Jsem tu.

18. července 2016 v 14:40 |  Deník
Jsem zpátky. Teda možná. snad. doufám..


Ahoj! :)
Vůbec bych se nedivila, kdybyste mě už ani neznali. Ale nebojte se, jsem to já. Pořád ta stejná trefená holka, jenom o pár měsíců moudřejší starší. V poslední době jsem vůbec nic nestíhala, byla jsem ráda že nějak prolejzam školu a navíc se vyskytli ještě nějaký komplikace. Ale co už. Rozhodla jsem se vrátit k blogu. Už ne tak aktivně jako dřív, ale ano. Jsem odhodlaná a navíc nemám co dělat.
Každopádně proběhnou i nějaké změny. V první řadě budu teď přidávat spíš grafiku. Je to něco, u čeho se dokážu taknějak uvolnit, přestat myslet na blbosti. Poslouchám písničky a skládám obrázky do sebe. Neříkám, že to pak nějak vypadá, ale jako zábava je to více než obstojné.
Dále bych se chtěla vydat i trochu "uměleckým" směrem. Začala jsem poslední dobou kamarádit s foťákem, ale uvidím. Také bych mohla začít něco psát - i když mám zkušenosti, že to nikdy nedopíšu. Ale vždycky záleží na tom, jestli to někdo čte.
No a v neposlední řadě teď hodně čtu. Jak jste si mohli všimnout, tak plním knižní výzvu. i když asi ne tak, jak bych si přála. Takže můžete očekávat nějaké recenze nebo články knížek se týkající :)

A co jinak děláte celé prázdniny?
Kde jste byli a co jste tam viděli? A kam se chystáte?

To je pro dnešní rozjezďák asi všechno. Chápu, že to nebylo moc přínosný, ale ráda lidi informuju o tom, co bude následovat. :)
Tak se (us)mějte!
*Mushroom*

Tady lehká nápověda k tomu, kde jsme byli my.
Článek z cesty očekávejte v brzké době! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama