Jak se mi žije.

17. března 2016 v 19:27 |  Deník
I am still here. Unfortunately.


Ahojky. To jsem tu zase dlouho nebyla, což? Já vím, já vím. Ale každopádně, nemám nejmenší potuchy, o čem psát. Dokonce jsem párkrát i začala, ale po pár řádcích jsem to vzdala. Tak jsem se rozhodla vám taknějak informovat co je u mě nového. Možná Vás to nezajímá - a já bych se vůbec nedivila - ale prostě jsem dispěla k tomu bodu, kdy musím něco napsat. kvůli sobě.
Tak tedy zaprvé, jak jste měli možnost si přečíst, účastním se letos knižní výzvy, ovšem vůbec nevím, jak to stihnu. Zasekla jsem se teď na kniže To,kterou čtu už poměrně dlouho, ale pořád jsem někde za 200. stránkou. Mám pocit, že tu knížku budu číst snad celej život. tím počtem stránek jsem si asi trochu naběhla. ale což. Chtěla jsem to číst - tak to čtu! Každopádně mě to ohromě baví, takže tak.
Za další, jsem si konečně koupila matný lak na nehty. Hrozně dlouho jsem ho sháněla.. ehem.. pasivně. Ale teď ho mám, a hrozně se mi líbí! Dokonce jsem donutila své antišikovné ruce k nějaké činnosti a, biť odstrašujícně, jsem si ty nehty i natřela! Takže pozor, mám teď černé drápy.
Další věc je, že o víkendu se v Úhercích koná pouť. Jako každý rok tak budeme vodit koně a já jsem se odhodlaně přihlásila na oba dny. pořád lepší, než sedět doma. Tudíž mám zábavu, dokonce i nějaké (vlastně skoro žádné) peníze a taky můžu rovnou zajít na nějakej ten pendrek. nebo nudle z psa.Omlouvám se, pokud zrovna jíte.
Další věc se.. ironicky.. opět točí kolem práce. Tentokráte dlouhodobější brigáda. Rozhodla jsem se nějak zapojit do světa vydělávání vlastních peněz a našla jsem si celkem fajn brigádu. Takže už od příštího týdne, mě můžete potkat u pokladen Plzeňské Zoo jako ''turniketářku''. A to minimálně jeden víkend v měsíci a potom valnou většinu prázdnin. Vítám ve světě dospělých. Zítra tam jdu ještě vyřídit smlouvu a pak už hurá do práce! Tak mi držte palce, ať mě nevyhoděj hned po prvním dni. což se taky může stát.
Další věc, škola, už není tak růžová. Ještě do minulého týdne se mi vcelku dařilo, nejhorší známka 3- byl celkem příjemný pocit, ale minulý a tenhle týden vážně nebyl z těch šťastnějších. Hned v Pondělí jsem chytla pětku ze zkoušení a čtyřku z testu z fyziky (tenhle předmět fakt není pro mojí hlavu), v Úterý čtyřku z matematiky a na Středeční test.. opět z fyziky.. se ani neptám. Naštěstí jsem uhádala zkoušení z češtiny alespoň na 3- (nojó.. prostě mě vždycky zastihnou nepřipravenou..) a trochu se obávám kdy mě vytáhne z biologie. Od doby co bereme chemický průběh fotosyntézy, opravdu netuším, o čem ten pán mluví. Poslední dobou mám vážný pocit, že moje mozkové buňky nemají talent vůbec na nic. Snad to alespoň částečně spraví slohová práce. Snad jediný předmět, který mám v kapse, je informatika. a to asi proto, že bereme word.

No když už jsem tak u těch slov a písmen, včera jsem si trochu hrála. Rozhodla jsem se postupně 'vyzdobit' svůj pokoj a začala jsem zaplňovat ta prázdná, nudná, nicneříkající místa. Takže jsem včera stahovala, tiskla, vystřihovala, slepovala a lepila. Dopadlo to celkem pěkně, mám polepený bok skříně u počítače a moc se mi to líbí. fotku najdete pod článkem.

A víte co je dneska za den? Den sv. Patrika!Doufám že jste měli všichni něco zeleného. protože já jo! Dokonce jsem doma ladila s Mikem (příšerky s.r.o.). Naše škola totiž nezapomíná slavit, a i když jsem v těch zelených kalhotech, bundě a košili, musela vypadat opravdu, opravdu pofidérně, bylo to fajn, zapojit se do něčeho ''celosvětového''. A jestli jste o tom nevěděli, nebo prostě neslavili, tak nebojte, já do Úterka taky ne! ale tak, proč se nezapojit. fotku s Mikem najdete pod článkem.

A co bych Vám tak ještě mohla říct? Zítra se chystám do kina, na Alianci. Neslibuji si od toho nic moc, už podle ukázek, ale knížka se mi líbila a viděla jsem oba předchozí filmy, tak proč ne. koukám, že často říkám ''tak proč ne'', šak proč ne! A taky se (někdy) chystáme na únikovou hru. Asi jste o tom už slyšeli, a jestli ne, tak je to v podstatě ''prison break'' v reálu. Tedy zavřou Vás do místnosti a Vy máte 60 minut na to, dostat se ven. uvidíme, uvidíme. Taky se někdy v Dubnu chystáme s rodinkou do Primarku. Rozhodla jsem se obětovat 200 na benzín a donutit tátu, ať nás tam s mamkou odveze. Přecijenom, pořád se to pro mě vyplatí a v Primarku mají vážně skvělé věci.

A to už bude asi vážně všechno.. docela jsem se rozepsala, což? Woow. Tak zase někdy. (Us)mějte se! :)
*Mushroom*

Vlevo je moje nově vyzdobená skříň. Jinak texty jsou z písniček (zhora): What Would You Do (Bastille cover), Taste the feeling (Conrad Sewell) a Old Friends (Ylvis). A na fotkách jsou (zhora) 2x Bastille, Pentatonix, OneRepublic, o5 Pentatonix a Ylvis. Ty texty jsem graficky dělala já.
A vlevo já, moje zelená košile a jednooký Mike. Jedna z mála věcí, která je schopná normálně pózovat a tvářit se na fotkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama