Leden.

21. ledna 2016 v 18:31 |  Deník

Bžum, bžum.

Výtejte u další, lehce chaotické, vykecávky. Docela dlouho jsem se tu zase neukázala, což? Tentokrát nemám žádnou výmluvu, ba ani výmysl jak svou nepřítomnost ospravedlnit. Nicméně, stihla jsem za tu dobu docela dost věcí. Jsem na sebe pyšná. Tedy.. na jednu část sebe.Tak pro začátek, mé známky se mírně zlepšili, ovšem není to žádná sláva. Vysvědčení bude katastrofa, ale maminka je na to již psychycky připravená, tak jí to snad nezaskočí. Na samotné známky se mě radši ani neptejte. Nerada bych zklamala vaše očekávání.

Dále jsem se rozhoupala k přečtení Labyrintu. Jak víte z vánočního článku, získala jsem knížku kde jsou všechny tři díly dohromady, takže jsem si to mohla užít celé a bez mezer. Abych pravdu řekla, je to asi první knížka, která se mi líbí o 100% víc než film. Hlavně Spáleniště. Zhltla jsem všechny díly ani ne za týden a zanechalo to ve mě fakt velkej dojem a ZLOSYN je v knížce prostě ještě větší zlosyn, než ve filmu. Navíc ve filmu mi spousty důležitých intrik a zádrhelů chybělo, děj se odvíjel úplně jinak a snad jediná společná věc je ono Spáleniště. No nic. Konec už byl horší. A teď pozor na spoilery! Umřít na to, že na vás spadne strop? Po tom všem? opravdu?! Ta holka prostě neměla moc štěstí. A Newt. Ten zatracenej frasák...

A četbě jsem se věnovala i nadále. Tentokrát jsem se pustila do The Walking Dead. Jak jistě víte, sleduji seriál a mám ho dost ráda. A tak mám ráda i knížky. Situace se tam vyvíjejí úplně opačným směrem, některé skutečnosti se seriálem moc společného nemají, spíš s komixem, ale ten se potom taky vydává jiným směrem. Takže si to žije vlastním život, z čehož jsem byla občas trochu zmatená. No jestli je tady někde nějaký fanoušek, tak doporučuji přečíst! :)

A posouváme se dál. K filmu. Včera jsem si udělala radost a navštívila po dlouhé době kino. A co jiného ode mě čekat než DiCapria - tedy film Revenant. Musím říct, že to bylo super. Toho oscara mu dejte, on si to zaslouží! Zahrál to bezvadně a film měl super atmosféru. I když ten děj byl teda trochu přifouknutej.. ale to nevadí! Méďa je sympaťák.

Všichni Sherlockedi (či jak to vyskloňovat) si jistě všimli novoročního speciálu. Dovolte abych se k tomu taky vyjádřila. Zhruba do poloviny to bylo bezvadné, propojení s alternativní budoucností tím, že setkání proběhlo stejně, zajímavé animace a provedení todokrášlovali. Řešení případu nevěsty, přátelství mezi Johnem a Sherlockem a neustálé schazování Lestráda mě prostě baví. Od doby, kdy se začala současnost s minulostí prolínat v nesmyslné změti myšlenkového paláce, zdrogovaného Sherlocka a tak podobně, jsem byla mírně zaskočena, zmatena a trochu zklamána. Čekala jsem od toho prostě víc. Nakonec to sice nedopadlo úplně špatně, rozuzlení nevěsty jsem se dozvěděla, a tak jsem odcházela spokojená. A Benedict je stejně nejhezčí, když má kudrlinky. Za tim si stojim.

A co napsat na závěr? Nemáte někdo doporučení na nějakej dobrej film? Seriál? Písničku?
(us)mějte se!
○ *Mushroom* ○

↑ Kafe a nový boty ♥ Co víc si přát?!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karolína Slanařová | E-mail | 21. ledna 2016 v 18:39 | Reagovat

Skvěle napsaný Mushroomko :-)  :-D  :-D

2 *Mushroom* | Web | 21. ledna 2016 v 18:42 | Reagovat

[1]: Děkuju Kájuško :D :D

3 Lucis | Web | 7. února 2016 v 14:14 | Reagovat

Máš strašně krásný blog ♥

4 Kača | Web | 9. února 2016 v 17:05 | Reagovat

po dloouhé době se vracím k blogování, snad. :) Labyrint jsem viděla všechny filmy co vyšly a musím říct, že film se mi fakt líbil, i když jsem to musela v některých částech brát s rezervou, na knížku se chystám, snad někde seženu všechny. :) Tipy na filmy by se mi taky hodily. A na to Renevant se podívám. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama