Srpen 2017

A co bude dál ?

29. srpna 2017 v 8:08 Myšlenky

Když už se tak blíží ta škola, dneska jsme zrovna měli doma s rodiči takovou hrozně pofidérní debatu na téma moje vysoká a můj budoucí život. A taky víceméně na to, že jsem úplně k hovnu, nic mě nebaví, nic mi nejde a nemám žádné vyhlídky. A to není vtip. Protože tak to je.

Jak jsem chtěla být hipsterem.

15. srpna 2017 v 18:36 Myšlenky

Není to tak dávno, co jsem zveřejnila článek jak jsem chtěla být minimalistou. Tohle je druhý díl, aneb Houba neví co chce a tak nakonec nebude nic! A má to.

Den 6: Pět emocí

11. srpna 2017 v 12:29
Tento článek se vztahuje k projektu Deset knižních dní

Další téma, u kterého jsem se musela hodně zamyslet a pořádně prohlédnout svůj seznamík přečtených knih. Já jsem totiž od přírody flegmatik a proto jde něco jako emoce silně mimo mě. Jasně, někdy jsem veselejší než jindy.. ale v slzách mě prostě nikdy nenajdete. A to je můj problém. A také neumím emoce projevovat. Ale tak.. uvidíme jak to dopadne!


Nákuk do šatníku

7. srpna 2017 v 11:11 Ostatní

Ahoj! Vítejte u článku, kde si zahraju na takovou tu velkou fashion blogerku, která vždycky ví co si vzít na sebe, má cit pro barvy, její outfity jsou naprosto dokonalý a legendární a tak všechno. A teď reálně - vítejte u článku, který pro mě není úplně typický ale chtěla bych vám představit část mého šatníku. Co ráda nosím a s čím. Nemyslím že by vás to mohlo nějak zajímat, ale mě to bude bavit. A o to jde!

Byla jsem líná chodit do skříně (ehem.. teda vlastně na takový ten věšák s kolečkama, protože většina mého oblečení je na něm - mám ho ráda. Vypadá rustikálně!) a tak jsem prostě prohledala net a našla věci které jsou velice podobné a v některých případech dokonce i úplně stejné jako ty co mám doma a pak jsem to skládala do obrázků! Tak třeba vás to bude bavit stejně jako mě! :)

Sherlock Holmes - volný design

4. srpna 2017 v 15:15 Volná grafika

Nevím jak vy, ale já o prázdninách hodně grafičím. Dělám designy, experimentuji a kdovíco. A také koukám na seriály. A tak vznikl tento seriálový design, ve kterém jsem experimentovala víc než dost.

07/2017

1. srpna 2017 v 10:10 Recenze

První polovina prázdnin je fuč a já se ještě pomalu nestihla ani nadechnout!! Proč prázdniny vždycky utíkají tak rychle? No nic. Tentokráte se můžete těšit na spousty různorodých věcí, protože prázdniny jsou čas kdy mám čas. Což zní opravdu špatně, ale nevím jak jinak bych to vyjádřila. Zkrátka jsem stihla mnoho restů, které jsem měla v plánu už pěkně dlouho. Ale nebudu to zdržovat. Jdeme na recenze.