Srpen 2016

Odjíždím!

29. srpna 2016 v 16:00 Deník


Venku je vedro že by z toho jeden pad, začátek školního roku za dveřma, nemám co číst a nic se neděje. přesně takhle vypadal celý můj týden. I když naštěstí se už něco chystá, naše dovolená (na kterou se mimochodem naprosto nehorázně těšim)!! A nevím proč, ale asi poprvé v životě jsem ráda, že nejedeme k moři. kam jezdíme téměř vždycky. Jedeme totiž do Skotska, kde je zima, prší tam a je tam zataženo. A to miluju. Jak už tady několikrát padlo, miluju podzim, a očekávam že tam bude takový podzimní počasí. Navíc odlétáme 2. Září, tudíž se půjdu do školy podívat jen na jeden den a pak hurá za hranice.

To nebo to.

23. srpna 2016 v 18:36 Tagy

Dneska jsem si pro vás připravila první z již zmiňovaných tagů a to TAG To nebo to. Tak doufám že se zase něco nového dozvíte, že budete alespoň s něčím souhlasit a že vás to bude bavit!

Otázek byla opravdu horda, ani jsem je nepočítala, každopádně se vůbec nebudu divit, když vás nebude bavit to číst. No nikdo vás nenutí. A mě hrozně bavilo ten TAG vyplňovat. Tak pevný nervy.

Proč mám ráda Sherlocka Holmese?

19. srpna 2016 v 19:05 Myšlenky


Sherlock Holmes.

Nejchytřejší detektiv všech dob. bohužel fiktivní. Po boku svého věrného přítele Dr. Watsona s charakteristickou čapkou na hlavě, doutníkem v puse a lupou v ruce, v dlouhém černém kabátě. Řeší případy, na které je policie krátká. Vyniká dedukčními schopnostmi a vidí i to, co jiní nevidí. Se schopností vysvětlit všechno a všem. prostě génius.

Život koňáka.

17. srpna 2016 v 14:48 Myšlenky

Na koních jezdím vlastně stejně dlouho jako chodím do školy. A to je sakra dlouho. Nikdy jsem se tomu nevěnovala nějak závodně nebo profesionálně, ale koně tady prostě vždycky byli a budou. A taky já bych nebyla tím kým jsem, kdyby tady nebyli. Občas přemýšlím nad tím, jak vidí svět "obyčejní" lidé kteří o koních neví nic. A nebo málo. Život koňáka je složitý. Ač se to možná nezdá, všímáme si věcí které jsou jiným lidem lhostejné a přehlížíme věci které ostatní chápou.

Ach jo..

10. srpna 2016 v 18:46 DeníkAch jo.. Znáte takový ten pocit, kdy prostě nemáte náladu psát, ale zároveň jí máte? Jsem asi prostě divná, ale dost často mám hrozné nutkání psát. Nějaký článek, nebo něco jiného. Ale napíšu první větu, zjistím že vlastně píšu o úplných pitomostech a zase jí smažu. A to přesně se se mnou děje poslední týden. Asi skvrny na slunci.. nebo hůř.. v mojí hlavě.

Acapella zpěváci.

6. srpna 2016 v 15:22

Acapella zpěváci.

Poslední dobou jsem se naprosto zbláznila do pěveckého stylu jménem acapella. Můžete znát z filmů Ladíme. Vlastně ani nevím proč, ale všechno mi teď přijde takové umělé a elektronické - tak jsem se prostě pustila do něčeho co není tak mainstream a poslouchám lidi kteří jsou výbornými zpěváky a dokáží si vystačit sami se sebou. Popřípadě s partou dalších stejně talentovaných lidí. No a protože jsem od přírody chlubivá a ráda lidem vnucuji své oblíbence, rozhodla jsem se pro vás sestavit seznam 5 nejlepších acapella zpeváků (a skupin). Podle mého názoru.. samozřejmě nemusíte vůbec souhlasit.

Country - volný design

3. srpna 2016 v 12:12 Volná grafika

Tohle je jeden z takových pro mne ne úplně typických věcí. Já, co se stylu grafiky, oblékání i třeba nábytku týče nejsen zastáncem starých, původních a takových těch "vesnických" věcí. Nemám moc ráda dřevo, květiny, listí,.. ani takové ty přírodní barvy a spíš jsem na moderno. Bílé, hladké povrchy, geometrické vzory. Ale tady jsem se rozhodla udělat něco.. no.. country. Je to styl designu pro nějaký blog, jehož autor/ka je mým přesným opakem. Ale přesto se mi to líbí. Já jsem na tyhle věci hrozně zvláštní.. mě se to líbí, ráda se na to dívám, ale nechtěla bych to sama mít. Ať už doma, nebo tady na blogu.