "písničky" znám a jsou opravdu šílené :D kdybych je měla poslouchat dlouho asi by mi z nich opravdu hráblo :-D
Jinak skvělý článek, je to skvělý nápad a těším se na další část :)

3 Zuzka | 16. prosince 2015 v 8:12 | Reagovat

Pink fluffy unicorns lezou na mozek, obzvlášť když si člověk pustí to desetihodinový :-D

4 Kate | Web | 20. prosince 2015 v 18:04 | Reagovat

Ty písničky jsou šílený. Polovinu jich znám a asi nikdy bych si je nepustila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama