Únor 2018

Den 7: Čtyři knižní hrdinové

21. února 2018 v 20:03
Tento článek se vztahuje k projektu Deset knižních dní

Jak je to dlouho, co jsem napsala poslední článek z téhle "série".. půl roku? Jo.. vím že ta "challenge" má být o otm že se to zveřejňuje 10 dní po sobě.. ale co. Tenhle článek mám rozepsaný už od té doby, ale nikdy jsem se neměla k jeho dopsání a vždycky jsem ho prostě přeskočila a začala pracovat na něčem jiném. Ale teď je ten čas.. ! Konečně jsem se totiž dostala k tématu nad kterým nemusím přemýšlet tak hrozně dlouho, googlit jestli to vlastně odpovídá a mám celkem jasno! Za to jsem vážně hrozně ráda. Tak asi rychle na to!

Knižní výzva 2018

17. února 2018 v 10:10

Další rok, další knižní výzva!
Stejně jako loni jsem si řekla, že 30 knížek je pro mě docela ideální a dostačující - vlastně za minulý rok jsem to dala jen s odřenýma ušima - a tak na tom prostě zůstanu. Stejně jako v loňském seznamu jsem se rozhodla oddělovat knihy psané anglicky a knihy z řad povinné četby. Také jsem si řekla, že bude fajn sem poznamenat mé čtecí plány, takže pod nadpisem "plánuji" najdete knížky které mám už doma a už jen čekají na přečtení! Doufám že i letos mi budou stránky rychle utíkat.

Úvodní brázek i původní nápad pochází od Ells, ovšem neúčastním se oficiálně. Jen pro radost.

23 . 1 . 2018 / / část druhá

7. února 2018 v 15:15 Deník

Seděli jsme v čekárně a oknem neustále nenápadně vyhlíželi příjezdu první dvojice. Zatímco komisař konkurenční autoškoly stále ještě nezakončil techniku, je tím prý pověstný a rád se poslouchá, naše auto už bylo několik desítek minut pryč. Nálada byla neskutečně napjatá, každý si v tichosti vyklepával koleny své vlastní rytmy a všichni jsme se nemohli dočkat naší chvíle. Najednou k magistrátu zabočilo naše auto, což byl pokyn abych si vzala své věci a společně s kolegyní která tu byla už potřetí sešla k parkovišti.

0 1 / / 1 8

1. února 2018 v 8:08 Recenze

V Lednu jsem doháněla pomyslné resty z celého předešlého roku a dokoukávala jsem všechno co jsem měla už dlouho v plánu. A byl to celkem plodný měsíc. Krom řidičáku který jsem konečně úspěšně získala a o kterém teď mluvím naprosto pořád jsem si stihla skočit do divadla, přečetla jsem první Vánoční nadílku a konečně se zamilovala i do nového alba od Imagine Dragons.