Duben 2017

Dva květinové designy

20. dubna 2017 v 11:11 Volná grafika
Říkala jsem si, že tady dlouho nebylo nic z grafiky. Navíc byli Velikonoce a já měla 5 dní volna, tudíž jsem se zmohla a tvořila. Za zvuků nového alba Pentatonix .. který je naprosto super! nemyslíte? .. mi pod rukama vznikli hned dva designy s motivem květin. Ovšem každý je trochu jiný. Jeden je dokonce i růžový, což je pro mě dosti nezvyklá barva.. růžovou totiž příliš neobdivuji.

Jak jsem se stala pokusným králíkem.

16. dubna 2017 v 18:58 Deník

Tak jsem zase jednou šla k zubaři.

Ráno jsem měla spoustu času a využila jsem ho proto k procházce na čerstvém městském vzduchu, přímo prostředkem Plzně. Přesněji podél jedné z nejrušnějších ulic kde se pravidelně tvoří kolony a jezdí tamtudy řekla bych všechno. Ale to je vedlejší. Do ordinace jsem i přesto dorazila s lehkým náskokem. A to jsem ještě ani netušila, co mě tam čeká.

Den 3: Osm Obálek

9. dubna 2017 v 18:15

Tento článek se vztahuje k projektu Deset knižních dní

Tak jsem zpět u této "série". Poslední dobou jsem na ni nějak zanevřela, protože jsem měla co psát a tohle jsem nechala jako taková zadní vrátka. Ne že by už nastal ten čas kdy nemám co tvořit, ale zkrátka jsem měla náladu na prohlížení různých obálek a zjišťování, že se mi vlastně líbí všechny! Tahle "otázka" pro mne byla asi nejtěžší. Nevím proč.. na obálky koukám celkem často a docela často si podle toho i knihy kupuji. Takže v tomhle seznamu najdete asi smíchaninu všeho, na co jsem narazila a přišlo mi to nějaký způsobem hezké nebo zajímavé.


03/2017

1. dubna 2017 v 10:10 Recenze

Měsíc uběhl jako voda, já zase nestihla napsat téměř nic a klasicky zase propadám. vlastně ne! Pozor! Vychází mi nejhůř 4!. No každopádně je tady další měsíční shrnutí. Tentokrát se sama divím, ale nemá žádný zajímavý film. Na druhou stranu jsem byla 2x v divadle, na výstavě a přečetla jsem opravdu dlouhou knížku. Která byla naprosto skvělá a ještě dlouho mi zůstane v paměti!
Také jsem se rozhodla začít přidávat obrázky - minimálně ke knihám! . Připadá mi to přehlednější, ale nevím. Možná se zase vrátím k jednoduchému seznamu. Tohle je prostě taková zkušební verze..
Posuďte sami.