Prosinec 2016

"Nový rok všechno změní"

31. prosince 2016 v 11:11 Myšlenky

Nový rok
Co je pro mě Silvestr? Něco pěkného, špatného, začátek.. nebo snad konec?! asi vás zklamu. Můj názor je naprosto neutrální. Silvestra neslavím a nechápu jeho význam. krom toho.. že začíná nový rok. Myslím že lidi, co čekají nějaký zázrak jsou trochu mimo mísu.
Šak co se stane? Přepíše se 6 na 7, pozmění se pár jízdních řádů, schválí nějakej novej zákon, shrne se uplinulej rok a můžeme jít směle spát za zvuku rachejtlí, který jedou nepřetržitě od 25. prosince, abychom se vzbudili do dne který je zvláštní jenom svým číslem - často také bolestí hlavy či tím, že se nejde do školy a práce, protože je státní svátek. Jinak.. úplně normální den!

Best of 2016

26. prosince 2016 v 10:31 Myšlenky

Ahoj.
Vím, že jsem se teď poměrně dlouho odmlčela a omlouvám se ale nebyl čas, nálada.. a hlavaně byli Vánoce! A to je čas bez počítačů a celkově elektroniky, takže jsem se i já rozhodla je letos oslavit v klidu a "offline".. No a protože bude brzy nový rok a já tu letos byla opravdu sporadicky, rohodla jsem se sepsat jakésy Best of tohoto roku. Seřadila jsem to naprosto random, jak mne jednotlivé věci napadali.. vůbec v tom nehledejte nějaké posloupnosti.. Tak jdeme na to!! :)