Únor 2017

To - Stephen King

28. února 2017 v 10:10 Recenze


Bylo jich sedm a byli velmi mladí, když se jejich první klopýtnutí změnilo v horor. Jako dospělí se teď rozprchli do světa, aby v něm dosáhli úspěchu a štěstí. Minulost je ale stále živá - živější, než by si přáli. Nikdo z nich se nemůže ubránit síle, která je táhne zpátky na ono zvláštní místo jejich dětských let, do městečka Derry, kde se před lety spojili, aby čelili nezvladatelnému zlu. Vracejí se tedy, aby stanuli tváří v tvář noční můře bez konce a beze jména… Dokážou se jí postavit i dnes?

Weird tag

22. února 2017 v 18:16 Tagy


Protože jsem v autorské tísni a časovém skluzu, rozhodla jsem se pro vydání dalšího TAGu. Nečekejte proto nic moc intelektuálního. Tenhle tag jsem měla už hodně dlouho v rozepsaných. Je to Weird Tag, tedy tag o divných věcech. Tak si to užijte a napište mi i nějaké své divnosti!

Kusovky ...

13. února 2017 v 17:38 Myšlenky


... aneb jak jsem zase nepochopila nějaký trend.

Nevím jestli jste si toho také všimli, ale poslední dobou vídám více a více "článků" jménem Kusovka. A tak jsem se jala zjistit, co to vlastně je a jaký to má význam. A hned na start bych ráda podotkla, že ten význam jsem nenašla..

01/2017

9. února 2017 v 16:40 Recenze

Rozhodla jsem se trochu oživit rubriku recenzí, tak jsem se rozhodla jí úplně předělat a začít dělat něco jako měsíční shrnutí. Budou to asi hlavně knížky, ale možná zařadím i nějaké filmy a možná třeba i nějaké produkty nebo tak.. ale je pravda že tohle moc neřeším.. A proto dnes přicházím se shrnutím za měsíc Leden. Trochu pozdě.. ale nevadí!

Povedlo se mi otevřít colu aniž by vypěnila!

3. února 2017 v 12:15 Deník
Zase super nadpisek, že? Funguje to trochu jak clickbait. Ale ne. Pravdou je, že se mi to opravdu povedlo. Před chvilkou. Po tom, co mi ta lahev asi 3x spadla a předtím se projela autem. Myslím že jsem ten gauč docela ochránila. Jsem na sebe pyšná.