Březen 2017

Cesta do školy

14. března 2017 v 7:07 Myšlenky

Doléhá na mě časová tíže a fyzické vyčerpání a proto jsem se rozhodla uveřejnit některé ze svých slohových prací ze školy. Tohle je líčení na téma "Cesta do školy".
Ráda bych vás předem upozornila, že je to vysoce ironické a vůbec to neberte vážně. I když jakože.. klidně berte.. protože tak se opravdu cítím. Také jsou tam nějaké faktické nepřesnosti a podobně, protože jsem to musela hrozně moc zkracovat aby učitelka neměla nějaké narážky na přílišnou délku. Také jsem si celkem jista, že ne každý má rád tento styl "humoru" takže je to určené opravdu jen pro ty kteří ironii a sarkazmus chápou. Díky!


Jak jsem poprvé dostala (a taky poslala!) swap.

10. března 2017 v 8:08 Deník
Napadla mě jednou jedna taková šílená věc. Co si s někým vyměnit swap? A protože se mě tato myšlenka držela docela dlouho, rozhodla jsem se ji i realizovat a jala jsem se hledat nějaké místo, jak a kde to provést. Narazila jsem na swaplace.com, kde bylo spousty nabídek od dívčin které mají očividně stejně divné nápady jako já. Jednu z nabídek jsem si jednoduše vybrala a během dne jsme se domluvily.

02/2017

6. března 2017 v 12:12 Recenze

Je tady další měsíc a s ním i mé skromné shrnutí. Myslím že nemám co víc dodat, protože tohle bude prostě každý měsíc vpodstatě stejné. Tak doufám že se vám některá z věcí zalíbí a třeba se inspirujete.

101 things in 1001 days

3. března 2017 v 0:00

101 THINGS IN 1001 DAYS

start: 3.3.2017
konec: 29.11.2019

Tak jsem se taky rozhodla do tohoto projektu zapojit. Můj deadline je stanoven na den mých 20. narozenin, takže si myslím že to je alespoň trochu originální. Nejdříve jsem se snažila ty cíle nějak roztřídit do "kategorií" ale po tom, co se mi ten už roztříděný článek podivně smazal jsem byla líná to dělat znovu, takže je to tady prostě úplně náhodně jak jsem to psala.
Mimochodem, tyhle cíle jsem psala asi od Prosince až do dneška.. takže opravdu nebylo jednoduché je všechny vymyslet. Ke konci jsou už opravdové blbosti! :D