Červen 2017

05+06/2017

30. června 2017 v 10:28 Recenze

Květen byl měsícem dlouho dopředu očekávaným. Odehrála se totiž jedna skvělá, velká věc a to školní výlet do Anglie.. přesněji do Skotska. Tam jsem se zase po půl roce mile ráda vrátila a bylo to naprosto skvělé! Navíc jsem měla celkem hoňku co se vysvědčení týče a tak jsem prostě nestíhala vůbec nic. Natož nějakou větší aktivitu. A proto teď přicházím s hodnocením uplynulých 2 měsíců!

p.s. Momentálně jsem někde v letadle směr Rhodos. Vracím se 12.6 někdy po půlnoci, takže do té doby nečekejte žádné články. Díky.


Den 4: Sedm filmových verzí

17. června 2017 v 9:09

Tento článek se vztahuje k projektu Deset knižních dní

Rozhodla jsem se, že chci tuhle "sérii článků" nebo jak tomu říkat, co nejdříve dokončit. A protože jsem neschopná a neumím věci dokončovat, udělám to prostě co nejrychleji. Takže je tady další díl. Tedy Sedm filmových verzí.

Tož, šalinou z rodné hródu.

12. června 2017 v 18:49
Vím že ten nadpis vůbec není správně a vy, kdož jste z východu, mě tady asi ukamenujete ale prostě jsem chtěla spojit ta nejvtipnější slovní spojení která jsem za ty čtyři dny zaslechla. Bylo toho mnohem víc, jestli se ptáte, protože mít stany vedle moraváků je prostě neskutečná studnice nových slov a pojmů!
A jestli nechápete, o čem to sakra plácám, zůčastnila jsem se letošního Obroku.