Říjen 2016

Den 1: Deset skvělých knih

29. října 2016 v 16:19

Tento článek se vztahuje k projektu Deset knižních dní

Začínáme zostra. A to hned deseti skvělými knihami..
Abych řekla pravdu, tohle nebyla tak těžká otázka. Mám sice mnohem více oblíbených knih, které bych mohla číst pořád a pořád.. ale vybrat deset nejlepších nebylo pro mne tak těžké jak jsem očekávala. Snažila jsem se nějak prostřídat takové ty opravdu známé knihy s některými "vykopávkami", protože tyhle neznámé knihy jsou leckdy lepší. Navíc já jich mám docela dost -děkuju babičce- a mám dojem, že dříve se ty knížky psali.. více na kvalitu než na to, kolik z toho bude peněz. Například mě hrozně štve dnešní fenomén trilogií, protože se celý ten děj často nesmyslně vleče a nic z toho. To už radši jednu opravdu dlouhou knihu, než tři 'normální'. A to ani nemluvím o sériích, kterým se snažm vyhýbat.

Deset knižních dní

22. října 2016 v 16:55 Tagy

Rozhodla jsem se, protože teď nemám tolik času kolik bych chtěla, a taky protože nechci na blog úplně zanevřít, že začnu psát takový dlouhodobější tag. Přesněji Deset knižních dní. Narazila jsem na něj u Silmarilli, ale autorkou je Vysvobozená.
Na tomhle, dá se říct tagu, se mi líbí hlavně ty otázky. Jsou originální, ale neřekla bych že nějak extrémně těžké na odpověď. I když teda nevím.. u některých se asi budu muset zamyslet. A taky se u každého dotázaného musí odpovědi zaručeně lišit. Opravdu se na to těším.. také by to bylo fajn poprvé nějakou takovouhle dlouhodobější věc dokončit. Tak snad se mi to povede.

Sweater Weather Tag

16. října 2016 v 14:18 Tagy

Ahoj! Zase na blog pěkně kašlu, co? Nebojte, mě to taky hrozně štve. Horko těžko sháním čas na jiné věci a blog jde prostě často stranou. Navíc nějak nemám co psát, ne a ne se donutit k nějakému hlubšímu článku. A tak jsem tady s tagem Sweater weather, do kterého mne uvrtala Natalie. Tímto jí děkuji.