Odjíždím!

29. srpna 2016 v 16:00 |  Deník


Venku je vedro že by z toho jeden pad, začátek školního roku za dveřma, nemám co číst a nic se neděje. přesně takhle vypadal celý můj týden. I když naštěstí se už něco chystá, naše dovolená (na kterou se mimochodem naprosto nehorázně těšim)!! A nevím proč, ale asi poprvé v životě jsem ráda, že nejedeme k moři. kam jezdíme téměř vždycky. Jedeme totiž do Skotska, kde je zima, prší tam a je tam zataženo. A to miluju. Jak už tady několikrát padlo, miluju podzim, a očekávam že tam bude takový podzimní počasí. Navíc odlétáme 2. Září, tudíž se půjdu do školy podívat jen na jeden den a pak hurá za hranice.Pro vás z toho plyne, že tady od 2. do 11. září nebudu. Přednastavila jsem pro vás jeden článek (vyjde v úterý 6.9 ve 20.20), kterej jsem psala už hrozně dlouho. Je to takovej trochu throwback, no nechte se překvapit. snad vás bude bavit, mě se celkem líbí.

Jinak k naší cestě. Jedeme na vlastní pěst, takže žádná cestovka, utahaná průvodčí ani bezesný noci v autobusu a věčný čekání na ostatní. Naše výchozí pozice je Edinburg, hlavní město, odkud pojedeme přes Glasgow, Fort William, jezera Loch Ness a Loch Lomond, ostrov Skye až úplně nakoru k Ullapoolu, kde bydlí teta. ach jo, já se táák strašně těšim! A jestli nemáte ani ponětí, kde ty místa jsou a co je na nich zajímavýho, tak se můžete těšit na článek. Až se vrátím, samozřejmě. A ano, vím že vám vždycky slíbím nějaký články a pak nikde nic, ale plánuju to. Nebojte se. Až nebudu mít co psát, tak prostě sepíšu nějaký zážitky z cest.

Další věc je, že až začne škola, budu mít o dost míň času. Včera jsem se dozvěděla svůj nový rozvrh. Řeknu vám, je to teda pecka. Od pondělka do čtvrtka budeme končit ve 14.40 a v pátek 13.15. Neříkám že je to nějak extra špatný, ale vůbec nevím jak budu stíhat koně. A blog. A tak všechno. Já jsem takový ten typ "sezónního blogera", takže mě blog vždycky chvíli hrozně baví a pak najednou ne. Mám od vás ale skvělé komentáře, kterých si neskutečně vážím, takže doufám že letos dám celý rok. Mohla bych to pojmout jako challenge, ne? Nicméně na školní rok plánuju psát víc recenze, takové ty deníčkové články, možná něco od koní. A taky jeden super projekt, který mám rozdělaný s kamarádkou. nechte se překvapit. Také hodlám otevřít svou skříň a ukázat vám pár věcí, které mám moc ráda a ráda je nosím. Jen jsem ještě úplně nedomyslela, jakou formu tomu chci dát.

A nakonec se vrátím k tomuto týdnu. Hrozně mě poslední dobou začalo bavit hrát The Sims. Mám 3. díl a dodatky roční období a domácí mazlíčci. Ale víte co mě nejvíc baví? Nejvíc mě baví stavět domy. Já nevím proč. Klidně celý den (s přestávkami samozřejmě) prosedím u počítače a stavím dům. A co víc, poslední dobou už ani nehraju hru jako takovou, ale prostě jenom stavím další a další domy. Každý do jiného stylu, barev, s jinou zahradou a jinými prioritami. Je to něco jako když dělám grafiku - snažím se dělat pokaždé úplně jinou věc, která by se měla líbit úplně jinému "publiku". A teď a už jenom počítám dny, hodiny a minuty do okamžiku, kdy se z toho zbláznim. Protože moje poslední prázdninový dny se skládají hlavně ze stavění domů, čtení, jezení, válení se na terase a spaní. Ach jo.. už asi vážně potřebuju školu. Nebojte, brzo mi zase vytráví a budu se dožadovat prázdnin. Naštěstí Vánoce nejsou zas tak daleko!

Ach jo. Už zase melu blbosti, což? Nejlepší čas se rozloučit. Tak si užívejte zbytky léta, prožijte je mimochodem nějak plodnějš než já, všem školou povinným přeju dobrej start školního roku a těm co budou mít novou řídu, tak jen ty nejlepší spolužáky a učitele. Zkrátka přeju jen to nejlepší! :)
(us)mějte se!

*Mushroom*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna P. | Web | 29. srpna 2016 v 17:45 | Reagovat

Do SKotska bych se jednou taky chtěla podívat, takže doufám, že potom, co se vrátíš, nám ukážeš fotky!
Hlavně si to tam užij!

2 Łucie. | Web | 30. srpna 2016 v 14:46 | Reagovat

Užívej! :)

3 cincina | Web | 30. srpna 2016 v 18:52 | Reagovat

Tak tu dovolenou ve Skotsku si užij!:D Aspoň si prodloužíš prázdniny, škola počká:D
A ten ten rozvrh zase není tak hrozný:) Pořád lepší, než kdyby si končila třeba v pět hodin:)

4 Switch | Web | 31. srpna 2016 v 15:20 | Reagovat

Hned bych jela taky :D Užij si to tam těším se na ten článek ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama