Listopad 2016

Asi nejsem dost zajímavá..

28. listopadu 2016 v 18:55 Myšlenky

Asi jste si všimli, co teď na blogu letí. Co se čte a co lidi zajímá. O čem každý píše. Co se komu stalo, co kdo viděl. Zážitky z časů minulých i přítomných, příběhy dramatické možná až hororové. Ale víte co? Mě se prostě nic takového neděje. Nevím.. asi prostě nejsem pro blogování dost zajímavá. Nepotkávám vrahy, nikdo mě neznásilnil, nikdo mě neopustil, moje rodina je úplná a normální a můj život poměrně spokojený. Nebudu tady psát že mám dokonalý život - nemám.. a docela by mě zajímalo jestli někdo ano - ale minimálně se cítím spokojeně a šťastně.

Vánoční acapella písničky.

17. listopadu 2016 v 13:28

Vánoční acapella písničky.

Ach bože! Jak já miluju Vánoční písničky! Každý rok netrpělivě čekám na podzim, abych už si nepřipadala divně že poslouchám vánoční písničky. Opravdu. Mám je v mobilu celý rok a když na ně zrovna přijde řada, ať je léto nebo zima, ochotně si je poslechnu a naprosto je miluju. A tím více, když jsou v acapella provedení.


Den 2: Devět plánovaných knih

5. listopadu 2016 v 18:36

Tento článek se vztahuje k projektu Deset knižních dní


Tak jsem tu podruhé, dnešní téma je Devět plánovaných knih.
Tohle bylo pro mne mnohem horší rozhodování než u minulého článku. Ano, mám nějaký hrubý plán co chci číst, co bych měla číst a nebo co nepřečteného mám v poličce (i když.. toho teda moc není!), ale nebyla jsem si zcela jistá, jestli jich dokáži udat devět. Já totiž většinou čtu jaksi spontánně. Vždycky přijdu do knihovny nebo knihkupectví, vidím pěknou obálku, zajímavý popis a tak jdu číst. Občas se mi stalo, že jsem takhle narazila na skvělou četbu. Například Agent 6 nebo Erebos - viz. minulý článek. A také se mi často stává, že své plány prostě přehodnotím a onu "vybranou" knihu si nikdy nepřečtu. No nakonec jsem to nějak dala. :) Namixovala jsem knihy, které již čekají v regálu, i knihy které se mi prostě líbili a snadsi je někdy přečtu.