Červenec 2017

Jak jsem chtěla být minimalistou..

26. července 2017 v 19:22 Myšlenky

Bílé dlouhé linie, žádné zbytečné předměty. Šatník sestavený jen z několika základních, vzájemě kombinovatelných kousků, botník jen zpolovic naplněný jen nejpotřebnějšími základními páry a život plný radosti z maličkostí. Pestrý a nevázaný, protože si prý kompenzují materialistickou pestrost tou duševní. Přesně takhle v mých očích vypadají minimalisté. Ne.. nejsou to polobozi a tak. Jsou to obyčejní lidé, jen mají hrozně hezký styl. A já chtěla být dlouho dobu jedním z nich, ovšem ne všechny sny se plní. Zjistila jsem totiž, že na to nemám předpoklady.. nebo tak něco.

Food tag

20. července 2017 v 9:09 Tagy


Hrozně dlouho jsem přemýšlela (a hledala) jaký tag, jestli vůbec nějaký, se tady ještě neobjevil. A našla jsem Food tag. Tedy tag o jídle. A protože mám jídlo opravdu ráda, tak jsem se rozhodla ho vyplnit. Navíc jsem velice aktivní a baví mě tagy vyplňovat, nějak jsem to namixovala a dala hned 30 otázek! Takže ještě více chutí a ještě více slin na klávesnici nás všech. Naštěstí jsem před chvílí jedla..
Pokud máte hlad.. nečtěte dál! A pokud ho nemáte, je tady docela velká šance že brzo mít budete.


Den 5: Šest oblíbených autorů

16. července 2017 v 10:10

Tento článek se vztahuje k projektu Deset knižních dní

Další celkem náročné téma, které mě docela potrápilo. První tři byli celkem brnkačka, ale tam to zkončilo. Já jsem totiž ten člověk, který má sice nějaké oblíbence ale jinak čte většinou od autora jednu, dvě knihy. Tak to mám i s hudbou.. když už jsem tak u toho. Ale zpět k tématu. Nakonec jsem se trochu prohrabala ve vzpomínkách, zapřemýšlela jaký autor se mi zalíbil svým stylem či něčím jiným výjimečným a opravdu jsem je nalezla! Navíc jsem si řekla, že když už jsem v tom, tak vám napíšu i mojí nejoblíbenější knihu každého z nich.

Have a nice screaming!

12. července 2017 v 19:54 Galerie
Ahoj!
Jak jsem již v minulém článku avizovala, byli jsme s rodiči v Řecku. Konkrétně na ostrově Rhodos v letovisku Faliraki a můžu vám říct že takové vedro jsem nikdy nezažila. Víte, já mám teplo ráda. Hodně ráda. Ale když je 40 stupňů ve stínu a asi tak 80 na sluníčku, nelze se nikam ukrýt, voda v bazénu už je od toho taky ohřátá a v moři to není o moc lepší.. to už teda není nic pro mě. Nebudu si tady ale stěžovat, jela jsem tam za teplem. Půjdeme radši na fotky!