Březen 2018

Moje materialistická přání

23. března 2018 v 20:13 Myšlenky

Jsem materialista. A celkem s tím nic neudělám. Mám sice ráda zážitky, cestování, výlety a takové ty klasické "antimaterialistické" a minimalistické činnosti, ale zároveň jsem vlastně takový sysel. Mám doma hodně věcí, které skladuji. Psala jsem o tom už kdysy v článku o minimalismu a hipsterství a od té doby se vlastně vůbec nic nezměnilo. Pořád mám nutkání nakupovat nové věci, skladovat od nich tašky, věčně si z dovolených a výletů přivážím miliony upomínkových předmětů, na zdi si lepím vstupenky do divadla a nestále si prohlížím internet a koukám na věci které bych si ráda koupila. I když by mi byli možná k ničemu. Ale měla bych pocit že je mám. Znáte to?

Nesnáším monotónnost, ale nemám ráda změny.

8. března 2018 v 19:59 Myšlenky

Už jste se nad tím někdy zamysleli? Nad tím, že monotónní život ve kterém se neděje nic nového a dny plynou za sebou jako jeden dlouho trvající řetězec ničeho je hrozně unavující, ale jakmile se stane něco nového a nečekaného, tak nám to vlastně taky vadí?

0 2 / / 1 8

1. března 2018 v 16:08 Recenze

Taky je u vás zrovna teď asi tak zhruba mínus sto tisíc stupňů, neskutečně ledový vítr a přitom žádný sníh? Už aby bylo jaro!!
Únor jsem proto zasvětila čtení. Jinak jsem vlastně nedělala vůbec nic, jen to čtení mě vážně chytlo. Hlavně teda Bernard Minier, který se velice rychle zařadil na seznam mých nejoblíbenějších autorů. Stihla jsem i jednou zaskočit do divadla, a to je vlastně asi všechno. Ovšem vždycky je co doporučovat, takže rychle na to!