Leden 2017

Hry

31. ledna 2017 v 10:10
Konzolové a počítačové hry

Tak je tady další článek do rubriky Five. Tentokráte jsou to hry. Konzolové a počítačové. Některé jsem hrála, na některé jsem pouze koukala prostřednictvím let´s playů od různých lidí. Ale abych řekla pravdu, nejsem nějaký extra hráč. Na většinu her z tohoto seznamu jsem narazila úplnou náhodou někde na YT nebo jinde po internetu. A myslím že jsou to celkem známé hry, minimálně ze své kategorie. Co se té kategorie týče, asi sami poznáte, že zbožňuji příběhovky. Takové ty hry co jsou spíš jako film (nebo seriál?) a kde jako hráči nikterak nestřílíte a podobně, ale jen děláte "důležitá" rozhodnutí.

Jsem flegmatik a je mi to jedno

26. ledna 2017 v 14:42 Myšlenky

Všimli jste si někdy, že o flegmaticích skoro nikdo nepíše? Všude samý introvert, což se samozřejmě nevylučuje, ale flegamtismus je podle mě docela zajímavý.

Seriály

15. ledna 2017 v 1:01
Seriály

Rozhodla jsem se zase něco přidat do rubriky Five. Tentokrát to budou seriály. Je pravda, že seriály moc nesleduji (většinou to vzdám po pár epizodách) ale existuje i pár světlých výjimek, které jsem dokoukala a které zbožňuji. Tak bez větších okolků jdeme na to!

Když nám začal opadávat umělý vánoční stromek..

10. ledna 2017 v 10:10 Deník
.. tak jsem si teprve naplno uvědomila, že Vánoce jsou definitivně za námi. A to jsem pořád ještě v tom moodu koled, pohádek a jídla. Nezabránila mi v tom ani studená sprcha v podobě školy a všech těch podělaných testů a zkoušení. No fajn.. podělala jsem jenom biologii.. zbytek se celkem povedl. A známku z francouzštiny ještě nemám. To bude teprve bomba. No .. o tom jsem mluvit nechtěla.


Věci bez kterých se neobejdu.

7. ledna 2017 v 20:11 Myšlenky


Bez čeho se neobjedu? Zapeklitá otázka. Jsem zhýčkaná elektronickou dobou a nebo mi stačí jenom málo? Rozhodla jsem se to prozkoumat a sestavila jsem tenhle menší seznam věcí mé každodenní potřeby. Samozřejmě jsem nepočítala věci jako jídlo, elektrika, dopravní prostředky nebo wc. A také jsem se zaměřila na materiální část věci.
Nemyslím si, že bych bez těch věcí nepřežila.. protože bych dost jistě přežila, jen by to nebylo takové. Zkrátka je to takový list mých oblíbených věcí a věcí které používám každý den.

Knižní výzva 2017

4. ledna 2017 v 10:10


A je to tady zase. Stejně jako loni se zapojuji do knižní výzvy pořádané blogerkou Ells a doufám že letos to vyjde. Věřím si.. ovšem loni jsem si taky věřila, že? Rozhodla jsem se tedy svůj cíl snížit na 30 jelikož přesně takový počet knih jsem přečetla loni. Tak si držím palce!