Zabaleno, vyrážíme!

18. května 2017 v 10:10 |  Deník

Ahoj.
Vítejte u dalšího víceméně deníčkovského, vykecávacího článku. Tentokrát jsem se rozhodla zaměřit na pokračování mé 101 things in 1001 days challenge, jelikož se mi už podařilo splnit 7 cílů a minimálně jeden další je už na spadnutí. Tak jdeme na to!


cíl 10. uspořádat s kamarády filmovou noc/ maraton
A to se uskutečnilo. Konečně jsme si všichni našli čas a tak jsme se shromáždili v domě Andey a dali jsme si takovou menší filmovou noc. I když teda filmů moc nebylo, vlastně tři, z nichž 2 jsem neviděla. To je celkem úspěch. Zbytek večera vyplnila picí hra, kterou jsme jako velké holky (a kluk) hráli s Kingswoodem a Strongbow.

cíl 36. jíst metrovou pizzu
Uznávám že to se mi, respektive nám, podařilo už před vydáním samotného článku s challengí. Stalo se to proto, že jsem ty cíle sepisovala hrozně dlouho a ta pizza mi tam prostě nějak omylem zůstala a pak už jsem prostě nemohla vymyslet nic jiného. Ovšem pizza byla super. Všem metrovku doporučuji, je u toho velká sranda a hlady rozhodně nebudete!

cíl 46. promazat přátele na FB
Což se mi taky úspěšně podařilo. Eliminovala jsem všechny ty random lidi z druhého kouta republiky, dávno nefungující profily a lidi kteří mě ale ani trochu nebaví. Některým jsem ještě dala šanci, ale povětšinou jsem byla nekompromisní! Považuju tento cíl za maximálně splněný.

cíl 70. koupit si boty Vans
A z toho jsem naprosto odvařená! Protože je to jeden z cílů ve který jsem moc nevěřila, jelikož si moc drahé boty nekupuji a Vans jsou z těch dražších. Alespoň pro mě. Ale ejhle, zjevila jsem se ve sportu a tam kožené Vans ve slevě. Moje velikost. Původní cena vysoko nad mým měsíčním kapesným. Nejdříve jsem to zavrhla, protože i tak byli dražší než boty které si obyčejně kupuji, ale byli kožené, Vans a navíc černé.. a černé boty jsem zrovna sháněla. Takže jsem se prostě vyprdla na všechno mé škudlení a udělala jsem si radost. Po dlouhé době ne knihou.

cíl 85. jít do školy v šatech. Jen tak.
Já nemám ráda šaty.. a ani sukně. Ale chtěla bych je začít nějak nosit, alespoň trochu. A jít bezdůvodně do školy v šatech, jenom protože se mi prostě chce je takový ten první krůček. A dneska bylo vedro, tak jsem se k tomuto kroku odhdlala. Přežila jsem to. Šaty taky. Asi na mě ani nikdo nekoukal divně, nebo tak.. Ovšem asi by to chtělo nějaké nové šaty. Ne že by se mi tyhle nelíbili.. ale jsou takové westernové a nic moc se mi k nim nehodí. Takže se možná vydám někam do obchodu!

cíl 90. podniknout swap
O tom jsem dokonce dělala i samostatný článek!

cíl 97. upéct muffiny
Další věc ze které jsem docela nadšená, protože moje vařící skillz dosahují zhruba toho, že jsem spálila utěrku. Ale muffiny se mi povedli. Dělala jsem úplně ty jednoduché, celé čokoládové s čokoládovými kousky uvnitř. A.. dalo se to jíst!!

cíl 95. koupit a pověsit filmový plakát
Cíl který jsem zatím splnila jen napůl. Tedy jsem plakát koupila. Přesněji plakát The Walking Dead s motivem z 1. dílu 1. série, tj. Ricka jedoucího na koni do Atlanty. Ovšem jsem ten člověk, který by o ten plakát nerad přišel tím že ho neuváženě nalepí a pak se mu tam nebude líbit a tak ho bude strhávat a tak. Takže se zrovna snažím nějak vyšmoulit jak ho nenásilně přidělám ke zdi, aby to přežila jak zeď tak plakát.

A teď už k něčemu aktuálnějšímu
Momentálně se schyluje k realizaci cíle číslo 8, tedy zůčastnit se zájezdu do Anglie. Odjíždíme 19.5 někdy v noci. Jen tak pro uvedení informací na pravou míru. A proto také ten nadpis. Témto článkem jsem vpodstatě chtěla i vyjádřit, že tady celý následující týden nebudu a nečekejte ode mne žádné články ani komentáře. Jedeme tam společně s Andey, takže si myslím že podbrobné líčení našich cest posléze najdete na obou blozích a tedy i z obou našich pohledů. Ale díky tomu co vím o Skotsku, se moc těším a věřím že to bude naprosto nezapomenutelné!

Mějte se tady hezky a užívejte sluníčka, pokud bude. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wafer | 20. května 2017 v 13:41 | Reagovat

Ty jedeš do Anglie? Tak to je dost cool, já se tam chci už strašně dlouho podívat, ale tenhle můj životní sen asi zůstane nějakou chvíli nesplněný. :D

2 Natálie | Web | 20. května 2017 v 20:04 | Reagovat

tu pizzu bych si taky dala.. to musí být mňamka.. i když by to po chvíli asi lezlo ušima.. :D a ty muffiny jsem taky toužila umět péct.. tak jsem si našla kluka, který to umí :D .. a já šaty úplně zbožnuju.. je to ta nejlepší věc.. máte jeden kousek a nemusíte k tomu nic vymýšlet dalšího.. je to krásně volné.. ženské.. propadla jsem tomu minulý rok a teď když někam jdu do obchodu první po čem se dívám jsou nové šaty na léto :D

3 Denia | Web | 24. května 2017 v 10:53 | Reagovat

Myslím, že i já bych měla dost lidí z FB promazat :-D a jíst metrovou pizzu, to bych si taky ráda splnila :-D Doufám, že se máš bezvadně v Anglii!

4 Sayuri | E-mail | Web | 4. června 2017 v 10:11 | Reagovat

Filmová noc mi príde ako úžasný nápad :) Vždy som to chcela zrealizovať ale.. nikdy sa nepodarilo. ALe život je ešte dlhý, raz sa podarí! :D
Pizzu síce obľubujem, ale ja z nej vždy jem tak málo, niekedy iba 1/6 takže to by som si na zoznam cielov dala zbytočne :( :D
Zájazd do Anglie je super! Anglicko je nádherná krajina, užite si to ;)

5 Switch | E-mail | Web | 7. června 2017 v 18:03 | Reagovat

Nějak jsem propásla Tvůj článek o 1001 výzvě :D jak se to stalo, achjo, jdu hned mrknout co tam máš :D
filmový maraton mám v plánu tohle léto, ale fakt se bojím, že se nám to nepovede s kamarádama (zase) dohodnout.

Přátele na fb promazávám každou chvíli :D

6 Eli | Web | 10. června 2017 v 19:42 | Reagovat

S vařením to mám celkem podobně :-D
Do Anglie bych se taky chtěla podívat, snad se mi na to povede našetřit a někdy v budoucnu tam se školou pojedu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama